Jump to content

Yoo Ah In (Ю А Ин)


tuci8710

Recommended Posts

На 7 октомври бяха проведени 30-те годишни награди Buil Film Awards. Филмовите награди Buil се водят от вестник Busan Ilbo и обикновено се провеждат по време на Международния филмов фестивал в Пусан, който стартира тази година на 6 октомври.

“Escape from Mogadishu” взе шест награди, включително за най-добър филм, най-добра поддържаща мъжка роля и популярна мъжка звезда. Наградите за най-добър актьор и най-добра актриса бяха спечелени от Yoo Ah In (“Voice of Silence“) и Jeon Jong Seo („The Call“).

 

FBGo-PX5-UUBIJJr.jpg

 

Yoo Ah При получаването на наградата за най-добър актьор от Lee Byung Hun & Jung Yumi + произнасяща реч за приемане на 2021 Buil Film Awards Цък

 

И това се случва ден след рожденият му ден, на 6 октомври той навърши своите 36 по тяхному години. Жив и здрав да е.

Но, това не е всичко. Края на годината наближава и настъпи момента на наградите.

Вчера, 8 октомври в балната зала Град на хотел Busan Paradise се проведоха 15-те азиатски филмови награди (AFA).

Годишните азиатски филмови награди се организират от Азиатската академия за филмови награди (AFAA), основана чрез сътрудничество между кинофестивалите в Пусан, Токио и Хонконг.

На 15th AFA японският филм “Wife of a Spy” спечели най-добър филм. Корейският филм „Voice of Silence“ спечели две награди, едната на Hong Eui Jung за най-добър нов режисьор, а другата на Yoo Ah In за най-добър актьор. Lee Byung Hun, който миналата година спечели наградата за най-добър актьор, спечели наградата за азиатски филмови постижения.

Yoo Ah In каза: „Филмът ми даде възможност да мисля като актьор за значението на изричането на реплики, значението на звука. Специално искам да благодаря на режисьора Hong Eui Jung. Благодарен съм и на режисьора Lee Chang Dong, когото виждам тук за първи път от известно време. Благодаря ти, че ми позволи да живея като актьор и ми даде живот. "

Тук може да надникнете за всички победители от 2021 Buil Film Awards, а тук от 15th Asian Film Awards.

 

FBLjg-K1-Vg-AQqo-Ml.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът си има тема и при нас – може от време на време да хвърляте поглед върху първия пост на темите на актьорите, опитваме се да ги обновяваме сравнително често :P 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Много хубаво интервю с Ю А Ин. 

Този човек е роден да бъде актьор и да играе.

Макар и правено преди месец и половина, пак ми беше интересно

да го изгледам, с анг. субки е, така че да можем да разберем всичко.

 

Напоследък ми излизат някакви интересни неща свързани с личния му живот.

Незнам доколко и дали изобщо има и грам истина, но ако е така - евала за куража му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Seoul Vibe | Seouldaejagjeon

서울대작전 / Operation Seoul National University / Seoul Grand Operation / - август 2022

Вече излезе  при руснаците с превод на  Netflix -цък

Бюджет 16млн долара.Снимачен период август2021 до февруари 2022.

Ю А Ин и Ко Гьонг Пьо, с койрто играха в "Чикагската пишеща машина" пак заедно. Екшън криминале. 

Заради талантливото Бясно и   Бьонг Хон(тук го няма) и  корейски екшъни прогледах . ;)

Повече няма да разказвам. Гледайте.

 

 

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление изгърмя с марихуана. Уж го проверявали за пропофол, пък на- положителна проба за марихуана.

Жална му майка с корейската малоумщина  нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.02.2023 г. at 20:56, bond написа:

Ю А Ин и И Бьонг Хон с новата си драма превръщат мечтата ми в реалност. Ако Нетфликс я излъчат, разбира се. 

 

Спират му кранчетата наред, та не знам. И  малоумната фенщина  налива масло в огъня по всички линии. С комплекса им за малоценност, само чакат някой да се спъне, та да го закопаят дълбоко под земята.

Ако говориш за това, снимките са приключили още  2021.

 

И най-новото от днес- освен за марихуана и тестовете за пропофол са положителни.

Те си го гепиха директно след пристигането от Щатите, ей така случайно.;)

 

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се И Бьонг Хон да се пребори за драмата. Той не е кой да е, а и е продукция на Нетфликс. Запланувано е излъчване в края на февруари и платформата ще си я търси. Такива едни надежди имам.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива новини са много странни.

Точна бройка и при това става въпрос за лекарство, предписвано и поставяно само от лекар.

Ако стане грешка, кой ще е виновен? Майкъл Джексън си отиде от такава.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той има рак на костите доколкото знам. По тази причина беше освободен от казармата. А за  подобни заболявания у нас дори марихуана се изписва от лекарите. Как е в Корея не знам. А за какво се приема лекарството?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Той има рак на костите доколкото знам. По тази причина беше освободен от казармата. А за  подобни заболявания у нас дори марихуана се изписва от лекарите. Как е в Корея не знам. А за какво се приема лекарството?

 

Те и казармата са налазили яко и там някакви пробойни търсят при освобождаването му от служба. А той реално си беше заявил, че е готов да служи. Ровят навсякъде и за всичко. Пък и той беше доста отворенпрез годините, изказваше свободно мнение по много въпроси и сега това му е в минус. 

Корейските знаменитости си падат по пропофола. Те и поради тая причина ги разследват непрестанно. Явно го ползват за сън и седация.В медицината се ползва в анестезиологията в комбинация с други анестетици. Но си е в групата на наркотиците, както и много други лекарствени препарати. При толкова напрежение и непрестанно следене на знаменитите и досаждане от безумната фенска маса, те нямат минута покой. Спомнете си, че спят на палатки пред къщите им и всякакви тъпотии от сорта. Въобще да си знаменитост в Азия е трагично. Едва ли парите покриват щетите.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лудост е да се лишават от най-талантливите си артисти. Пробутват айдъли и полека лека сами си прецакват качественото кино. Не че съм съгласен с употребата на наркотици, но виждам, че в случая си е лов на вещици. Вместо тихичко да го лекуват от зависимост, те са готови да го линчуват. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...