Jump to content

Touch


valenceto_753

Recommended Posts

Тази група съвсем я оплескаха, но така става обикновено с малките компании....

Touch в момента изглежда така:
tumblr_lxdcs7Lzul1r61708.jpg

tumblr_lxqbg5UUSX1r61708.jpg
tumblr_lxqb7rMjPp1r61708.jpg
tumblr_lxqbdsdHxO1r61708.jpg
tumblr_lxdcs7Lzul1r61708-1.jpg
tumblr_lxdcs7Lzul1r561708.jpg



Junyong - вече лидер на групата, Younghun, Sungyong, Sunwoong и новото попълнение - Jaewook.

Kim Jaewook
Birthday: April 16, 1990
Height: 177cm; Weight: 60kg
Bloodtype: B

Вече явно може да добавите и Hanjun към напусналите или там каквото е станало...Ех а той най-ми харесваше.....Така и не разбрах какво точно е станало с него... sad.gif дано да се появи с някоя друга група или соло, защото има хубав глас и е сладур. biggrin.gif

Така прегрупирани момчетата се върнаха с песента от миналата година Rockin' The Club.




 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова да ме е яд за тях, че просто нямам думи :mad: То бива да правят глупости, ама компанията им направо се оля вече.... с какъв акъл ще пуснат Hanjun да си ходи :dunno:

Но все пак да пожелая на новото попълнение успех и да оправдае очакванията на всички, да не се излага и да даде всичко от себе си :up:

 

До колкото разбрах от различните слухове, май Hanjun ще започва соло, но още не е сигурно... само времето ще покаже... и на него му пожелавам успех и му стискам къде що имам палци :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам една добра и една лоша новина свързана с групата... Първо ще започна с лошата :(

Junyong и Younghun няма вече да бъдат част от Touch :( Junyong ще влиза в армията, а Younghun напуска поради семейни причини :unsure:

Групата ще има 2 нови попълнения, но имената им не са известни все още...

 

Та хубавата новина е че старата - нова група се готви за завръщане през Май и в момента снимат клипа към нова песен :) Ето и снимка от снимачната площадка с новите членове ;)

N2012041912521687001.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го едното от новите момчета, Бамбс. (този с шапката от твоята снимка) Аз съм разочарована, толкова пъти ги рециклираха тези момчета и всички които ми харесваха вече ги няма....

 

 

tumblr_m2ysniKuEQ1ro41m0o1_1280.jpg

 

Name: Chol Min

Date of birth: 4/17/1987

blood type: B

height: 176 cm

weight: 59Kg

specialty: playing the piano, guitar

 

Той ще е главен вокал. Бил е в трио преди това, ето и тяхна песен той е този който пее в началото:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е да видя новите "Touch" :) Ще им стискам палци този път да имат малко повече късмет :P

А днес излезе и тийзър на “Let’s Walk Together”, а официално сингъла им ще излезе на 2 Май

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новото поколение TOUCH

:)

 

tumblr_m3d1sieDNH1ro41m0o1_500.jpg

Touch – Lets Walk Together

 

Клипа:

 

 

Момчетата:

 

Sunwoong

Sunwoong.jpg

Sungyong

Sungyong1.jpg

Jaewook

Jaewook.jpg

Ganghyun

Ganghyun.jpg

Cholmin

Cholmin.jpg

 

 

Снимки от сингъла:

 

tumblr_m3e55wuUTl1qfo5hqo10_500.jpg

tumblr_m3e55wuUTl1qfo5hqo9_500.jpg

tumblr_m3e55wuUTl1qfo5hqo8_500.jpg

tumblr_m3e55wuUTl1qfo5hqo7_500.jpg

tumblr_m3e55wuUTl1qfo5hqo6_500.jpg

tumblr_m3e55wuUTl1qfo5hqo4_500.jpg

tumblr_m3e55wuUTl1qfo5hqo3_500.jpg

tumblr_m3e55wuUTl1qfo5hqo2_500.jpg

 

 

Comeback stage Music Bank

 

 

 

 

Някой ако реши да поправя 1 страница ще се озори :lol: От оригиналната 7-ка останаха само 2-ма....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sun Woong ще участва заедно с Kim So Hyun(позната от последния клип на групата, както и от участията си в Rooftop Prince и The Moon That Embraces the Sun ) в сериала Ma Boy. Той ще бъде само трии серии, като първата ще се излъчи на 16 август.
Какво ще представлява историята в сериала: за разлика от познатото момиче, което се прави на момче, тук ще имаме момче, което се прави на момиче. laugh.gif

5b308ee6a53becda.png

1af144573b3cd0e0.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна новина :) Преди време с една приятелка се чудехме дали има такъв филм/ сериал,в който момчето да се прави на момиче :lol: даже бяхме измислили и сценарий, но ето че ни изпревариха ;)

Стискам палци на Sun Woong да се справи добре и вече очаквам мини сериалчето с нетърпение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикаляха доста време извън Корея.Имаха доста фен срещи и мини концерти ...В началото на годината пък почнаха да обикалят из Япония и знам,че със сигурност,че досега са там..


Същевременно януари месец се е провела първата им голяма фен среща в Корея


Обаче вчера беше обявено,че още един младеж напуска тази група - Gang Hyeon (Kang Hyun ) причината е академични неща...


Момчетата ще се завърнат в Япония като 4-ма. Една от последните им снимки заедно от 5 май 


 


tumblr_mme0ii8rg31ro41m0o1_1280.jpg


 


 


Предния месец пък са празнували 900 дена от дебюта на Touch в оригинален състав


 


tumblr_mk0o1f2IW61ro41m0o1_500.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че Han Joon не е от групата от доста време, но все пак е бил, затова реших да споделя двете му клипчета тук.

Ето с какво се занимава в момента. Както е тръгнало при него, най-вероятно ще ни изненада някой ден и със собствен сингъл или албум. :)

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата с нова японска песен от месец февруари Maybe I fall in love


 


 


 




 


tumblr_n0kymnchlg1sw1qy6o1_500.jpg


 


Sung Young


tumblr_n0kyowkzoA1sw1qy6o1_500.jpg


Chul Min


tumblr_n0kypz7HWR1sw1qy6o1_500.jpg


Sun Woong


tumblr_n0omiurrME1sw1qy6o1_500.jpg


JaeWook


tumblr_n0kyo6z4Eh1sw1qy6o1_500.jpg


 


 


А  през май 2013 е добавен и новия член,но той не е участвал много много в японските промоции:


Роден на 22/10/1993


Висок 182см // Тегло 65кг


Хобита: Филми, танцуване, корейски шах


Специалност в съвременни танци и може да свири на виола


 


tumblr_moveb50XSF1sw1qy6o1_500.jpg


 


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


 


tumblr_mxwq01w5zb1sw1qy6o1_500.jpg


 


Ето една снимка на  Young Hun 


tumblr_mxwnw4hwQA1sw1qy6o1_1280.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятно, но факт! Живи са още, като група искам да кажа хахахахха 2 години не са пускали нищо в Корея и се завръщат с ремикс на дебютната си песен.........


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eййй браво, Han Jun най-накрая пуска дебютен сингъл! Той ми беше любимият от оригиналния състав на групата, има много приятен глас. Дано се задържи соло и промотира редовно...



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента е приятна! Доста почакахме за този дигитален сингъл :D

Мисля обаче, че няма да го чуваме много редовно, тъй като  танците с групата, от която е част, са приоритет.

Лошо няма обаче, защото дали чрез танци или пеене, остава активен.

 

Преди време бях го споменала в темата '"Цъфнали, 'ма дали ще вържат", но е редно и тук да го има. 

Jun Yong в момента е част от групата Lucky J. Надявам се и за него да чуваме по-често,

защото заедно с Han Jun ми допадаха най-много от оригиналния състав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...