Jump to content

Recommended Posts

Аз подлагам волята си на изпитание и реших, че ще изчакам 4-5 епизода да се насъберат и ще ги гледам цял ден с кутия сладолед в леглото?

 

Само аз ли намирам образа на Бини за не повече задник от всеки нормален човек? Той е интелигвентен, красив, преуспял, проницателен и богат, и го знае. За мен се държи напълно резонно и стъпил на земята, знаейки префектно откъде идва и накъде отива. Не мисе ще да му опропастяват героя, пълнейки го със сантименталн и глупсоти и открития за смисъл на живота по стандартния начин. Той е роден със сребърната лъжица в устата и живее като такъв. Идеално.

 

Вината за забавянето на трети епизод е моя, но малко остана, просто много празници и чудесии ми се насъбраха тия дни. Ще ми простите ли?(а и няма да се правя на благородна, понякога ме мързи ужасно много, пък превода не е никак лек)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено сюжетът няма нищо общо с книгата, а и според мен героят на Хьон Бин не прилича на Колин (който въплъщава стереотипа за всяко богаташче, който radost123 доста изчерпателно описа), по-скоро - той разчупва този шаблон на разглезеното богаташче. Държи се арогантно именно, както Zenith каза, защото знае "откъде идва и накъде отива". Има доста реален поглед върху нещата. Сам си каза, че се е специализирал в правенето на пари... на много пари, така че поне си разбира от работата, а и работи, което не е характерно за повечето заможни младежи. Но най-силната му черта е болезнената му откровеност, която направо пасира грубото държание и смила надменността му - дори и влюбен, той не обещава нищо (визирам разговора му с Ла Им в 5 епизод - последният, който изгледах, за пяната). Ако не друго - всяка на мястото на Ла Им само заради това му качество би го намразила, просто отношението му към нея на моменти е наистина като на разглезено хлапе, ама тя поне успява що-годе да го сложи на място му... ако не с бой...

Всъщност исках да коментирам Оска, ама тя стана една - та за него... ей, направо ме изумява този човек! Уникален тип и така добре си хвърлят реплики с Хьон Бин, че сякаш са родени да играят заедно.

Сега установих, че това е прислужникът от Лейдито с Ън Хе. Значи играе, та се къса и ми е много забавен, много шантава история завъртя с музикантчето, та очаквам още и от двамата... Онази, режисьорката, може да иде да се хвърли отнякъде (не е задължително да е от високо). Мисля, че сюжетът ще се развие добре и без нея, а развитието на една наистина!!! хомосексуална връзка в корейски сериал ще е много по-оригинално, отколкото мелодраматичната линия, към която дамата предразполага.

Така де - страхотен каст, игра - неповторима, сякаш са синхронизирали дори тиковете си... а някой сцени са много готини, камерата се движи доста умело и хваща нещата по доста интересен начин...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още след края на 5 епизод бях останала без думи, ама това вече ме довърши. Сериозно, избяга ми речника. :lol: :lol: :lol:

 

63924_1724878598960_1148226476_1947667_5103899_n.jpg

 

БТВ, научих много, ама МНОГО интересен начин да отучиш някой да си бърше пяната от капучино по устата с ръка. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен това най-много ми харесва в героя на Бини. Няма по-откровено същество на планетата и всъщност е прав, че между него и Ла Им не може да има нещо, ако ще го гледаме реално. Но иначе много ми се иска да се съберат нашите. Бини и Ха Джи Уон имат луда, луда химия. Могат само да стоят и да се гледат и пак се усеща напрежение. А като прибавим и дяволски добрата им игра и страхотните персонажи, които играят и просто...неописуемо е.

Всъщност ми е интересна сюжетната линия на Оска с режисьорката. Има искра там. Харесвам Оска като герой. Симпатичен ми е, обаче той много си е сгафил

 

казвайки на приятеля си преди време, че е с Юн Съл само за секс. Не виждам как ще го преглътне лесно една жена, ако го чуе. Иначе не знам дали ще прогресира връзката им нанякъде. Няма да имам проблеми и ако нищо не се случи между тях, но ще ми е интересно просто да изгладят недоразуменията си и да видя как ще се развият отношенията им

 

Всъщност осъзнах, че въпреки всичките сценарии, които се въртят в главата ми за това какво ще се случи в сериала, той все пак успява да ме изненада и това не е лошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега драмата много ми харесва :) Единственото,което ме притеснява(за което и аз съм си виновна) е, че не мога да свикна с новата екранна партньорка на Бини :rolleyes: . Нооо толкова не бях се смяла - не помня от кога :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9та и 10та серия бяха супер! Много ми харесаха!

 

 

Само не разбрах какво Бини каза накрая на 10та серия. Някой да знае??

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На майка си ли?

 

Да не се впряга, защото не е тръгнал да се жени за Ла Им, а само се забавлява с нея. В общи линии това. Което пък обяснява що тя беше готова да го удави в капка вода. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 епизод беше много забавен, но Бини така ме изнерви накрая, как можа да ги наговори тия, че чак на мен ми се прииска да "го удавя в капка вода". Много ще ми е интересно колко време ще го измъчи Ла Им докато му прости.

Вчера немерих един линк с preview към 11 еп. и викам да го споделя :)My link

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 епизод беше много забавен, но Бини така ме изнерви накрая, как можа да ги наговори тия, че чак на мен ми се прииска да "го удавя в капка вода". Много ще ми е интересно колко време ще го измъчи Ла Им докато му прости.

Вчера немерих един линк с preview към 11 еп. и викам да го споделя :)My link

 

Дам, и аз се издразних. Като го гледах първия път без субки и ми се стори, че е някакъв повратен любовен момент, но след това, като го изгледах с английски и ми стана тъпо. Кога ще се вразуми той, имам чувството, че така до безкрай може да се проточи сериалът. Вече 10 еп минаха егаси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля, че го каза преди всичко за да озапти мамата. Оная яко се беше разбесняла, а Ла Им както винаги седеше с покорно сведена глава. Наистина ли очаквате точно той да стои и да гледа? Да, много грозен начин избра, но според мен специално за майка му си беше най-подходящия. И като имам предвид досегашните обрати в диалозите между двете влюбени гълъбчета, после ще й обясни защо го е направил. Надали на нея ще й олекне де, ама това е друг въпрос.

Но на мен тоя чиляк все повече взе да ми допада. Че се държи като г*з, така е, обаче ако се загледате по-внимателно, ще видите някои много мили прояви на грижовност. Примерно уж е голям фен на деколтетата, но като живя у Ла Им в нейното тяло, разпоредил А Йонг да не му се разкарва по бельо и категорично отказал да дойде да й изтърка гърба. Хах, и особено смешно ми стана в сауната с оня трън в... петата - режисьорката - как сладко се фукаха коя какво си има, а нашия най-унищожително я заби в земята. А и цялото му поведение е на безумно влюбен човек и както виждате, макар да не го признава (не че го и осъзнава още де), човека става все по-нежен към нея. Има още куп мили жестове, но засега не се сещам конкретно.

В заключение... Ако мацката не го ще, да ми го прати на мене, няма го върна. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не мисля, че е заради мамата, а заради него самия си. Той постоянно се самонавива как тя е като малката русалка, която ще се превърне в пяна. Да не говорим, че разговорът му с Оска беше доста подобен като съдържание. Идеята е, че нейният образ обърква подредения му свят, но той го отдава на нещо от типа на временна деменция, която просто облича в красив пример от приказка. Той затова постоянно я и питаше отначало какво му причинява, че да се държи така несвойствено.

 

Мен пък малко едно несъответствие в сюжета ме обърква -

от една страна баща й им размени телата с идеята дъщеря му да намери любовта, но първо, че тази смяна не доведе до никаква качествена промяна у характерите на двамата герои, нито у отношенията им, второ, че реално погледнато тя е тази, която за момента не демонстрира никаква обич (като изключим някакви моменти на разколебаване, когато той я целува или прави нещо романтично/антиромантично), а не той. Просто тая линия с размяната на телата все още ми стои като кръпка в сюжета. Интересно ми е как сценаристът/ката ще я оправдае.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бинито се влюби в екшън мадамата още в началото на филмът ( съгласен съм със Speedy ,че разговорът с майката е просто опит да я защити) ,докото тя сякаш е привлечена единствено от фактът ,че някои и обръща внимание ...един вид е поласкана .Разбира се като за филм ,впоследствие ще развие чувствата си до ''любов''(според мен започна с четенето на книгите) .Предчувствам още едно включване на баща и в следващите серий ,връзката им има нужда от малко помощ :rolleyes: ...

 

За несъотвествието ,еми всъшност може да има тайна в миналото ,която по-някакъв начин ги свързва ...разбира се това са догадки ,но....

мистичните моменти не започнаха с Ха Джи Уон ,а обратно с Хьон Бин ,визирам привиденията на любимата му и моментът с картината .Намесвнето и на бащата впоследствие и неговият опит да ги събере ,ме навеждат на тези догадки.Дори да кажем ,че привиденията са просто игра на болният му мозък ,моментът с картината беше повторен при разходката им до островът.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, аз не твърдя, че той знае какво изпитва или че е способен да се държи адекватно за момента. Казвам само, че импровизира както намери според ситуацията. Със сигурност от нейния характер и начин на живот изпада в ступор, това е очевидно. И съм съгласна за самонавиването - та на него направо му се подгъват коленете от нея. :) Отдавам го на факта, че явно тя е единствения човек в живота му, който го възприема не като чувал с пари, а като човек, при това хич не й дреме за единственото, в което той намира опора и изобщо не си прави труда да лицемерничи. А точно това той осъжда у всички, затова е и толкова директен. Лошото е, че с течение на времето и той самият е започнал да се идентифицира само с парите си, а наша Ла Им му показва доста различен свят. От негова гледна точка, ако успее да я покори, това ще му даде увереност, че има и други качества, освен пачките.

 

Замислих се и за друго - нали сестра му спомена, че той се бил метнал на майка им, а тя - на баща им. Пак е логично - сестричката, от една страна като жена, а от друга - като по-малка, спокойно може да си позволи да се глези и да си играе на любов, защото нищо не зависи от нея. Баткото обаче няма такъв избор - като по-голям, а и като единствен син и единствен мъж у тях, той е ДЛЪЖЕН да пази семейното имане и т.н. Следователно дори да му се иска, не може да си позволи размекване, защото дъртата чанта ще го съсипе, а и в неговия свят трябва да се пази от всяка жена, защото потенциално може да го измами и да го обере до шушка. Дотук нищо нелогично в поведението му. Напротив, даже ми харесва с какъв хъс преследва своето си, защото вижда каква ценност е открил. А това за пяната... Ще му се. :)

 

Виж за размяната... Дано измислят нещо читаво, че дотук наистина седи като кръпка. Но засега действията и диалозите звучат смислено, така че съм спокойна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джу Уон си е просто болезнено честен. Каквото си мисли за момента, го казва или прави. Иначе си е хлътнал до ушите и даже мисля, че става все по-силно това. Проблема е, че ние като зрители можем да видим тук и там нежност от негова страна, а Ла Им я няма тази възможност. И общо взето пред нея той прави една крачка напред и после прави две назад. Доста ще има да наваксва пред нея, но пък не може да се каже и че тя е безразлична. Нямаше да я боли толкова от думите му, ако не го харесваше поне малко. :) А много ми харесва сцената

 

с прегръдката им в 9 епизод. На Джу Уон му липсваше Ла Им и нямаше как по-добре да го покаже.

 

 

Много ми харесваше идеята за размяната преди да почне драмата, но първия път и на мен не ми хареса как го бяха застъпили. Но си имаше и своите добри моменти.

 

Но доколкото съм чела, е възможно да има и втора размяна и се надявам там да не е просто комедиен елемент, а начин да се опознаят по-добре тези двамата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този втория спойлер и аз го чакам, защото наистина няма да има смисъл от размяната.

Хьон Бин е много добър в тази си роля, но героят му е твърде голям егоист. Все пак се усети вятъра на промяната, докато опозна някои страни от живота си, които не би имал възможност в собственото си тяло и това тепърва ще му влияе.

И аз се чудя като Сиера на нейните минималистични чувства... Не й дават шанс да го опознае повече, да не говорим, че двамата само се джафкат, като са заедно, и са нямали и една спокойна минута. Да не стане нещо като гръм от ясно небе в самия финал? :) От нейна гледна точка няма за какво почти да се захване, освен за някакви си книги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бащата не каза ли, че ги разменя, за да спаси дъщеря си???

Никъде не се споменаваше за любов... :unsure:

От какво ще я спасява обаче...

 

Според мен трябва да я спаси от главния. Горката, само ще страда с него! :)

Не случайно на снимката бащата се намръщи, когато Бини й ровеше из нещата. ;) Не го хареса!

Разбира се, не е това, ама...

Чета по форумите, че мацката е болна от нещо... Но силно се надявам да не е това!

 

Като гледах превюто за следващата серия и четох нещичко и за 12-та... ми се струва, че мацката тотално ще го отреже!

И какво ще гледаме в следващите 8 серии...

 

Затова и една втора размяна изглежда логична... Все пак трябва да се заобичат на края!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sabrina1, спомените ми не са чак толкова конкретни вече. Ако е болна тя от нещо, много бих се издразнила - толкова ми се струва елементарно като похват и толкова изтъркано! Иначе това с размяната много ме навежда към Гумихото, искрено се надявам, че няма да забият в такава посока, защото ще ми падне тоя сериал в очите въпреки невероятната химия на Бини и Джини :).

На мен освен това много ми харесва и втората любовна история, която се надявам да не мине много на заден план покрай битката на Джу Уон с Оска (което се опасявам, че може да стане).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хех да не подценяваме сценаристите ,това са професионалисти и ще извъртят сериала така ,че да се хареса на най-голяма група от хора т.е. това с болеста според мен отпада. Развръзката тепърва предстои ,надявам се да ни изненадат приятно :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислих да изчакам докато излезнат всичките епизоди и англ.субтитри към тях ,защото бг субс много чакане ще ми дойде,нооооо уви не издържах :unsure: .И както стана с Marry Stayed Out All Night, така се случи и с този сериал, т.е умирам за епизоди хихихи :lol: .Уникален е,много ми харесва и нямам търпение да видя какво следва,буквално откачам. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...