Jump to content

Recommended Posts

Изгледах първите 4 епизода и останах с впечатлението за не кои знае колко интересен сюжет ,но пък страхотен подбор на актиьори ...толкова добре играят своите роли ,че изобщо не прави впечатление клишираната история .Карат те с нетърпение да чакаш развръзката ;

На няколко момента Бини ми изглеждаше в своята роля ,като някакъв маниак ,които го привлича всичко което му бъде отказано.Отделно хъсат с които се хвърли в преследването ,на манията си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Аз също гледам сериала без субки,но по мое мнение е супер,особено след като гледах и 5 епизод,по точно края му.

Надявам се скоро да се радваме и на бг превод.

На тези,които са се заели с превода им пожелавам спорна работа :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее, не! Няма такъв смях... :rofl: :rofl: :rofl: Края на 5-ти епизод беше убийствен... Доволна съм, че най - накрая Бини беше с нормални дрехи (а не с диско - анцунг :28558: )! Имаше лек момент на изненада, защото очаквах да ядат шоколад,

( и си ги представях изгладнели как си делят блокче шоколад и как са се изцапали и си облизват пръстите! )

а те пиха "нещо с цветя" :beer: , но важното е, че стана размяната! Най - хубавото предстои! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убийствен край, наистина! Добре влязоха в ролите си, дребните жестове, стойката - превъзходно!

А трейлърът към 6-ти беше повече от забавен. Май ще се чакат субтитрите, че да не се разваля удоволствието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6-ти свърши още по-смешно. :P

Много ми е интересно как мацката ще говори като Бини. Той е такъв грубян, че просто...

 

А 3а 5 серии отнесе само един шамар, аз бих го убила. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо, какъв весел епизод!!!

Очаквам 6 с нетърпение, на трейлъра изглеждаше още по-добре :) :)

 

 

абе тази режисьорката с какви очи се хвана да работи с Оска след като измат такава "история"?!?!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се посмях доста и без субтитри..

Особено на Бини перуката и на Бини със сутиена..


А вижте и кой трябва да се появи за родост на очите.. сладура от City Hall..
тук..
Шоуто наистина започна вече!smile.gif
Браво на всички актьори! Играят си страшно добре ролите, особено любимата двойка и Оска..
Като ги гледах накрая много им се радвах.. Личи си, че се забавляват на снимките..
Спорна работа и от мен на преводачите! wub.gif
На руски има в тракера само субтитри на първи епизод..

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смях се като луд на 6 епизод, особено на края.

Беше ми приятно да го изгледам и без субки, като излязат отново ще го изгледам!

Страшни са, Джи Уон и Бини едно до друго, очаквано добра комбинация! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много говорят тези хора... Искам субтитрииииии! :)

Изглежда, че се забавляват доста, съдейки по гаф сцените. Ужасно обичам, когато дават NG-та и се надявам да ги преведат и тях.

Хьон Бин е повече от уникален при някои женски странности. Да не говорим колко абсурдно смешен беше като си слагаше сутиена! :))))

Краят на 6-ти и последното NG на същата сцена ги показа доста комфортни така близо един до друг, не съм свикнала да виждам корейците да остават в подобни пози, след като се чуе режисьорското "Cut". Обикновено гледат да намерят поне метър пространство...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора къде го гледахте 6 епизод аз едва днес намерих 5 в д-аддикса.....и незнам къде да проверя за английски субтитри за него ....някой може ли да ме насочи къде най-бързо го превеждат на английски.....дори ако го има някъде онлайн със субс още по-добре.

 

Благодаря предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всякаква информация за сериала, линкове за видеото, линкове за английските субтитри в темата на сериала в този форум.

Иначе преразказ на серията почти веднага и превод на някой от по-важните сцени - тук.

Параб, и на мен ми направи впечатление, ама... големи хора са все пак, с повечко роли... Не са някакви келеши, на които им се налага да се правят на срамежливи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятни 2 серии...невероятни актьори...НЕВЕРОЯТЕН ХЬОН БИН!!!

Просто знае как се играе...а и как се слага сутиен... :lol:

Рейтингът е даже..невероятен!

 

И не ролите или броят целувки, правят актьорите добри актьори, комфортни един с друг и т.н.....мое мнение.

Двамата са просто добри актьори, учат се един от друг на снимачната площадка и си помагат, но да не забравяме, че двамцата се познават...

Имат една добра компания от общи познати....но това не пречи да имат искряща химия заедно. Аз чакам NG-та на целувката,

но дългите, и се надявам Сонг Хье Гьо да се забавлява и тя със сериала ;)

 

Бини, много бързо учи, много попива и много показва....Аз знам и винаги съм го казвала, че е безкрайно талантлив и може да влезе

безумно добре в роля. Има усет и към различните роли и вяра в способностите си...до да не се отплесвам...

Сериалът е като едната калория, нужна всеки ден...адски зареждаща и напълно достатъчна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааааааааааа, нееееееее, това не е човешко!!!

Попилях се от кикотене, чак бузите ме заболяха! Няма такива физиономии, Бини е извънземно. Трябва да му забранят да излиза по улиците, че кой знае какъв хаос предизвиква с тая дяволита усмивка. И честно признавам, че аз толкова истеричен и женствен писък не мога да изкарам - той как успя идея си нямам. :lol: Много умело боравеше и със сутиена, но определено с перуката ме счупи. Така де, явно за гей е перфектен, но за травестит не става. ;)

Обаче муцките, които правеше в леглото с Оска... Безценни! Ако има как, ше си го снимам и ше си му лепна мутричката на стената, в рамка. Да ми огрява деня от сутринта. Ама не, наистина от много отдавна не съм се хилила така. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дразните ме хора!! :P

Надявам се викито да сколаса по-бързо с превода :)

А кога са давали НГ-та, на края на 6-ти епизод ли?

Сигурно някъде ги има само тях, предполагам, и се надявам да са преведени.

Май пак трябва да занадничам в соомпи ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е първата ми драма, по която съм толкова зарибена, че гледам и без субтитри. После като излязат английските субове, като не зная някоя дума и си проверявам в речника да не би да не доразбера нещо. После преглеждам любимите сцени по още веднъж.....(малко жалка картинка съм бтв ;) )

Както вече се спомена по-горе, диалогът е доста разчупен и сполучлив. Смехът - гарантиран, актьорите и те - чудо, хубави батьовци бол....Въобще к'во повече ти трябва?

Е, не е сериал с дълбоко послание, което да те накара да се замислиш и т.н. и т.н. Лъха на комерс от всякъде.....ама на мен си ми харесва пък :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е на какво приличаше тоя епизод бе.... То не беше смях, то не беше чудо!!! :lol2::rofl:

 

Бини прави Ра Им да изглежда като абсолютно льольо!Забележета го само как подскача пред погледалото докато се чуди какво ще прави! Ра Им така ли се държи?! :lol2: Не мисля...От това преиграване идва големия смях - то физиономии, то писъци, сутиени - край нямаше!!! :kissx:

 

 

А забелязахте ли ги как се увлякоха на втората целувкааа, сладурите ми те .... :wub::inlove: Още малко и щяха да се глътнат!

Хареса ми и сцената, в която Оска трябваше да играе - с режисьорката (нали е режисьорка?! ) много добре го направиха! Не разбрах какво си казаха, но си направих съчинение по картинка - усетих чувствата, жегна ме ;) И да кажа все пак, че Оска по хавлия никак не е за пренебрегване!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

speedy и blacky могат да потвърдят, сто часа ги гледах тея два епизода, за да мога да си поема въздух...

 

Образът на Бини ми е любим, ако трябва да сме честни, а това което каза за Русалката беше доста жестоко и аз да бях шях да му откъсна нещо. Как да е, младежът е чуден, но голямото забавление идва от сменянето на ролите...

 

Ха Джи Уон е прекрасна, но ако трябва да си призная повече ме впечатлява Бини. Не преиграва, просто е идеален. Нормално е женския маниер да изглежда странно на мъжко тяло, но неговия е премерен и съвършен, а и така се усмихва повече. И като седна на оная пейка, абе разкош, то не е смях, не са сълзи, не е чудо...А в тоалетната....То една ли е сцената, която да се коментира. Заслужава си да чакам субтитрите.

 

П.П.Ще разбереме и мъката между Оска и Бини, а и аз много симпатизирам на втората любовна линия в историята, да не кажа, че като любовна история ми е по-интересна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...