Jump to content

Recommended Posts

Аз още си получавам съобщенията с рингтона Мунджовашонг, Мунджовашонг.. (моля корейскоговорящите да не ми гледат *произношението* :D)

• Haha 1
  • Upvote 1

Че кой отрича чара на Бини - това момче ми осмисли 20-те серии :D. Като го зарязах на 6-та серия, след няколко дни заради Бини си го пуснах :ilovethis:, заради Бини през повечето време се хилех и то не винаги на смешните моменти, заради Бини не съжалявам, че го изгледах...……….90 % от хубавото, което мога да кажа ще е свързано с Бини :P.

Много чар пръска това момче на екрана, много нещо :D

Off Topic

Иначе и тримцата мъже успешно вадеха поглед на бито куче, направо да ти скрият шапката :)

Off Topic

Мене най-силно ме смущава тая ми ти мозъчна смърт. Не ме интересува истината - реших, че е грешка в превода :wacko:

Трябваше аз да си прочета чинно коментарите, преди да почна да гледам - не веднъж филма е определен като приказка, а аз приказки не обичам, но от друга страна щях да изпусна Бини :D

• Like 2

Докато всеки се чуди какво ново да гледа и дали си заслужава, аз си наваксвам с драми, които са говорени и коментирани дълго дълго време :rolleyes: Secret Garden наистина е приятна романтична приказка, неангажираща много умът и сърцето. Просто седиш и гледаш! Историята е приятна, действието се движи добре, фантастичната част в началото е странна,  но после свикваш с нея, липсва логика на моменти, но сам си измисляш нещо и продължаваш да гледаш :D  Актьорите си пасваха идеално с ролите, показаха и комедия и драма. Играта беше добра, на моменти даже прекрасна. Все пак тук гледахме как дубльори и каскадьори играят ролята на каскадьори, които играят ролята на главни актьори. :lol2: Ако трябва да си анализирам характерите на главните и действията им, то най-логично и достоверно развитие си беше при Оска, но това си е приказка и за това няма да го правя :lol: Историята на Малката русалка, използвана като метафора, беше добре измислено. Ха Джи Уон съм я гледала и друг път и ми е приятна актриса, Хьон Бин виждам, че е харесван, но е непознат за мен като актьор. Ще се гледа в друга роля определено ;)

• Like 3
  • Upvote 1

Преди 8 часа, felicyti написа:

Хьон Бин виждам, че е харесван, но е непознат за мен като актьор. Ще се гледа в друга роля определено ;)

Не му е тук мястото, но не мога да се сдържа да препоръчам сериала, в който станах фен на Хьон Бин - Friend, Our Legend. Беше ми симпатичен и преди това, но в тази му роля просто се влюбих. Ако ти се гледа нещо различно, може да пробваш някой ден.

• Like 1

преди 45 минути, bealonenomore написа:

Не му е тук мястото, но не мога да се сдържа да препоръчам сериала, в който станах фен на Хьон Бин - Friend, Our Legend. Беше ми симпатичен и преди това, но в тази му роля просто се влюбих. Ако ти се гледа нещо различно, може да пробваш някой ден.

Като цяло не подбирам драмите старателно. Избирам нещо с познат актьор или актриса, за които ми е любопитно как биха се представили в друга светлина, или гледам рейтинга, един два коментара, или даже просто редувам нещо сериозно с нещо по-неглеже :lol: Обожавам мелодрамите, защото според мен са по-трудни за "изразяване" (от  сценарист, режисьор и актьорска игра), отколкото кримитата и романтиката.Този определно ще го гледам, и ако имам възможност даже ще е съвсем скоро. Благодаря :happy:

Уау, сега попаднах в ютуб на клипчета от извън сцените. Ами нищо чудно, че сериалът беше с висок рейтинг и обра доста номинации - Хьон Бин и Ха Джи Вон в извън сцените имат дори повече химия и от тази в сериала. Хьон Бин явно се е чувствал много удобно в присъствието на Ха Джи Вон. Изглежда изключително земен, непринуден и нерезервиран в поведението си. Като ги гледаш имаш чувството, че са си аверчета от поне 200 години.

• Upvote 1

@meri2003, пусни некой линк та и ние да се облажим...

• Haha 2

:click: Успях, това е едно от клипчетата със сцените, извън сцените ;)

• Like 1
  • Haha 1

Гледала съм Градината отдавна. Един от любимите ми.

Когато се разочаровам от някой сериал, винаги се връщам към нещо, което съм гледала

преди десетина години.

• Upvote 1

Гледам (редовно) корейски сериали малко повече от година и вече е много трудно да се впечатля от нещо. Приемам за грешка дългото отлагането на този прекрасен проект. Въпреки че харесвах Хьон Бин и Ха Джи Уон (след сериала ги харесвам още повече), нещо все ме спираше да започна да гледам. Вероятно фантастиката. Но тук за мен бе в умерени количества. В този случай може би дори ми се искаше малко повече да останат с разменените тела. Както и да е, като цяло съм силно очарована от сериала и персонажите. Саможертвата на Ким Джу Уон беше доказателство за силната му любов. Двете майки бяха непоносими вещици. Оска и режисьорката.. смятам, че имаха доста интересна история, за която за жалост не успяхме да разберем толкова много. Определено е в моя списък с любими сериали. :wub:

• Like 2
  • Upvote 2

преди 9 минути, Чингулинка написа:

Някой може ли да оправи описанието. Писали са Оска като OscaR :nunchako: Сакън! 

Слушам и изпълнявам :)

• Thanks 1