Jump to content

Recommended Posts

Искрено ви благодарим, страхотни сте. :) Малко ни е трудно да се ориентираме в изписаните заглавия, но по метода на опита и грешката - всичко е окей. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сртахотен! това е първата дума за която се сещам за сериала. Има по- малко от всичко в него. И мисля че е най- добрия, които съм гледала досега (а съм изгледала доста) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех си, че съм изгледала всички стойностни продукции и в последно време попадам все на "прехвалена стока" ( т.е драми с положителни коментари, а самите те не представляват нищо впечатляващо). Липсваше ми чувството на тъга по свършил сериал, радостното чувство при пускането на нов епизод и многото "зомбирани" часове пред екрана. Може би това е от части и от не високите очаквания в началото поради мисълта, че ще видя отново същия ни познат сюжет. Но сякаш едновременно се развиваха 2 любовни линии, а този познат любовен триъгълник не бе толкова ясно изразен, че да докара до сълзливите чувства на изоставеност. Не знам, но любовната линия на Оска ми беше най-тъжна и се разчувствах на всеки показан от нея момент - с нежна и тъжна музика, сълзи и искрените скромни празни и изпълнени с тъга очи на героя.

Добър актьорски състав, добър сюжет - който впрочем не съм срещала до сега ( с размяна на душите ) в азиатски сериал, добре заснети кадри... какво да кажа - страхотна драма, океан от сълзи и смях ^^

 

ПП: И още повече срещнах мп4-ката си в една от сцените =)

 

Отличен Ost!

 

 

и последно: Някой бе казал, че не разбира смисъла на тези размени на душите... Според мен, както бащата каза, това е за доброто на Кил Ла Им. Ако си спомняте, в 18 серия ( мисля, че точно в края ) се разкри мистерията около инцидента и бащата бе заръчал на момчето, което спаси, да и предаде определени думи : че я обича, като в крайна сметка бе обещал, че ще ги запознае, когато излезе от асансьора. Е, с тази размяна те опознаха живота на другия, Ла Им разкри какво се крие в душата на тялото, в което се намира, и в крайна сметка разкри смисъла и грешката си от думите, че не осъзнава на какво унижение излага богаташчето със скъсаната си чанта. И накрая, благодарение на смяната на телата бе доказано как наистина това "богаташче" се погрижи за дъщерята на този, който го спаси от смъртта.

В интерес на истината, никое такси не качи Оска, защото не искаше да си плати преди да влезе, а Ла Им я качиха без дори да си плати :D Ехх..фантастични истории.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да го гледам и съм тотално пристрастена! :lol: И преди съм гледала Джи Уон и много я харесвам. Хюн Бин незнайно как не го знам, само по име, защото не съм гледала нищо негово. Струва ми се доста слаб (физически) в сериала. Вече съм на 5-та серия, но не мога да намеря това с разменянето на телата... аз ли нещо съм пропуснала или.. всъщност то престои. До колкото разбра само два пъти се случва това?!

 

ПС От сега казвам, че мразя майката. Как може да е такъв сноб?! :huh: Ах, във всички корейски сериали майките са такива. Дали наистина са толкова лоши и в действителност?! :blink:

 

ПС И нещо не разбрах от предните серии. Каква е тази работа със семейството на Хюн Бин? Мениджър Пак говореше, че разликата между правуйчо и.. пра-какво беше е голяма. :huh: И май се оказа проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПС От сега казвам, че мразя майката. Как може да е такъв сноб?! :huh: Ах, във всички корейски сериали майките са такива. Дали наистина са толкова лоши и в действителност?! :blink:

 

ПС И нещо не разбрах от предните серии. Каква е тази работа със семейството на Хюн Бин? Мениджър Пак говореше, че разликата между правуйчо и.. пра-какво беше е голяма. :huh: И май се оказа проблем.

Между прачичо и правуйчо. И в Корея, както и в България, роднинските връзки са с доста подробна терминология и човека леко се беше пообъркал на кого какъв се пада. Не мисля, че беше проблем точно.

 

А майката взе приза за най-противно, отблъскващо и дебелоглаво същество, населяващо тая планета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставете майките намира tongue.gif Ако ги няма тях и съдбата естествено , няма да има такава драма и накрая няма да се реве, като малко дете на което са му взели шоколада smile.gif Всеки негативен персонаж допринася за по-сладката развръзка в края на сериала smile.gif

П.С. Разбира се , че и на мен ми идваше да и откъсна главата на майката, но се удържах , че компа щеше да литне през прозореца smile.gif

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер много ми хареса сериала, особенно към края. Просто нямам думи да го опиша. А и песните в целия филм са прекрасни...

между другото какъв е телефона на Ким Джу Уон?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауууу туко що приключих със сериалчето! Изгледах го на един дъх и без да се замисля бих казала, че вече е номер 1 в моята класация :lol: Голям рев, голямо нещо беше, но за прекрасния край си заслужаваше!!! Всичките актьори много ми харесаха и като игра, и като визия, излъчване.. само онова малкото червенокосо.. много ми е познат от някъде, но като цяло неговата роля не ме впечатли :unsure: А.. Хъон Бин.... останах без очи и лиги заради него :wub: Ще ми се да имаше един Хьон Бин и за мен, ноо такъв ми бил късметът :lol: Макар че, през цялото време завиждах на Ха Джи Уон и исках да съм аз в неговите прегръдки :blush: , наистина много добре си паснаха! Изключително сладки бяха, как да не им завиди човек?! ....Сега след като всичко приключи за ден и половина, с нетърпение ще чакам нова вълнуваща драма с Бини ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го и бързам да споделя мнението си. Историята ме изненада приятно. Г-н Правя много пари и Каскадьорката - перфектни просто. Темата за голямата любов. Много, много готина двойка във филм със запомнящи се моменти. От тези, които нямаш нищо против да продължават и още и още.

Бих му дала 20 от 10.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер якото сериалче.... много ме изкефи, има всичко което искам- комедия, драма , малко екшън...... И главните екип е много добре подбран. Просто няма какво лошо да кажа за сериала. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На какъв език е? Ето живо доказателство за приказката - хубавото си е хубаво. Видяхте ли как гледат жените в публиката? Сигурна съм, че и на ескимоски песента ще е също толкова въздействаща. А на български? Гледах я с превод и наистина текста е прекрасен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това също е един от любимите ми сериали. В началото кат почнах да го гледам бях леко скиптична настороена в първа серия, но след втората серия просто не се спрях докат не изгледах и последниата серия. Това се казва любов според мен, красива и невероятно силна. Любимите ми моменти са когато Ким Джу Уон беше в асансъора направо си изплаках очите, беше мн въздействащ момент и когато каскадюрката катастрофира и Ким Джу Уон си размениха телата отново. Просто беше невероятно всичко, смяла съм се така много, особено когато приятелят на Ким Джу Уон и шефът на каскадйорката разбраха че са с размененди души, просто умрях от смях. Музиката също е невероятна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен сериал! Има от всичко и драма и много смях. Само последен епизод ми закуца. Според мен можеше да се справят и по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като видях резюмето на сериала,че има фентъзи елементи се бях отказала да го гледам,но след толкова коментари и препоръки за Тайната градина,реших да видя и аз какво толкоз тайно има.И...попаднах в света на приказките,красиви актьори,завладяваща музика,добри реплики,и хубав сенарий.Хареса ми че не се прекаляваше с размяната на телата, тъкмо ти се ще да се разкрещиш и хоп всичко е наред,много очарователно беше представена и интерпретацията на ,,Малката русалка''.Много силни и въздействащи моменти оставящи те без дъх.Но всяка приказка си има край, и тук краят е в унисон с приказката.Каквото и да кажа се препокрива с останалите,но знам че има и др.като мен които не обичат много фантастика и ми се ще да им кажа- гледайте няма да съжалявате.Благодаря на всички работили върху сериала.JC_ThankYou.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...