Jump to content

Recommended Posts

И аз като Just_Chris , докато гледах клипчетата се зарибих по това чудесно сериалче ... . Все си казвах , като започнах сериала , че няма да гледам повече клипове на филма ( за да ми е по интересно ) ... ама не стана ... . Даже може да прозвучи глупаво , но докато гледах моменти от филма в you tube ... самия филм ми стана любим :lol: . Такъв прекрасен сериал не съм очаквала ... . Отначало, бях скептично настроена спрямо размяната на душите , но си признавам , че доста ми хареса ... и се смях МНОГО . А за Бини ... нямам думи ... и аз съм на мнение , че е страхотен актьор и се справя страхотна със ролята си същото важи и за Ха Джи Уон . И наистина има химия по между им ... толкова са сладки двамата :P . Още не съм гледала финала ( тъй като не съм стигнала до него ) , но от толкова четене и гледане на клипове горе долу знам какво ще се случи . Но въпреки това нямам търпение за всеки следващ епизод .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, Сиера... Ами смятам, че наистина си беше скована в целуването и не защото не е пуснала език. :lol: Но пък съм склонна да се съглася с Румен, че може и това да е било търсения ефект. И всъщност няма никакво значение за мен дали и колко са били сковани. Важното е, че се забавлявах от началото до края. Аз ако тръгна да търся недостатъци и на Господ ще му намеря. :28558:

Спиди, ще кажа само, че отговорът е изцяло свързан с корейците и интересът на много хора към тях, културата им, езика и т.н. Но нека да остане в тайна. :blush:

 

Едно, че Румен е прав и тя отначалото в целувките му се дърпаше, но има и друго нещо - ситуацията изглежда още по-дървена, понеже режисьорът ги кара да стоят дълго време в една целувка, за да може да хване кадъра на 360 градуса - не знам каква е тая обсесия на корейските режисьори да се въртят около актьорите по време на целувка, но имай предвид, че това се води "един момент", а не скованост на целувката (щото в реалния живот Ла Им за толкова време щеше да го е бутнала, да го е осакатила и да си е изпила примерно кафето, както беше в една от сцените).:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зарибих се и аз! И го почнах този сериал! Гледала съм точно два корейски сериала преди този - единият е Take care of Agashi, където участва Юн Санг Хьон, а вторият е "Ким Сам Сун" където участва т.нар. Бини. Много се зарадвах на познатите лица, защото и двамата бяха много идиотско сладки в другите си сериали. Тука също са в подобни роли. Много се забавлявам с този сериал. Обещах си да гледам по една, макс. две серии на ден (вечер), ама не стана... То и интернета ми е виновен, защото спря и ... аз си търся оправдание да гледам още и още епизоди. Много ме дразнят като си сменят телата, но са и ужасно смешни. Хвърлят си кал един на друг без да им мигне окото. Много ми харесва персонажа на Бини. Може би и за това се дразня като се сменят, понеже мацката постоянно ходи с наведена глава, извинява и пр, което не му отива изобщо :lol: . Ограничила съм коментарите. т.е. не ги чета, защото още съм на 9ти, но разгледах всички снимки в темата и най-много се смея на прословутият екип. Не мога да повярвам, че го продават това нещо. То трябва да е забранено със закон :D . Но Сабрина е надминала всичките ми представи. Много се забавлявах на снимката със стареца, който шие на ръка... Много забавен сериал, наистина. Благодаря за прекрасните субки.

 

Много искам да си го споделя този момент - когато тъкмо се бяха сменили и на него/нея й се пикаеше. Оле какъв ужас. После седеше супер депресиран/а на масата и с отчаяние си триеше ръката, с която е държала ... докато пикае. Няма такива идиоти, честно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей! И аз се присъединявам кам феновете на сериалчето! Първите 2-3 епизода ми бяха малко скучни,но след "романтичната почивка" и първата размяна :28558: съм тотален фен!Стигнала съм до 14 епизод ама то `щото искам да си го гледкам с превод. :) Имам два въпроса :

1.Оска ще се събере ли с режисьорката ? :rolleyes:

2.Режисьора на каскадите(Филип ?) ще се събере ли със сестричкана на Джу Уон ? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна драма. Обожавам я. Историята беше много интересна, а главните герои бяха много красива двойка ^_________^

Според мен това е най-интересната, забавна, романтична и завладяваща драма за 2010.

Влезе ми в списъка с любимите драмички <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди не съм попадала на такъв филм.. имам предвид, че сериалчето ми стана любимо преди да съм изгледала и 1 еп. А за Бини.. вече наистина се уверих какъв страхотен актьор е!! :rolleyes: В началото на филма не бях много сигурна за размяната на телата, но все пак това помогна доста за развиването на романтиката.. така де .. прекарваха доста време заедно когато бяха разменени!! :D Ами филма се нарежда сред първите в класацията ми.. Дори на 1-во място.. :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен сериалът ме грабна още от еп.1 .Вчера изгледах последните 2 серии с английски субтитри.Преди малко свалих готовите български субтитри еп.1-14 и смятам да го почвам наново :).Саундтракът към сериала също не е за изпускане.Последните дни нон-стоп слушам 01 나타나 от Secret Garden OST Part 2 и 02 상처만 от Secret Garden OST Part 3 . Втората песен е в графата любими корейски песни вече .За първи път гледам сериал/филм с Ha Ji Won .Надявам се след успехът на сериала в бъдеще да излязат и други такива с нейно участие-много е сладка :) .Гледал съм Hyun Bin в The Snow Queen/My Name is Kim Sam-Soon/A Millionaire's First Love-първият от които е номер 1 за мен от всички южнокорейски сериали и филми които съм изгледал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За един ден изгледах петнайсетте серии и се наслаждавах максимално. То е ясно, че този тип корейски сериали си има клиширана схема, но точно тази схема кара създателите да дават всичко от себе си, за да привлекат зрителите. Това е един от малкото сериали, за които ми се иска да има 10 сезона, а не само 20 серии. След като премина началната еуфория от гледането, остана влудяващото чакане на 16 серия (някой знае ли кога излиза?) и ужасно тъпото чувство, че в България за 20 години нямаме нито един смислен и гледаем сериал, а и по всичко личи , че още 20 години няма и да имаме. Толкова ли сме тъпи и некадърни? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая и аз го изгледах.

 

Много ми го хвалиха, ама много, и искрено се надявах да не съм вдигнала летвата на очакванията си прекалено високо.

И така, седнах да гледам със затаен дъх. Първи епизод ами... почва нещо си там: една мацка раздава ритници и горе-долу това е интересното.

И после... е гарантирано гледане без прекъсване!

 

Имам си любим момент: коремните преси от епизод 3.

 

А от 6-ти настава такава забава, че думи нямам. И си мислех: добре, че не почнах да го гледам, преди да са излезли всички епизоди, че как се чака седмица за следваща серия! :rolleyes:

Не харесвам Хьон Бин, но

думи нямам да го похваля за актьорското му майсторство!

Едно от нещата, които не харесах в сериала бе, че когато си разменяха душите, от време на време всеки игра себе си. Искаше ми се да гледам Бин нонстоп с разменената душа! Наистина се справи повече от страхотно.

 

 

Всяка от двойките в сериала бе разкошна. Химия между тях. Перфектно въплъщение в ролите. Не само от тях, но и от всички останали.

 

Да не говорим за

бъдещата свекърва, която ти иде да я удушиш със собствени ръце в 17-та серия! То бива егоизъм и неблагодарност, но нейното прескочи всякаква граница.

 

 

И това май е единственият сериал, в който не се чудиш

щъркелите ли ги носят бебетата. :lol2: Въпреки че 3 деца за 5 години... :i love this:

 

 

 

С една дума: гледайте, но само ако имате достатъчно време за целия сериал наведнъж!

 

 

След като прегледах темата... малко съжалих, че не съм в процеса на излъчване, за да споделя емоцията от очакването и коментарите епизод по епизод. Аз също се замислих за плащането на таксито,

но реших , че си има обяснение. Нали като ходи първия път й искаха някакви документи. Та може охраната да е платила таксито. :rolleyes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:o 15 серии за един ден ?! ... ще се увредиш ... :blink:

Е, това е далеч от моите рекорди, но те са вече в далечната младост, де... :rolleyes: Не съжалявам за времето, съжалявам, че нищо българско не се доближава като качество до корейските и японските филми и сериали! 20 години!!!20 години чакаме и какво имаме-"Стъклен дом", "Забранена любов", "Морска сол", "Клиника на третия етаж", "Дунав мост" и прочее родни недоразумения, и турски и латиноамерикански сапунки. Докога!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тотално пристрастена !!! :282:

Уж си казах - ще гледам по епизод на вечер ... определено беше така,обаче неска не се сдържах и изгледах 6 епизода :blink:

Невероятен сериал ! Историята е много готина и се развива бързо.Най-хубавото е, че не мога да определя какво ще се случи в следващия момент :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тотално пристрастена !!! :282:

 

И аз съм така.Изгледах да го за втори път,последните няколко серии по 2-3 всяка.Много хубава драма-не напразно имаше толкова голям рейтинг и огромен зрителски интерес. 2,430,178 посещения на темата за него в Суомпи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично изгледах всички епизоди от драмата, просто не се стърпях, с английски субтитри. Със сигурност драмата е нещо ново, поне за мен. Допада ми образа на главния герой, защото е богат, високомерен, горделив, на моменти психически нестабилен. Харесват ми словестните сблъсъци между Kim Joo-Yon и Ha Ji Yon, много убедително изиграха всички сцени. Интерсено са смесли каскадьорският профил на Ha Ji Yon с реалните и бъдещи проекти в които ще участва "Сектор 7". А колкото до този шоколад, за който чета в ревютата към драмата, няма никакъв шоколад, нито се озовават случайно в гората, нито е обект на завист от страна на актрисите, а само на една определена.

Но вижте и се изкефете максимално! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ аз изгледах 15 серии за два дена, назад съм с материала хД

А иначе каквото и да кажа най - много да повторя коментиралите досега :rolleyes: Сериалчето е супер ! !~!

 

Любим персонаж ми е Оска хД Очаквах нещо лошо да покажат в него, ноооо

 

дори неговото женкарство беше оправдано от мен. Така де да ти откажат предложение за брак...

Даже на моменти ми се струва, че повече ме вълнува как ще се развие неговата любовна история отколкото на главната двойка хД

А любимите ми сцени са когато Кил Ла ИМ беше в тялото на Бини и му готвеше :D

А другата е, когато Оска гонеше директора на училището, защото мислеше, че той плаче :D

 

АААА само на мен ли ми се струва така или човека, когото С'он харесва, е Оска :huh: Много ще се зарадвам, ако накрая Оска забрави Юн Съл и се съберат с С'он :D Така де то не беше сърдене не беше "ти сам трябва да се сетиш" от нейна страна <_< Изнервям се, ако още го обича да му каже какво чувства и да се изяснят нещата, ако не го обича вече, да продължи напред ! Ауууу :rolleyes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала се оказа доста по-свежарски отколкото очаквах. Хареся ми, радваше,

но тая размяна на душите :no: едва не се отказах от сериала.

Лично мен това много ме издразни, но ми е чудно, че повечето го приемате като за нещо нормално, а задълбавате в детайли като как е тръгнала по чехли от болницата, как е платила на бакшиша... както и да е. Аз лично, ако имах финансовата възможност бих обсипала със злато човекът измислил и създал образа на Оска. Баси и съществото! Гледаш го викат му Оска уж е един човек, а все едно гледаш 5 различни човека. Ей на това му казвам актьорска игра.

Редактирано от desjer
Не всеки е гледал сериала, използвай опцията SPOILER.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оска?? Кралят на сгрешените реплики? Вярно, че е симпатяга, ама чак пък пет различни роли не видях. За мен няма по-добър от Хьон Бин :kiss2: ама може и да съм пристрастна.

Не видях някъде да е публикувано, затова добавям, за който не знае: в петък, 04.02 от 7.00 сутринта наше време ще се излъчат двата допълнителни специални епизода по случай Лунната Нова Година. Очаквам с нетърпение още много сцени зад кадър :i love this: Обещавам да публикувам линк тук, когато излязат в интернет пространството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оска?? Кралят на сгрешените реплики? Вярно, че е симпатяга, ама чак пък пет различни роли не видях. За мен няма по-добър от Хьон Бин :kiss2: ама може и да съм пристрастна.

Не видях някъде да е публикувано, затова добавям, за който не знае: в петък, 04.02 от 7.00 сутринта наше време ще се излъчат двата допълнителни специални епизода по случай Лунната Нова Година. Очаквам с нетърпение още много сцени зад кадър :i love this:

Къде може да се видят тези серии?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го изгледах

Четох, четох за Тайната градина коментари ....

и накрая реших да видя и аз какво ѝ е толкова тайно на тази градина :lol:

 

И то се почна... Еми, не се отлепих от екрана, докато не свърши целия :D

Всичко беше страхотно в него - потапяш се в един красив и наситен с чувства свят, от който много трудно могат да те откъснат / дори детските молби да отидеш да купиш вафлички :lol: /

 

Уникална игра на всички, най-вече на Бини, който беше неотразим в превъплащенията си като жена :lol:

 

А това, на което най-много се зарадвах...

 

че сценаристите не настроиха братовчедите един срещу друг като се влюбят в Ла Им. Всеки си имаше своята любов, за която да се бори и защитава

 

 

След 17-ти епизод ми идеше да крещя...

 

че ако и тук някой умре, няма повече да гледам корейски сериали :(

Слава богу, всичко се нареди Радвам се, че никой не сподели съдбата на Малката Русалка

 

 

Хареса ми това, че

привидно вятърничевия и капризен Оска осъзна грешките, които бе допуснал и не се отказа от своята любов.

Както и взаимоотношенията му с Ла Им - двамата намериха опора едни в друг и взаимно се подкрепяха.

Майката - и да я утрепеш ѝ е малко, но навярно и тя има право да реагира така, защото за нея единствената опора е синът ѝ.

 

 

Ако не сте го гледали все още, не чакайте, няма да съжалявате. :D

И накрая, но не на последно място, благодарности на екипа за субтитрите c45f4da3eeedc915.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 17 епизод -

 

тъкмо почнах да рева и изведнъж както качваха Хйончо в линейката,така яко го издрънчаха.Както си лежеше леко полетя напред ...

И та както започвах да плача, изведнъж почнах да се смея яко ?! Ако някой ме беше видял щеше да изпадне в шок :282:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...