Jump to content

Recommended Posts

Любимият ми сериал....не съм от хората,които се прехласват лесно по нещо,но този сериал наистина ме плени....започнах да го гледам за трети път....по принцип когато гледам филми или сериали по няколко пъти...с всеки следващ път емоциите ми се нормализират :) но колкото и пъти да гледам Secret garden,го изживявам по един и същи начин... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, не!! Хора, това ми напълни душата просто! Каква красота! Какъв сценарий, каква музика!! Това е най-елегантния и красив сериал, който съм гледала досега. Каква обстановка...Още от първия епизод, когато почнаха да показват градините и къщата...и тази прекрасна музика за фон...просто ми спря дъха!

Образите бяха много добре изградени, чудесна актьорска игра.

Когато започнаха фантастичните елементи, мислех че това доста ще ме издразни, но се случи точно обратното. Само придаде повече очарование и колоритност на целия сериал. А 'Малката русалка' откакто се помня ми е любимата приказка...и тук прекрасно бяха преплели нейната история с тази на главните герои. Да не говорим в последните епизоди, пренаписания край...! Как принца станал асистент на русалката! хахахааааа :282:

Страхотно са го измислили.

Въобще за целия сериал....евала!!!

И аз благодаря много на всички, с чиято помощ се насладихме на този невероятен сериал!!! :thanks: :thanks: :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал много ме впечатли! Страхотен е! Влиза ми в топ 5. Забавен, на места бърсах сълзи... И тая песен от саундтрака - Baek Ji Young - That Woman... не мога да си я избия от главата! Препоръчвам го! Ако някой се чуди, веднага да сяда да го гледа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много хубав, сигурно първия сериал с фентъзи елементи които бяха много приятни. Когато гледах сериала си мечтаех и аз да живея там, любовта между героите беше наистина като на филм - невероятна и вълнуваща. Във всяка една серия имаше нещо интересно и бих казала, че както беше и с БОФ, ме беше страх като наближавах 20-тата серия, защото не исках да свършва. Уви вече го изгледах, но ще го гледам пак, и както rorri каза, аз също ще сложа сериала в моя топ 5 лист. Когато разказвам на някоя позната защо харесвам корейските сериали, винаги казвам, че когато има смешни моменти в тях, не са като в американските само да се усмихнеш и толкова, тук ако има смешни моменти се смееш с глас и от сърце, същото важи и за любовта - винаги я пресъздават по много добър начин, без онази позната вулгарност, след като се замечтаваш и на теб да ти се случи... Който не го е гледал - да го гледа на всяка цена... :wub: :wub: :wub::yes:

и :thanks: на :essubs: за субтитрите, и за цялата организация да пуснат сериала в бг торентите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал много ме впечатли! Страхотен е! Влиза ми в топ 5. Забавен, на места бърсах сълзи... И тая песен от саундтрака - Baek Ji Young - That Woman... не мога да си я избия от главата! Препоръчвам го! Ако някой се чуди, веднага да сяда да го гледа :D

 

И аз се влюбих в тази песен!! Обаче в мъжката версия!!! -

 

Съвсем наскоро разбрах, че Хьон Бин изпълнява тази песен!! Еееее, не! Този човек може ли да стане по-невероятен, секси и ...перфектен!!

Много повече ми харесва неговата версия, звучи по-простичко, по-земно и истински....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е най-култовият романтичен сериал в близките години. Трябва да се пуска на всички новопрохождащи в кдрамата и стават "наши" доживот. :i love this: После трябва да го гледат пак, като понатрупат стаж, за да оценят наистина колко е добър и каква бозица се лее от екрана след него. Естествено, има и добри, и много добри сериали, които много ми харесват, но винаги нещо им липсва, дори малко да е, за да стигнат "Градината" :up:

 

П.П. Версията на Бин и ми е най-любимата песен от OST. За това, което казваш ivanjelina трябва да благодарим на майка му, която освен че го е родила перфектен, ами, по негови думи, е държала да посещава уроци по пиано и солфеж, калиграфия и да се занимава активно с плуване. Ето, откъде идва перфектността във всички показатели. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е най-култовият романтичен сериал в близките години. Трябва да се пуска на всички новопрохождащи в кдрамата и стават "наши" доживот. :i love this: После трябва да го гледат пак, като понатрупат стаж, за да оценят наистина колко е добър и каква бозица се лее от екрана след него. Естествено, има и добри, и много добри сериали, които много ми харесват, но винаги нещо им липсва, дори малко да е, за да стигнат "Градината" :up:

 

П.П. Версията на Бин и ми е най-любимата песен от OST. За това, което казваш ivanjelina трябва да благодарим на майка му, която освен че го е родила перфектен, ами, по негови думи, е държала да посещава уроци по пиано и солфеж, калиграфия и да се занимава активно с плуване. Ето, откъде идва перфектността във всички показатели. :rolleyes:

 

Papushinka, благодарна съм й (както и мнооооого други по света ;)) и още как! Браво на жената! На резултата се радваме всички ние :lol::tongue::yes: .

А от уроците по музика, резултата е прекрасен...Какъв топъл и завладяващ глас има само... Айде пак към слушане на песничката за 100-хиляден път :P !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що го свърших този сериал и съм като цапната през лицето с мокър парцал ... три пъти го почвах от начало, защото нещо все не ме впечатляваше и така и не го доглеждах. И тия дни нещо ме глождеше и реших да си го довърша - и кога бях на 8ми епизод, кога стигнах 18ти - ехеееей :D

 

Иначе - много, много добра драма. Бини въобще няма да го коментирам .. както някой се беше изразил някой по-нагоре - щом може да изглежда мъжествено и в такъв "марков блестящ" анцунг - ЕВАЛАТА ! :wub:

 

Лично на мен любимия персонаж ми беше треньора - тия мили очи до последно си мислех, че ще си останат самички,

ама и той взе, че забърса Йе Джин (даже се чудих от къде ми е позната - тук като се беше понагласила малко какво маце става, че в Personal Taste какъв образ беше :28558: )

 

 

И Оска и Съл ми бяха много милички.. честно казано те ми бяха любимата двойка от сериала :D:kiss2:

 

Съжелявам само, че толкова се двоумих да го гледам... сега даже ще си го пусна 2ри път !! :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен сериал!!!!Отскоро се запалих по корейските продукции и вече съм пристрастена. Гледах вече десетина сериала ,но този е номер 1 в класацията ми.Двамата главни са невероятни като екранна двойка.Гледайте и няма да съжалявате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от най - силните драми, които съм гледала, дори бих казала, че за 2010 тя ми е фаворит... Много силно актьорско присъствие, невероятна и завладяваща история, много комични моменти и те държи под напрежение до самият край... Аз точно такива драми обичам да знам, че като почна сериал няма да се спи заради него... Твърдо бях ЗА тази драма да беше излъчена по БНТ вместо ПАСТА щеше да има по - голям зрителски интерес, но кой знае може по нататък и това да стане...

Secret garden е от малкото различни драми, които нямат толкова сходни идеи и банални сцени, и определено е от сериалите, които не трябва да се изпускат...

 

Впечатлена съм от играта на Санг Хьон тук определено повече ми хареса от Take Care of the Young Lady... Беше страшно забавен, но си имаше и драма около него и изгубената му любов... Много ми хареса как се справи с ролята си.

Хьон Бин каквото и да кажа за него, той си е всеобщ любимец и наистина много ме изкефи играта му в тази драма, като ще изтъкна че доста слабичък ми се стори в лицето, надявам се като излезне от казармата да продължи да ни радва с такива хубави участия.

Джи Уон е от малкото ми любими актриси, трудно ме впечатляват женските персонажи в сериалите, но мадамата имаше доста силна роля.

 

 

Ето като за финал едно любимо видео.

 

http://www.youtube.com/watch?v=i0RC2KfokCo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за кой път го гледам, но знам, че няма да престана да го правя. Това е един уникален сериал.

Направо се влюбих в героя на Х. Бин, как може да има такъв човек.. все още не може да ми се побере в главата. Той буквално се влюби още от самото начало в Ла Им. Този, така на пръв поглед грубян, непукист и арогантен "кретен" сядаше в градината и се побъркваше от мисли за Ла Им, да не говорим, че береше и маргаритки. Той правеше това, което искаше, беше импулсивен и дори смешният екин му стоеше мъжкарски. Направо мъж на място. Хареса ми това, че неведнъж се изтъкваха различията м/у тях, това придаваше една държаща в напрежение тръпка постонно. Да не говорим, че тези двамата постоянно спореха..дори и за дреболии, но точно това поддържаше сериала максимално, до самия край. А когато я ревнуваше от хладнокръвен бизнесмен се превръщаше във влюбен откачалник. Нямям думи да описвам.. всяка тяхна сцена съдържа различни емоции и може да се говори много по нея, но важното е, че всичко бе на ниво. Ка Ил не беше типичното лигаво момиче, а беше смела с огън в очите, точно това той хареса в нея и също така начина по който тя говореше с него. Той е един перфектен мъж и точно този сериал показва, че перфектните не винаги търсят същото като тях, а може би нещо, което дори да ги подлуди ще ги направи щастливи с някого не толкова отличителен, но за сметка на това.. ценнен човек до себе си. Тези двамата ми напълниха душата. На 100% усетих магията на целия сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що го изгледах за втори път...и нямам думи. Хареса ми много, МНОГО повече от първия път даже!!! Сега ми направиха много по-силно впечатление сценария, изпипаните диалози, начина на заснемане, детайлите, перфектната игра....красотата и съвършенството във всичко! Да не говорим за удивителния, пасващ до немай-къде саундтрак. Емоциите ми бяха даже много по-силни, защото оцених всичко това; и пак историята ме грабна по мега-завладяващ начин.

Лелеееее.....това ще има още много гледане!!! :lol:

Първия път го изгледах толкова на един дъх, че нямах време да забележа нищо в детайли. Сега...пълни, ПЪЛНИ адмирации просто!

На всичкото отгоре сега го гледах с една приятелка, която за пръв път вижда Хьон Бин. Ааахахахахх :lol2: какви реакции, какво нещо!! Тя не яде, не диша, вода не пи докато не го изгледахме! Вчера 10 часа нон-стоп, днес останалото. И то и двата пъти беше с адско главоболие.

хаха :lol: Това е единствения необходим коментар ;):P .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ivanjelina, на 100% съм съгласна с теб. Този сериал така е завладял

душата ми, че и 100 пъти да го гледам, няма да ми омръзне и се радвам,

че именно той е първия ми азиатски сериал, благодарение на който

съм завинаги почитател на всичко азиатско!!! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ivanjelina, на 100% съм съгласна с теб. Този сериал така е завладял

душата ми, че и 100 пъти да го гледам, няма да ми омръзне и се радвам,

че именно той е първия ми азиатски сериал, благодарение на който

съм завинаги почитател на всичко азиатско!!! :yes:

 

Точно така, той наистина завладява изцяло. Как ми се иска да го дадат по БГ тв най-сетне. Сигурна съм, че цяла България ще почне да събира за билет до Корея :D .

А при това гледане ми стана още по-любима песента на Sung Si Kyung 'You Are My Spring'. От саундтрака тя ми е втора любима, след изпълнението на Бини. Не бях забелязала, че това е песента от целувката им на партито. Страхотен избор... Въобще музикалния подбор е невероятен.

Btw, на теб браво за снимката от 'Pride'. Уникален сериал. Днес и него тръгвам да го гледам пак. :D:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много дълго отлагах да го гледам, този сериал. Не ми харесваше нито промото а и отзивите бяха сякаш пресилени.

В крайна сметка се реших, само защото е на път да бъде обявен за класика в корейската драма !

Много ми хареса , беше прекрасен. Нямаше никакви дразнещи моменти , и въпреки че съдържаше всички стандартни моменти от "романтиката " на корейците - всъщност в този филм нищо от това не дразнеше.

Завинаги ще запомня къщата и градината към нея .

Завинаги ще запомня невероятната им любов и по точно неговия начин на изразяване .

Завинаги ще запомня , че в този сериал само 2 пъти ядоха рамен и при това никой не наблегна на този факт :)

Главната героиня така и не се напи истински и сигурно е първата, която мъжа и, носи на ръце , а не на гръб .

Освен всичко друго това, че го риташе на моменти, беше толкова добре вписано в контекста на професията и че и това не дразнеше.

С една дума, след толкова драми , стигнах до извода, че един добър режисьор и един добър сценарист , могат от същата боза да направят нещо красиво и съвършенно.

Беше страхотен !

Мъчно ми е , че свърши , защото не знам дали някога ще гледам друг такъв .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не прочетох цялата тема и ако се повтарям извинявам сеsmile.gif
ето мелодииката която звучи на телефона на Ла Им

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много дълго отлагах да го гледам, този сериал. Не ми харесваше нито промото а и отзивите бяха сякаш пресилени.

В крайна сметка се реших, само защото е на път да бъде обявен за класика в корейската драма !

Много ми хареса , беше прекрасен. Нямаше никакви дразнещи моменти , и въпреки че съдържаше всички стандартни моменти от "романтиката " на корейците - всъщност в този филм нищо от това не дразнеше.

Завинаги ще запомня къщата и градината към нея .

Завинаги ще запомня невероятната им любов и по точно неговия начин на изразяване .

Завинаги ще запомня , че в този сериал само 2 пъти ядоха рамен и при това никой не наблегна на този факт :)

Главната героиня така и не се напи истински и сигурно е първата, която мъжа и, носи на ръце , а не на гръб .

Освен всичко друго това, че го риташе на моменти, беше толкова добре вписано в контекста на професията и че и това не дразнеше.

С една дума, след толкова драми , стигнах до извода, че един добър режисьор и един добър сценарист , могат от същата боза да направят нещо красиво и съвършенно.

Беше страхотен !

Мъчно ми е , че свърши , защото не знам дали някога ще гледам друг такъв .

 

Напълно съм съгласна с теб, Mina. Филмът доказва как един невероятен екип може да превърне в шедьовър и най-обикновената история.

Всъшност, и в живота е така; няма нищо кой знае колко уникално в това богаташ да се влюби в бедно и скромно момиче. Случва се 'често', така да се каже.

Уникални са обаче силата на чувствата и начина, по който се изразяват. Да не говорим за готовността за тотална саможертва. Това са нещата, които те грабват и завинаги остават в теб.

Но много се надявам да не си права и в бъдеще да се насладим на някой също толкова добър филм. ;). Дай Боже :) .

(пък ако е пак с Бини, още по-добре :P )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...