Jump to content

Recommended Posts

Леле, невероятен сериал. Наскоро го изгледах и какво да ви кажа, освен, че е невероятен. Главните актьори са красиви, взаимно допълващи се, и определено са страшна екранна двойка!! :rolleyes: Обожавам ги. Това, което ми направи огромно впечатление е, че романтичните моменти в целия сериал, са моменти и сцени, които досега не съм срещала в корейските драми. Толкова красиво и прелестно изпипани, че адски кеф ти прави да ги гледаш какви са готЯни. :rolleyes: :rolleyes: За пример е капучино kiss, сцената, където останаха двамата в хотела, когато нашия Хьон Бин беше ранен... коремните преси :rolleyes: , към края когато

тя беше в кома и той тръгна към дъждовния град, само и само да може да я спаси...

Все невероятно красиви неща... Обичам го този сериал !!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Редактирано от parab
Хич не е хубаво да се споменава края без спойлер.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди един ден го изгледах и смея да кажа,че не ме впечатли от първите епизоди.Някъде на 5-6 ми стана интересно.Едното нещо което мразя в корейските сериали е това че набутват в последния епизод всичко или че в последния епизод накрая минават изведнъж 5 години и хайде той свърши. :lol: Много ще е интересно ако примерно бяха дали как се ражда поне първото дете ,като ги знаем техните характери щеше да е много забавно,но така са решили сценаристите.Не ми хареса също че в последните епизоди беше всичко най-тъжно.Почти нямаше драма в сериала,но на едни от последните епизоди беше такъв рев :lol: . Въпреки главните герои образа на "Оска" най ми хареса,много добра актьорска игра много ми хареса просто!И въпреки че не ми харесаха някой неща сериала е много добър!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Корея излезе DVD-то към сериала и веднага в интернет изтекоха кадри от заснемането на "първата брачна нощ" :D Ето клипче и снимки:

http://vbox7.com/play:ded39ece

 

22543221631021173117717.jpg

 

vts011vob001499236.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През цялото време се забавлявах и то яко.Няма да се повтарям всичко е казано преди мен.Страхотно е за разпускане и забавление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал започнах да го гледам, само заради високият интерес и коментарите, които прочетох. Но честно казано от всичките 20 серии ми харесаха само последните три. До 17 серия може да се каже, че съм го гледала насила :D , все си казвах "еее, не може да е чак толкова безинтересен, може би най-интересното предстои в следващия епизод"... да ама не. Мен лично не успя да ме впечатли с нищо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз даже не намерих сили да го гледам след 7 серия, толкова ми бе безинтересен...Но все пак, различни хора сме с различни вкусове ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То с тази постоянна размяна на телата къде ти романтика? Но ще кажа, че не е лош сериала и то най- вече заради Хъон Бин.

 

тази "постоянна" смяна беше само 3 пъти , пък и май забравяш последния път когато се размениха, и при КАКВИ обстоятелства се случи, най-вече.На мен всичко ми хареса, сериала си имаше както забавни така и доста романтични моменти , за които надали в други сериали ще се види ;) . Като цяло тази градина стана черешката на драмите (поне за мен) , но и не случайно е наградена като Драма на годината , съвсем заслужено !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам спомен дали съм писала в темата, но дори и да съм, ще си изкажа мнението, защото пак го гледах.

Много интересен сюжен, а актьорите са <333

 

Бини ми липсваше много, а образа му тука е толкова ненормален и комичен, че ем кара да се смея - когато заплачеше тоя човек, направо ми се късаше сърцето..

А Ха Джи Уон е толкова нежна и същевременно много добре изигра ролята си на корава каскадьорка.

Толкова много хубави и романтични моменти имаше - най ме разчувства момента, когато той искаше да се смени с нея, когато тя беше в болницата..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази "постоянна" смяна беше само 3 пъти , пък и май забравяш последния път когато се размениха, и при КАКВИ обстоятелства се случи, най-вече.На мен всичко ми хареса, сериала си имаше както забавни така и доста романтични моменти , за които надали в други сериали ще се види ;) . Като цяло тази градина стана черешката на драмите (поне за мен) , но и не случайно е наградена като Драма на годината , съвсем заслужено !

Добре де, хубав си е сериала, признавам си без бой :P Не мога да кажа на черното бяло, имаше невероятна химия между двамата главни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на филм така не се бях смяла .... Мислех, че след Гил Донг и "установете самоличността на кобричката", няма какво повече да ме довърши...

Но този Оска ми разби всякакви фантазии! Малките русалки и мъжката и женската се справиха просто блестящо. Абе прекрасен сериал, остава в моята топ петица любими и ще бъде гледан отново!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от най- добрите. И това може би е достатъчно, за да опише сериала. Имаше моменти, в който си изплаках очите, особено към края с историята за Малката Русалка. Но, смехът като че ли не оставаше по назад- този анцуг с лилавите пайети направо ме разби, те такова чудо не бях виждала :lol: . Всичко си беше на ниво и определено е в топ 10 на драмите ми.

Само едно не мога да преживея в тоя финал- майката защо накрая не я прие. Тя беше се зарекла, знам, но все пак като ще е щастлив края, трябваше да са всички заедно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този сериал трябва да му сложат предупреждение "ВНИМАНИЕ! ПРИСТРАСТЯВАНЕТО Е НЕИЗБЕЖНО!"

 

Абсолютно съгласна съм с това мнение.

 

Чудесен сериал, прекрасна игра на всички актьори, но най-важното - добър сценарий. :lol:

 

Специални благодарности за превода! Винаги един хубав превод придава живот на един филм. Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен сериал, с много комични, романтични и драматични ситуации. Каквото и да кажа, няма да е достатъчно, за да опиша колко много ми хареса. Грабва ти вниманието от началото до края :yes: Задължителен е за гледане :inlove: !!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи този сериал е уникален :D През цялото време ми беше много интересно и го изгледах с голямо удоволствие :rolleyes: Наистина е задължителен за гледане :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Сериала е страхотен. С жена ми го изгледахме на един дъх :) . Имаме една молба и предложение същевременно. Няма откъде да се намери музиката към сериала или каквато и да е песен, а много ни хареса основната песен която доста често озвучаваше различни сцени. Моля който има възможност да пусне някакъв линк, трудно е да се търси на корейски :) . А ако има възможност може и да се вкара в торента :D Поздрави и благодарим за труда ви сериала да достигне до повече хора в България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...