Jump to content

Recommended Posts

На трта серия съм.

Ха Джи Уон е на висота, но до тук Хьон играе неубедително.Нито прическата, нито дрехите са подходящи.

Оска, мисля не е подходящ за ролята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ lukreciana

за същия филм ли става въпрос ?:) Ааааааа, много добре си играе момчето- разглезен, нахален, арогантен богаташ, който успява и да е трогателен някак си, въпрели наглостта. Прекрасно се справя Бини според мен- убедителен му е образа. Така си мисля :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересна новина, свързана с края, не знам доколко е правдоподобно :)

 

 

ЕТО ТУК

 

това happy ending определено се набива в очите, ах, дано :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следя дискусията около сериала с интерес ,аз съм поназад с гледането .Какво да кажа харесвами страхотен Бини нямам търпение за другите серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 19 еп ..

 

 

Преводче -->

 

 

 

0:02 ---JW: What type of woman is Gil Ra Im?

0:05--- JW: What a greeeaaaat picture. (Translator note: Heehee. JW said this before too. His jealously never dies).

0:07--- JW: Did you guys really date?

0:09----JW: Then for me, Yoon Seul.

0:12--- Oska: I love you Seul!

0:13--- Oska’s mom: If you are in that kind of relationship with my Oska, that what is up with JW?

0:17--- Oska: Let’s set our names straight. (Translator note: As in having Tae Sun refer to Oska properly as an older person, as Oska HYUNG)

0:18--- Tae Sun: Oska.

0:19--- Oska: That’s right! Oska…….

0:20--- Ahyoung: I had another dream yesterday.

0:22--- RI: What kind of dream?

0:24 --- JW: You deceived me and if you try to deceive me again, I’ll……

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно видео от soompi, показващо колко "лош" актьор е Бини. ;)

Все си мисля, че краят ще е нещо от сорта...

 

Бини ще каже нещо сладурско...

А мацката ще отговори "оппа" и ще си вдигне дясното краче назад, гледайки срамежливо надолу...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчаха ми го, че бил много забавен.

Някак до 3-та не ме впечатли.

Ще гледам нататък. С тези клипчета искате да ме убедите, че не съм права.

Дано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, то не може пък на всички да се хареса един филм. Ако не те грабне в началото- малка е вероятността да ти хареса по-нататък. Мен този сериал ме грабна от първата серия. Не помня на друг да съм се смяла така. Даже беше 3 през нощта и ходих да будя мъжа ми (горкия) да му казвам какъв невероятен филм съм намерила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И една jpg. закачка,отправена към Бини,послучай предстоящото му влизане в казармата...

120qv15.jpg

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минавам да се разпиша, че очаквам финала с нетърпение и от една седмица съм на SG саундтрак и BTS видеота :blink::D:rolleyes:

Песента в изпълнение на Хюн Бин е невероятна! Може би защото е със същия глас от сериала, но дава много повече от колкото предишната версия, просто са уцелили много добре да я запишат, (за кеф на феновете) :D Даже си пуснах малко уроци по корейски :blink:

И по адрес на ХБ, на мен пък не ми харесва иначе освен като Джу Уон, не мога да проумея на какво се дължи популярността му преди това :D В този сериал обаче изглежда великолепно! :) Като изключим част от дрешките, хехе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следя коментарите от известно време и сте ми много забавни. :) Всеки с различна версия за финала. Още на 09-ти януари като видях в един от спойлерите потвърждение на щастливия край и се успокоих.

Изгледала съм доста корейски сериали, но този ме грабна още от началото. За първи път с нетърпение чакам следващия епизод и търся постоянно информация за драмата. А и Бини е срахотен, много добър актьор, според мен това е една от най-добрите му роли до сега.

По принцип гледам сериали, на които са излезли всички епизоди, но тази драма е толкова зарибяваща, че не се стърпявам и го гледам и само на корейски. :P Малко остана, за щастие :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..Хита на деня или какво буквално изби рибата във форумното виртуално пространство ..

"Secret Over Flowers "(две в едно пародия на SG&BOF)






A netizen has made a parody of "Boys Over Flowers" (BOF) and "Secret Garden," (SG) and has titled it "Secret Over Flowers. "

The netizen has edited the video so well that it has gained the respect of many fans. In one scene,

BOF's Goo Jun Pyo says, "Do you have more money than me?" and SG's Kim Ju Won responds, "I have a lot of money.In addition, I like spending it too."

To this, Goo Jun Pyo responds, "What in the world is that?" and Kim Ju Won shrugs and makes a face at him.

In another scene, Goo Jun Pyo tells SG's Gil Laim that "If you listen to me from now on you can become my girlfriend." However, Gil Laim responds with "Are you crazy?" and Kim Ju Won screams, "Stop it now," and punches Goo Junpyo's face.

Netizens were delighted to see the parody and said, "If Goo Junpyo was in Secret Garden, I think Gil Laim might have fallen for him," and "I want the three of them to star in a spinoff."





(Oh boo it seems we didn't get our anticipated kiss! I think 21JW got kicked instead!)

RI: You still haven't come to your senses, have you? JW: Have you always treated me this way? RI: You're the type who always seem to be asking to get hit JW: Don't look down on my lost 13 years! (?) JW: What's with that woman. Why is she smiling so prettily? JS: I heard you lost your memories JW: Were we that close enough for you to know this these? ...Or is she really a two-timer? JS: You you want to get beaten again? JW: ...Again?! RI: What?! JW: In your locker... Huh? How do I know this? Have I seen the inside of your locker before? RI: Yes. When our bodies switched... JW: When our what switched?! RI: I'll explain later. You're memories seem to be returning! Is there anything else you remember? JW: Let's see.... You- Seul: Didn't you say you were leaving Korea? Sun: You said that it's hard to find someone who notices you. Seul: (???) <--Sorry I couldn't understand...>_< Sun: Oska held onto me. (he means Oska prevented him from leaving)


 

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, в интерес на истината винаги съм си представяла каква ще е една среща между тези двамата и клипчето покри очакванията ми за нещо забавно. :lol: :lol:

 

Edit: Много беше добър епизода, особено като се има предвид, че е предпоследен. Сцените, които ми харесаха много:

 

Когато Джу Уон разказваше на Ла Им за инцидента. Ей това направо ме попари и пак се разревах. Не го очаквах, ама въобще. А и ми хареса начина, по който си върна паметта. Може би беше в идеален момент. Най-много се зарадвах в края на епизода, когато Джу Уон постави на място майка си. Ей така се прави.

 

А Хьон Бин е с всеки ден става все по-добър. Другата част от каста също са много добри, но комплексността на Джу Уон трудно се предава на екран, много трудно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешният епизод едновременно ме разрева, разсмя пак до сълзи, разтрепери и изпрати в небесата от кеф на последната реплика. Дет' се вика:

 

лично Бини да ми беше дошъл на крака да ми предложи брак, пак нямаше да се развълнувам толкова, колкото като го изтърси това на майка си за Ла Им. Направо я навря там, дето слънце не огрява, А това го чаках от сума ти време. :D

 

 

Просто не мога да си представя какво са скалъпили за финал в утрешния епизод, но едно е сигурно - краят ще е не просто щастлив, а истински реванш за всеки утрепан, разболян или осакатен на финала главен герой във всичките драми, които сме изгледали досега. След днешния размазващо красив епизод, утрешният ще е черешката на тази безупречна торта за окото и сърцето. Не мислех, че някога ще има сериал, който да измести Марс от #1 в душичката ми, но ето го. Дори и утре да ми сервират най-изсмукания от пръстите край, хич няма да ми дреме, защото дотук всеки епизод беше 100% чисто удоволствие.

 

 

Само едно нещо може да ме направи още по-доволна от Градината и това е да задълбочат още малко закачката на сестрата на Джу Уон с тренера. Това вече ще бъде пълно щастие.

 

 

И да, ще се повторя пак, това не е сериал, това е безумно вкусен и пристрастяващ пир за душата. :wub:

 

Edit: А сценаристката струва колкото теглото си в злато. Минимум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сценаристката, ако я видя, лично ще я разцелувам и почерпя. Досега всичко беше най-доброто , но днес на последната реплика просто го закова. Отдавна не бях виждала толкова добър епизод преди финал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sg19.jpg?w=500&h=282

 

 

E19: Live “Transcap” ~

 

113.jpg?w=600&h=15055.jpg?w=600&h=150

 

 

Колко далеч могат да стигнат най-заклетите ''градинари'' в опита си да разгадаят финалните парченца от пъзела на SG...

 

 

Като започнем от това :

 

About AH YOUNG'S dream: My speculation is that RI is giving birth, hence the yelling, and JW is shedding a tear because he is so happy that she gave birth to twins or whatever~that is why there is a white figure~representing innocence of a child:)

 

Минем през хиляда и едно предположния колко на брой и какви ще са им децата &как ще ги кръстят и стигнем до този фотос,който се цитира буквално на всяко следващо мнение...

 

sgend.jpg

 

 

Независимо всичко,това е само един о т възможните сценарии за така дългоочаквания край на Приказната тайна градина и имайки впредвид колко непредсказуема е главната сценаристка,можем преспокойно дa очакваме да пренапише финала в последните минути,както умело направи и нейния герой KJW ,пренаписвайки края на ''Mалката Русалка''...

 

 

 

jw finds the ripped out page of LM

he reads it

the ending had been rewritten

in his handwriting

the prince wanted to know the truth so he asked the LM "is this your best-are you sure"....

he chased after the LM....the prince tried to gather his inheritance....

the last part said that the prince was the little mermaid's sec kim for a really long time-they really lived a long time

 

 

 

Secret-Garden43.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизодът беше емоционален, сладък, много ми хареса моментът между А Йонг и секретарчето smile.gif.

За това с крещящата Ла Им и трите дечица, веднага помислих, че ще имат 3 деца и като гледам снимката, не съм се объркала.



Сега ми остава колебанието дали да изчакам до утре за субки или да гледам направо и 20ти.

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм донейде без суб, донейде със суб, обаче края го видях, тъй че съм спокойна;)

Няма да издавам.. Само мъничко е измислен, но все пак сладък, като самата главна двойка, която вече не знам колко пъти обявявам, че ОБОЖАВАМ..

Обаче да си призная Румен ме застреля с тоз коментар и аватара..;)

Ми хайде специално за рокличката на сцената с целувката. Оказва се, че две актриси от два сериала, дето са доста коментирани носят еднакви черни рокли.. Вижте коя марка и как им стоят.. тук.

Тук и дрешките на нашата режисьорка. Малко в началото не ми харесваше, но после си попромених мнението..

Ами спор няма, че това е един страшно цветен сериал и затова го обичам - най-вече откъм емоции.., после и тоалетите и т.н.

Сценаристката я познавам и като сценаристка на друг от мой любим сериал /City Hall/, така че не се съмнявах, че пак ще измисли нещо хубаво и интересно.. А и двойката там също не пада по-назад, също и останалите персонажи..

Много ми харесаха на Наградите/предполагам това е била сценаристката/, като станаха всички от актьорския екип, начело с Бини и Ха Джи Уон да й ръкопляскат..

Още един линк за теглене на ОСТ и песничките, който се интересува. Също и доста клипчета..

А това е прелестно просто.. С много хубави моменти..

Благодаря пак за субките! :wub:

 

 

И табличка с рейтинга. Браво, браво! Имаше нужда Бини преди казармата.., че и на мен ми става мъчно(

 

Episode Ratings

 

Date Episode Nationwide Seoul

2010-11-13 1 16.1 (2nd) 16.5 (2nd)

2010-11-14 2 15.0 (5th) 15.6 (4th)

2010-11-20 3 17.9 (2nd) 18.9 (1st)

2010-11-21 4 20.0 (3rd) 20.8 (3rd)

2010-11-27 5 25.4 (1st) 26.3 (1st)

2010-11-28 6 25.2 (3rd) 25.6 (3rd)

2010-12-04 7 24.2 (2nd) 24.7 (1st)

2010-12-05 8 24.6 (3rd) 24.8 (2nd)

2010-12-11 9 27.0 (1st) 27.8 (1st)

2010-12-12 10 28.0 (2nd) 28.7 (2nd)

2010-12-18 11 27.0 (1st) 28.2 (1st)

2010-12-19 12 28.2 (2nd) 29.2 (2nd)

2010-12-25 13 24.4 (2nd) 25.0 (2nd)

2010-12-26 14 26.5 (3rd) 27.1 (2nd)

2011-01-01 15 23.0 (1st) 29.3 (1st)

2011-01-02 16 23.9 (1st) 29.9 (1st)

2011-01-08 17 23.8 (1st) 30.0 (1st)

2011-01-09 18 27.4 (1st) 34.1 (1st)

2011-01-15 19

2011-01-16 20

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...