Jump to content

Recommended Posts

Аз обикновено, като изгледам някоя сцена, си я сверявам с превода на онова момиченце, за което Сабрина даде линк. Оказа се, че бая от нещата вече ги разбирам ( я от контекста, я разпознавам думите), което много ме кефи.

 

Защо го има само 2 пъти в седмицата тоя сериал? :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, няма такъв сериал ;) Досега съм изгледала около 20-30 сериала, но така да се зарибя.... Последните 4 епизода първо само на корейски. Страхотни актьори са. В 13 еп. се разбира какво става и без субтитри. Много хубав филм, дано да запазят усещането до края.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, да бе

И директорът и братчедът по едно и също време да ги разпознаят. Ебаси. Малко ала бала ми е. И да питат "ти кой си" ми е малко странно. Аз бих си помислила, че има някакъв проблем с паметта отсрещният човек, а не че е някой друг непременно...

 

 

Иначе любовните моменти бяха много сладки, ама честно казано, като се прегръщаха, щеше да ми е забавно да гледам как Ха Джи Уон гушка Хьон Бин закрилнически, а не обратното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен 13ти епизод! Мислех, че по празниците ще спрат драмата, но съм приятно изненадана, че не стана така :)

 

Леле, като я видя с черната рокля, прическа и т.н. май още веднъж се влюби в нея. Изяждаше я с поглед :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адски много се забавлявам с този сериал.Има си ги и тайните мом енти има ги и веселите и ме кефи че този път всичко си е в мярка няма прекалено тежки емоции.Много се смях на размяната и мога да кажа че актьорския състав е много добър(всеобщи любимци). :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой друг забелязал ли е колко си приличат богаташките къщи от Secret Garden и The Snow Queen?

 

 

 

secretgarden.jpg

 

sq1n.jpg

 

 

 

 

Въх!! Ама те са същите! Леле, въобще не съм забелязала.. Аз толкова отдавна гледах драмата The Snow Queen, че вече не я помня :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали не смятате, че компаниите имат неограничен брой места за снимане? ;)

Нормално е да има повторение на местата :) Сигурен съм, че не е първото, нищо ще е последното ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много гадно завърши 15ти епизод. Горкият Джу Уон. И все пак не разбирам

как Ла Им може да е толкова залумпена. Вместо да изтича веднага да го спаси, тя му звъни по телефона да го чуе как е. Колко тъпо...

 

 

Явно дойде началото на драматичната част.

 

Иначе беше много забавно как я

изнудваше да заживее с него.

 

 

Покрай тоя сериал научих корейски laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно да му стане жал на човек.

Ама все пак по-добре да звънне и да е сигурна какво става, отколкото да търчи и да се чуди. Пък и според превюто за 16, след това съвсем логично си звънна в магазина, че има заседнал човек. ;)

 

Аз пак искам да изкажа дълбокото си възмущение от дъртата скочибра. Е такова животно нЕма....

 

А сега много, ама много искам

да обяснят вече откъде му е изникнала на Джу Уон тая клаустрофобия...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се вдига рейтингът на четенето (с Хьон Бин и Ха Джи Уон естествено). Следващия път Бини да чете Хари Потър и мисля, че библията няма да има никакви шансове повече :lol:.

 

http://www.soompi.com/news/secret-garden-causes-alice-in-wonderland-to-top-bestseller-list

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаммм... Освен новия убийствен анцуг (прокървиха ми очите, честно!) почнаха и да заплитат драмата, което е добре. :rolleyes: Остават две седмици до финала, а най-важните моменти тепърва предстоят, както изглежда. Връзката между Джу Уон и Ла Им вече придобива съвсем нови измерения и занапред нещата стават доста по-сериозни. Само се надявам

сега да не тръгнат да й вменяват някакво скапано чувство за вина, че видиш ли, се влюбила в човек, дето не е трябвало. Ше е много куцо. Освен това много ми се ще да видя какво точно казваше баща й. Доколкото упях да схвана, вече бил спокоен за детето си.

 

Хубавото е, че май дъртото зло малко по малко ще вземе да омекне. Днешния епизод ме навежда на надеждата, че все пак и у нея има някаква доза човечност. Или поне чувство на благодарност. Ама то си е така, някои хора имат странни разбирания за майчинските чувства и възпитанието...

И дано не греша, обаче очаквам наистина размазващ хепиенд. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички фенове:

 

http://vbox7.com/play:8813c57d

Това го гледах даже на живо, но честно казано, ме издразни. Не съм гледала My Girlfriend is a Gumiho, но с нашите любимци, ми се струва, че беше грубичко. <_< Добре, че Бини и Ха Джи Уон изглежда приемаха всичко на майтап.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го гледах даже на живо, но честно казано, ме издразни. Не съм гледала My Girlfriend is a Gumiho, но с нашите любимци, ми се струва, че беше грубичко. <_< Добре, че Бини и Ха Джи Уон изглежда приемаха всичко на майтап.

 

Не виждам нищо грубо, дори напротив - много си е забавно :) Все пак е направено за хора с чувство за хумор ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееееей, този сериал ще ме очисти направо :) Как сега да издържа до следващата събота? Какво ли ще стане? Има 2 варианта, май

 

1- Ла Им да се върже на майката и да тръгне да го зарязва. Да се намеси чувство за вина и т.н.

2- Да каже на майка му да си гледа работата

Честно май предпочитам втория вариант...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно филмче. Аз съм на 5-та серия и очаквам с нетърпение, какво ще е развитието в следващите епизоди, след размяната :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...