Jump to content

Recommended Posts

aa.jpg

 

Жанр: мелодрама, фантазия, романтика
Епизоди: 20
Канал на излъчване: SBS
Дни на излъчване: Събота и неделя 21:45

 

Участват:
Хьон Бин като Kim Joo Won
Ха Джи Уон като Gil Ra Im
Юн Санг Хьон като Osca
Ким Сa Ранг като Yoon Seul
И Филип като Im Jong Soo

Сюжет
Проектът Secret Garden е дело на режисьора Shin Woo Chul и сценариста Kim Eun Sook. Драмите, по които те вече са работили, са City Hall (SBS, 2009), On Air (SBS, 2008), Hello! Miss (KBS2, 2007), Lovers (SBS, 2006), Lovers in Prague (SBS, 2005) и Lovers in Paris (SBS, 2004).
Историята този път е за привидно перфектния Ким Джу Уон, под чиято външност се крие арогантност и детинско поведение. Дамата, която са ни подготвили от екипа на сериала, е прекрасната Ха Джи Уон (Хуанг Джин И), играеща ролята на каскадьорка, която с красотата и тялото си на жена-мечта става обект на завист от страна на актрисите.
И тогава корейската фея от драмите започнала да забърква своята история. Двамата случайно се озовават в планината, където се налага да останат. Там една странна баба им предлага странна напитка. Събуждайки се на другия ден, откриват, че всъщност не са същите. Какво е станало? Това е тайнствената бутилка, която ще изпием на 13 ноември.

:essub:

 

С български субтитри:  :click:  :click: 

Онлайн с български субтитри: :click:

С български и английски субтитри:  :click:

С руски субтитри:  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко топли новинки..

Благодарение на нашата звездна двойка очакванията относно са наистина големи..

Ах, тази борба за рейтинги.. Напрежението със сигурност е в критичната си точка, поне за актьорите и екипа..

Сериала вече е продаден в Хонг Конг и Филипините и в момента се водят преговори за продажба в Япония, Тайланд, Сингапур и Малайзия..

Да видим какъв ще е вкуса на шоколада.. :)

Браво и успех!!! :wub:

 

Тук

 

Стайлинга на Бини е убийствен..

 

 

photo139980.jpg

 

 

Още постерчета..

 

 

 

Secret-Garden17.jpg

Secret-Garden16.jpg

Secret-Garden30.jpg

Secret-Garden10.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остават 13 дни до старта, а аз вече си умирам от нетърпение! Всичките актьори са подбрани отлично и не ме учудва, че драмата се продава като топъл хляб. :D Бини винаги е бил наслада за очичките, но с този стайлинг направо ще им изтекат на зрителите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стайлингът на Хьон Бин наистина е убиец, все пак ще го раздава тежко богаташче...
Но имам много въпросителни за сюжета и образите, които определено са любопитни и ..забавни.
Бини, от сериозен тайнсвен мъж до весел хлапак отдавна не съм го виждала, така че едвам удържам любопитството си вече за новата му роля.
Но най забавното е, че не само неговата роля чакам..."Оскар" ми взима ума също с усет за стил..За вдъхновение или за главоболие,
ще разбера после обаче... laugh.gif
На снимачната площадка е доста весело, като съдя по усмивките...а рейтингите не ме притесняват въобще.
2heby39.jpg

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, братовчеда Оскар е също доста интересен персонаж..

 

Бини - успял бизнесмен, а Оскар - плейбой, известен идол /певец/ с цяла камара фенки, тичащи по петите му..

(поне това разбрах с моя калпав английски)

Слушала съм го да пее само на японски, в Япония доколкото знам е доста известен.. Все пак си мисля, че ролята ще му ходи..

 

Първоначално се стреснах от прическата му, но като го позагледам не е чак толкова лош..и като го поразрошат.. придобива готин вид.., още повече като гледам снимката на Блеки..

В To Marry a Millionaire на мен лично много ми хареса в ролята на TV продуцент и богаташки син..

Интересен любовен триъгълник се заформя..;)))

За Ха Джи Уон съм сигурна, че ще се справи.. На нея й отива да бъде и женствена, и "мъжко момиче". Добра е както в комедийна, така и в драматична роля..

 

Нищо не разбрах обаче за героя на Lee Philip, но и това сигурност ще стане ясно скоро..

Ето официалния сайт..

Целувката си я бива, да си пожелаем повече романтика!!!

 

Отдавна не съм очаквала нещо с такова любопитство.. Още повече, че е почти сигурно - ще гледаме Бини за последно преди казармата..(

Първия епизод ще е май на корейски от нетърпение.. Излъчването е в събота и неделя, така че ще имаме възможността..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2620597Y.jpg

 

Oфициален сайт

 

Описание:

Любовна игра, която се превръща в реалност.

Традицонната корейска история за арогантения и богат мъж - Kim Joo Won (Jang Hyuk)

който се променя, срещайки една жена - Ra Im (Ha Ji Won)..

Участват:

 

2535378H.jpg

2535387f.jpg

2535385Y.jpg

2535383O.jpg

2535386q.jpg

2535417w.jpg

 

 

Още

http://www.hancinema.net/korean_drama_Secret_Garden.php

2620638x.jpg

 

2620641K.jpg

2620639S.jpg

2620640O.jpg

2620610B.jpg

2620649Y.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

..направо да ти се приискат такива чорапета laugh.gif
socks2.jpg



Новият вид на Оскар:
ch12889500022517149220.jpg
И от концерта, който е преминал при завиден интерес:
101106-1.jpg

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавите неща за предстоящата драма за мен са няколко:
Едното е, че ще се излъчва събота и неделя, проекта се поема за превод от WITHS2 и това, че Хьон Бин играе.
Двата официални постера са аут.
20101109092813137.jpeg
20101109092813113.jpeg

Но ето основните забъркани сладури в Тайната градина. Успех!!!

vovt50.jpg


Усещам, че омайването започна...пресконференцията!!!
10_101934.jpg
Ха Джи-уон е страхотна късметлийка между тези двамата, но нямам търпение да я видя в действие laugh.gif
Дано не смлати някой от момчетата??? laugh.gif
2010111001001016100060301.jpg
Красотата поне, ще спаси света..да не ме чуе Хье-гьо...
10_101913.jpg
Надявам се на интрижки от тези двамцата...
10_101923.jpg

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко описание за характерите в драмата:

 

Ким Джу-уон (33 години) = Хьон Бин

37891736.jpg

Заможно и гордо богаташче с тревожен вид, който мисли само за себе си. Собственик е на търговски център, но подчинените му не го харесват,

заради характерчето му (искам надут темерут :lol: ). Мъж, твърд с жените, а думи като любов и роматиката са му крайно неизвестни. Малко по малко, обаче,

той се влюбва в очарователната Кил Ра-им и колкото и да се убеждава сам, че няма начин да я харесва, той мисли често за нея. А гнева си излива

върху другите. Изпълнен с ревност понякога действа детински.Един ден в специално събитие за магазина му, жена може да спечели среща в Чеджу

с "Оскар" (основният модел на магазина).Избраната мацка се сещате коя е, Джу-уон създава анти-фен кафе на Оскар за да спечели тя.Арогантността

му няма граница, къй като смята Господ за жена, и създал(а) него :lol: .

 

Кил Рa Им (28 години) = Ха Джи Уон

51248796.jpg

Хубаво тяло, красиво лице и добър контрол във всяко движение.Мацка и половина, каскадьорка, която може да прости ако мъжа е грозничък

и без пукната пара, но не може да му прости, ако е бавен в удара. Има тяло на супермодел без значение колко свинско и соджу яде и пие.

Страхотна мадама, усмихва се свободно и е обект на завист от други известни актриси. Един ден тя се среща с лекомисления и незрял Ким Джу-уон.

За него мисли, че Господ не е бил с всичкия си, когато го е създал. Въпреки, че вижда, че той не се интересува от чувствата на другите хора, го намира

сладък и опасен мъж.

 

Оскар (35 години) = Юн Санг Хьон

59798433.jpg

Брат'чеда на Ким Джу-уон. Той е богата, колоритна hallyu звезда.

 

 

Като видях, как са се забавлявали на концерта на FT Island, съвсем полудях..и там са снимали, явно споменатия концерт.

10110718199292d93682b952e5.jpg

 

От него, очаквам най-забавното... :lol:

 

Юн Съл (30 години) = Ким Сa Ранг

32818200.jpg

Красива, способна и богата, по професия режисьорка на реклами. Жена със самообладание, което обаче лесно губи около Джу-уон.

Тя го обича момичето, а той не й обръща никакво внимание.

 

С'он (23 години) = И Джонг-сок

51897798.jpg

Начинаещ певец, който не се задържа дълго на едно място.

Една седмица е в Мюнхен, на следващата седмица в Париж, и за една отива в Истанбул(дано мине и през София ;) ). Баща му ги напуска,

заради любовна афера на майка му. Именно заради това, той не се доверява на жените и не се влюбва.Музиката е единственото нещо,

в което е уверен. Като става дума за това...Оскар се намесва...и ..ще разберем.

 

Им Джонг-су (34 години) =И Филип

49835672.jpg

Майстор на бойните изкуства. Има собствено училище за бойни изкуства и се опитва да прокара холивудския екшън стил в корейската филмова

индустрия. Харесва Кил Ра Им и се опива да я защитава.

 

Мин А-йонг (28 години) = Ю Ин-на

83494140.jpg

Обещаваща атлетка, принудена да се откаже от кариерата си. Съквартирантка на Кил Ра Им.

 

П.П.Нямам търпение за трансформацията на телата и душите....утре почва приключението!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блеки,

благодарности пак! :wub:

Песничките и видеото са чудни!!! Както си и очаквах.. има песничка на "Оскар", страшно нежна и прочувствена.

А Бини.. с тази прическа е като от приказките.. да не говорим, че изобщо не изглежда по-дъртичък:)))

Всъщност Ха Джи Уон му е кака само с 3 години, а и доколкото съм чела за нея прекрасно си пасва с всички, абсолютен професионалист е. И колегите й винаги са очаровани от нея.. Освен това е любимка на народа най-вече заради ролята си в Hwang Jin Yi. Така че.. Много, много им се радвам, особено като видах на видеото каква двойка са и как дори стъпките им са в синхрон. Относно ступването.., то че ще има, ще има, но и трансформацията очаквам с интерес. Ако може някой да помогне с линк за гледане днес в реално време, че аз имам този, но не разбирам много..

 

тук

И още красота..

 

ikpg20101112141831.jpg

 

 

vxes20101112141742.jpgxbgv20101112141713.jpgwyfu20101112141655.jpgsubq2010111214186.jpg

 

 

 

И една новинка тук..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, тази драмичка определено ще се гледа! Хьон Бин <33 Мда, наистина се очертава нещо адски интересно и завладяващо!

И още нещичко:

 

j0x52427.jpg

TYP52444.jpg

Hdn52486.jpg

e8N52466.jpg

pH652504.jpg

35N52548.jpg

VrZ52524.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле,

мацката е готина! Голяма симпатяга както винаги..

 

Голямо разнасяне, за завиждане просто..:)))

 

И Бини с това сетче и тази хубавa кола..И муцките, дето прави..

А за баткото да не говорим..

Музиката наистина подходяща и много красива..

Добро начало! И следващия епизод се очертава още по-интересен..

 

Ама и перука му ходи, пусто..:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я изгледах на корейски серията, признавам си! Просто бях много любопитна какво ще ни покажат...

Изглежда, че ще е комедия! Доволна съм. ;)

Английски субтитри най-рано утре онлайн тук.

Иначе ще го превеждат Хару, т.е. не очаквайте скоро софт субтитри. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз току що го изгледах, ей така, както си е на чист корейски и както изглежда ще го гледам поне още веднъж, когато има някакви (разбираеми от мен!) субтитри! :P Изглежда ми доста интересно сериалчето, забелязах и че ще е от 20 серии, което е супер. :)

 

Още от първите секунди ми направи впечатление интериора на къщата,а после видях и други хубави неща, много хубави неща... Единствено ми беше малко изкуствено преследването, ама го преглътнах... B)

 

Утре, ако успея, може и онлайн да го гледам от някъде! Това всъщност ми е първата драма, която хващам абсолютно от първия ден на излъчване и съм някак неестествено развълнувана... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си признавам, че гледах он-лайн.. Мерак ми беше, а и е готино и някоя рекламка да позяпам, като почивам..

Днес поне не ми прекъсна връзката нито веднъж))) Имаше смешни моменти..

 

Особено на този кастинг май беше, поне на нещо такова го направих..

И фентъзи елементите ми се струва, че започнаха да изскачат.. Героя на Бини е голям образ.. на моменти изглежда пълен загубеняк, но пък е сладък, още повече като е сериозен и като се прави на мъжкар и загрижен. Много искам да разбера това, дето си бръщолеви..))) Погледите, дето й хвърля са едни такива странно-влюбени, а и се усеща някаква химия между двамата /дори и само за пред зрителите/, което е хубаво..Братчеда и треньора са другите двама, дето будят интерес.. Оскар или раздава автографи и му крещят фенки, или лежи на един бял диван./стайлинга му определено е впечатляващ../., а треньора/майстор по бойни изкуства/ на пръв поглед го докарва със страхотно тяло..

И приятелката си я бива))) Това, дето го ядоха ми заприлича точно на печена свинска кожа.. Само нещо другата главна героиня ми бяга.. Иначе Ха Джи Уон е в пълна форма..

 

Дано наистина да има превод в скоро време..!

Относно героя на Юн Санг Хьон.. (да си призная съм от желаещите за автограф:))).

 

 

И понеже веднага скриха хубавото видео.. едно още по-хубаво - със сладката двойка..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямах търпение и надникнах, преди мача..лъжа изгледах и двата епизода :D .

Началото е добро, не... много е добро...има динамика, има обаяние в образите, има сюжет, има и химия вече, и доста смях. Но аз знам,

че този смях, може и сълзи да повлече....

Историята и храктерите са свежи и забавни, нямам търпение за транформацията на телата, и какво още ще ни затрупат с "заложбите" на

4-мата главни.

Бини е секси, доста по-слаб и много глуповат на моменти. Но е професионалист, когато трябва сменя изражението и става неустоим

и арогантен. Всичко за сега се гледа с усмивка...

 

От къде за започна какво ми хареса...къщата му е божествена и нагледно подредена, почти като подчинените му. Брат'чеда му е

шматка и терца плейбой. Дрехите и на двамата са невероятно подбрани, колкото им отиват, толкова ги й усмиват. Анцунгът с пайети е за младеж,

който е тотално скаран със спорта :lol: . А екстревантността при Оска пък показва, колко е лековерен като човек.

Сценарият ме кефи на макс – изброяването на актриси е плюс, първо чух Ким Сун-а, после Ким Те-хи и Чон Де-йон :P , пък от устата на Бини.

Диалозите и неразуменията между двамцата са много на място, да не започвам с фобиите на нашия, абе много приятен хил и гледака :es: ..

Успокоителните пък думи, които си говори и начина по който става дете любопитко е очарователен.

За Ха Джи-уон и образа на Кил Ра Им, също похвали.Мацката е адски хубава и изразителна. Може и малко момиче, може и съблазнителка да

играе еднакво добре. Ким Са-ранг е малко на заден план, но мисля, че има потенциал за лошотия занапред. Влиза в образа...

Нямам търпение за музиканчето Сон, има надежди за нещо ново в една интересна и надявам се една по-чувствена тематика :lol2:

да покажат корейците.

Последно да похваля OST-a, e не е супер въздействаш като на "Скандала" например, но е доста напипан и една идея по

добър от на "Мери". Камерата, също е интересна и фокусира идейно, началото беше адски стилно...ми това е.

 

 

Ако не сте разбрали, сериала, много ми харесва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите два епизода бяха супер. Толкова ми беше интересно, че изгледах втория без субс.

Дълго чаках тази драма и наистина оправдава очакванията ми.

 

 

Най ми беше забано, когато той я виждаше на всякъде. Особенно това, като си я представяше с различна визия. :D:D:D Направо ме уби.

 

 

Нямам търпение да излязат другите епизоди!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес гледах 1-ви епизод, (работи си във Вкито м/у другото, но бавно зарежда), ееее, няма такъв смях!!! ^^

Много малко сериали са ми харесвали от първи епизод също така, та този направо ме разби, очаквам и нататък да продължат така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър, не знам за другите ама мен ме изпълва тотално! Хюн Бин и Джи Уон се допълват перфектно, как са ги улучили така и аз не знам! : А след тая яка 2-ра серия ще става все по-яко!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...