Jump to content

Място за питане


parab

Recommended Posts

Здравейте, докато разгледам форума отгоре отгоре( защото искам да си изгледам и епизодите и не ми остава време и желание да се ровя много ), ми хрумна въпрос. От кога стартира този сайт, че така късно го откривам аз :(

 

My link

 

и може ли да кажете кой е филма, че го харесвам отдавна , пак не знам от къде да го изтегля , моля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,може би въпроса ми е малко странен,та искам да ви попитам ,защо когато съм в темата за предаването we got married не се отварят спойлерите с епизодите.Когато съм с Internet explorer се отварят,но пък,когато ги изтегля излиза,че все едно не съм го изтеглила.Не можах да обясня добре,надявам се някой да ми помогне. :rolleyes: :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи използвам Mozilla Firefox,с нея не ми се отварят спойлерите,затова реших да пробвам с Internet Expolorer,след като го изтегля и вляза в BitComet излиза ми,че файла е изтеглен с името Index(1)-иконката му е със Mozilla Firefox,като го отворя ми излиза самият сайт от където го тегля-Megaupload или нещо подобно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Модзила виж в Настройки -> Съдържание и виж дали има отметки на Javascript и Автоматично показване на изображения. Ако няма - сложи. Може и това да не помогне обаче ако напоследък си правила промени по компютъра и не е рестартиран понякога се отразява на показването на съдържанието, поне при мен се е случвало.

Ако и това не помогне може да опиташ и да отвориш Помощ ->Относно Firefox и да актуализираш ако е възможно.

 

За И.Е. там, където трябва да се кликне - десен бутон на мишката -> Save target as...

Ако си с последната версия отдолу на екрана се появява въпрос да се отвори ли файлът или да се изтегли.

 

Няма нужда за сайтове като Megaupload и BGShare от BitComet и други торент клиенти.

 

Пробвай тези неща, би трябвало да помогнат:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Мозила-имам ги настройките още от преди,нямам представа какъв е проблема,а и мен не ме бива особено.Благодаря за изчерпателния отговор. :)

 

П.С Установих,че ми се отварят само някои спойлери,а други не :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Мозила-имам ги настройките още от преди,нямам представа какъв е проблема,а и мен не ме бива особено.Благодаря за изчерпателния отговор. :)

 

П.С Установих,че ми се отварят само някои спойлери,а други не :huh:

Не ти се отварят навярно защото са празни. Използвай цитат опцията за да видиш има ли нещо между спойлер таговете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, сетих се и аз да питам нещо.Дали е възможно и easternspirit да си има свой собствен кинотеатър, където да се гледат преведените филми и сериали онлайн? И цели епизоди,а не на по 4-5 части, както е във vbox.

 

Нещо като това: http://online.alliance-fansub.ru/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли врска регистрацијата на форумов со регистрацијата на основниот сајт. Пошто за основниот сајт сум го заборавил пасвордот па креирав нов акаунт ама ми се вика исто бобимкд за да има корелација со бобимкд на форумов.

:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам едно питане-пуснала съм 2 теми в раздел Звездите от киното-Япония,но не присъстват в азбучния показалец, та въпроса ми е,в самия показалец ли трябва да пускам темите,че тука нещо не ми е ясно :blush: Ако съм сгафила се надявам някой мод да поправи грешката ми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли имате достъп до каталога, може да пишете на модератор, който отговаря за този раздел (пише го най-отдолу във всеки раздел) или на друг, който си харесате :) Той ще ги добави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок,мерси.Всъщност май имам достъп до каталога ако не се лъжа,че нещо се обърках.Не че смятам да правя зулуми,но щом не е редно,може би някой да провери и да ми спре достъпа ако прецените :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...