Jump to content

Място за питане

parab

Recommended Posts

А аз благодаря на @DreamCatcher и @lukreciana за въпросния филм. С артисти като Ян Ян и Бай Бай Хъ, няма начин да не бъде изгледан. :kissx: 

Лу, ще му спретнеш ли тема или да я мятам другата седмица, че сега ще зачезна за няколко дни поради организационни причини.

@bealonenomore, нали питаше на едно място за други заглавия с Бай Бай Хъ - ето още едно.

• Like 1
  • Upvote 1

Здравейте дружки :) 

Изгледах филмчето (I belonged to you) на мига, но очаквах да се появи тема за да коментирам в нея.

Филмчето проследява любовните връзки на трима приятели и нещата които реално се случват в живота.

Много е добро и всеки романтик доволно ще пореве :blush:

Вчера отново ми попадна много хубава песен и като потърсих инфо се оказа, че е OST към предходният филм на Zhang Yibai, който също има много висок рейтинг. Fleet of Time  (2014) 9/10.  И певицата се оказа пак Faye Wong :yes: 

Любопитно е, че в doramatv за сега не намирам самият филм, но качват тайландската му серийна версия и са стигнали до 64 от 68 серии общо. * И нея я оценяват с 9/10.

Та който е заинтересован да хвърли едно оче. 

fleet_of_time.jpg

Ето OST.  Направо от сега подготвям носните кърпички :emote_kiss3:

• Like 1

Тайландско до сега май не съм гледал, а и в момента ми е трудно да отделя време за 68 серии :blush: 

Определено ще се поровя за филма. Ако трябва и на английски, но ЩЕ СЕ ГЛЕДА!

5 minutes ago, tikitoliq said:

Помооооощщщщщщ!

Форумът ми се появява на руски ! Аз съм в чужд профил и като вляза в моя/ този/ ме изхвърля !

Мисля ,че е хакнат сайта ,работят по въпроса да го оправят , дай им малко време .Реално погледнато потребителите имат достъп до сайта от пред час и нещо .Посети фейсбук профила на сайта, ако има нещо за обявяване и пак няма достъп до сайта ще го пишат там .

• Thanks 2

Пак си сменяме самоличностите, аз (Кева), че докато пиша може да стане фал, не можех да влизам два дена <_<, та поне съм тук - не е ясно под каква форма

• Haha 2

Става по шизофренично и от миналата година. Писах мнение уж го отчете, има го в активността, но не и в началната страница или тук :D.

П.П. Кева съм, а и активността е странна - има я на руски, български........

• Haha 1

Здравейте , мисля ,че сайта за имидж хостинг е бил свален- picbg.net и сега постерите на качените ми теми са с пречупен линк ,бихте ли ми препоръчали нов сайт за да започна да ги кавам наново ?

Да не би да е някакъв проблем при мен тогава , като отворя сайта ми излиза ето това This domain name expired on 2019-09-13 11:12:01
Click here to renew it
и препратки към други опции за качване , а и като влезна в темите всичко ми излиза пречупено , не само на моите теми ( има и такива с останали пострери на някои от модераторите разбира се ,но повечето )

Тази ми излиза с счупен постер r2b-return-to-base

ПС: Сега като ги прегледох , проблемът засяга най-вече секцията с корейските филми ,където предимно аз съм си качвала постерите и няма намеса на модератор ,при сериалите е по-малко , както и китайската секция с филми последните ми качвания всичко ми излиза пречупено.

Като прочетох коментара на @Gia13 си проверих темите( аз също от там си качвам картинките), всичките ги няма, после проверих и сайта и показва същото съобщение като при нея.

Може би е нещо временно? При мен сайта си работи и снимките се показват тук в темите.

7601093ee13fdabf.jpg

п.п. Проверих през различни браузъри, както и инкогнито, но снимките се показват и сайта си работи в момента. Предполагам е крашнало нещо за момент, но после се е оправило?

03c9ff66df6d1f70.png

@Gia13 @debil4e все още ли не ги виждате?

Ами ако има хора , на които им се изписват предполагам да изчакаме и да видим , може да е  нещо временно наистина . @Blue_Moon Може ли да те помоля да хвърлиш едно око на тези двата примерно , дали ти излизат постерите Quantum Physics  , When Camellia blossoms ( на този само главния постер , другите знам,че се изписват )

Между другото сега забелязвам ,че и ти като ми отговаряш и ти и @debil4e ,не знам дали е нормално, но и тези ,които ги водите "визитки" с снимки отдолу под кометарите ви ,също ми излизат крашнати 

@Gia13 да, виждам ги постерите и на двете теми. Пробвах през различни браузъри, даже излезнах от профила си и пак ги виждам. Дори в момента качвам скрийншотовете през пикбг.

8787b66c84233cb4.png

da74fa27bbaefa84.png

Предполагам е имало някакво моментно крашване с пикбг, но са го оправили. Ти все още ли не ги виждаш?