Jump to content

Място за питане

parab

Recommended Posts

Аз я намерих с търсачката. :)

Правеха се промени в някои каталози, вероятно затова темата я няма там, сега ще я добавя. 

Кева, защо така, кое не ти се получава? 

Честно казано не мога да ти отговоря, идея нямам къде бъркам :). Преди време Мрън се опита да ми обясни, после Майра ........Единственият начин да покривам линковете, който ми се получава у този : click-me.gif, но пък той не отваря теми във форума  :896767: .

• Upvote 1

Виж сега, така както си сложила това човече  :click:

Маркираш го с мишката да "посинее" и натискаш иконката, която съм очертала в червено. 

9b7c3f2007d06a65.png

Отваря се това прозорче.

a5701e4a6ef40a78.png

Следващата стъпка е да вземеш линка от темата, към която искаш да води. Копираш го.

Примерно моят линк води към Разбитото сърце на шоколатиера. :)

81ed7be841c764a8.png

Слагаш линка в отвореното преди това прозорче. Даваш "ok" и си готова с покриването на линка.

6c6e0effc66a6ee4.png

• Upvote 1

Ако някой реши да коментира 

Kubo and the Two Strings (2016) - IMDb, или Самурай Джак  или нещо съвсем откачено и неправилно по отношение на географията, участниците и спец ефектите...
къде може да го направи?
Има ли как да се появи раздел Хибрид ... ?

Сайтът е временно изключен поради проблеми със сигурността. Налага се изграждане на изцяло нов сайт и пренасяне на файловата база. Това е доста сложно и отнема време.

• Upvote 3

Здравейте,извинявам се че ще попитам нещо толкова елементарно,ама съм го забравила :D В корейските драми почти винаги имат така наречените ''Слепи срещи'', или ''Уредени срещи''. Самата дума съм е забравила как се казваше. Много ви благодаря предварително за отговорът. :) 

Няма да ви навикаме, няма страшно. Нормално е да се интересувате, но и ние не можем да дадем конкретен отговор. Работи се по него, но и има още доста работа за администраторите. На този етап всички чакаме и не можем да кажем дата.

• Upvote 3

Здравейте с риск да ме навикате,ще си задам въпросчето.Някой знае ли кога ще може да се ползва основният сайт?

Ако търсите някакви субтитри, пишете ми.

Здравейте!

Нещо напоследък не съм активна, но днес влизайки в една от темите забелязах, че

има нова екстра ;) - точно под броя на коментарите ми има и наказания 0.

И понеже ме гризе любопитство, а никъде поне аз не видях да е разяснено, реших 

да попитам. Не, че и мисля да гафя с нещо пред някого, но се старая да спазвам правилата

заради добрата атмосфера във форума.

• Upvote 2

Здравейте, NETI88,

забелязали сте включването на нова опция, която е в правомощията само на модератори и админи. Няма от какво да се безпокоите, след като спазвате добрия тон.  :)

• Upvote 4

Здравейте, NETI88,

забелязали сте включването на нова опция, която е в правомощията само на модератори и админи. Няма от какво да се безпокоите, след като спазвате добрия тон.  :)

Благодаря!  :)

• Upvote 1

Здравейте, не знам дали е тук мястото да попитам, но до колкото видях вие сте превеждали първият сезон на Let's eat и бих искала да попитам дали имате нагласата да превеждате и втори сезон?

• Upvote 1