Jump to content

Място за питане


parab

Recommended Posts

Като цикна върху "Най - новите теми и мнения" ми излизат такива, които вече съм прегледала преди това (по няколко пъти заради тази причина ) :)

 

Излизат мненията за последните няколко часа, иконките на прегледаните са по-бледи, останалите в ярки цветове :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цикна върху "Най - новите теми и мнения" ми излизат такива, които вече съм прегледала преди това (по няколко пъти заради тази причина ) :)

А най-добре като ги прегледаш или само тези, които те вълнуват, цъкни на бутона в дясно горе "маркирай като прочетени" и после ще ти дава най-новите мнения, които са публикувани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз искам да Благодаря на мрънкалото ,че гледам азиатски сериали на бг и на повечето пише ,че е негов превод , макар ,че тук няма филми от моята родина японските и корейските са също интересни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам как да си сложа снимка на "подписа" и какво е това URL. :unsure::blink:

 

трябва да си ъплоуднеш картинката в някой специализиран за това сайт аз ползвам този, но и тоя върши добра работа също. като я качиш трябва ти излезат няколко линка и копираш тоя дето е Direct URL и фактически го изполваш него в настройките за подписа на акаунта ти тук. А там се процедира все едно вмъкваш картинка в пост с тоя бутон "Вмъкни снимка" и тва е. Иначе URL е съкращение от uniform recourse locator. :Dcigarl.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма къде. Не изпълняваме заявки. :)

Ако предаването няма тема, провери тук, можеш да направиш такава и, евентуално, ако нa някого му се хареса достатъчно, е възможно да се появят и субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново! Искам да попитам как да блокирам, защото знам само един начин, но той е невъзможен! :blink::huh:

Начина е да се отиде на личните съобщения, но трябва да сте си писали ! :huh:

Затова ви питам, спешно ми е! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то зависи кого искаш да блокираш. Не знам дали може конкретен потребител май не..обаче ако искаш да спреш изобщо да ти пишат лични има тази опция в Настройки дето е третата графа "Настройки на лични съобщения"--->click. Въпреки, че не знам за какво ти е изобщо..освен да има PM терористи тука. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме накара да се чудя за PM терориста :blink:

 

По темата: падащото меню под аватара - > Инорирани потребители - > вписваш ника в едноредовото поле -> избираш от настройките кое да му блокираш (мнения или кореспонденция) -> Добави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре ти смятай вярно имало! :D Чак ми се прииска да изпера бана на някой да го пробвам ама като никой не ме тормози със спам...:'( Ама то всъщност и да ме тормозеше пак нямаше да го банна.. щяхме се попържаме на лично до като ми се препълни пощата! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търся субтитри за този сериал за серйте 20 - 24 англиски или руски ако някой може да помогне че го намирам само с вградени или на езици които са ми малко мътни като виетнамски и тайландси а имам желанието до го преведа

 

Title: 대물 / Dae Mul

Also known as: Big Fish / Big Things

Genre: Drama, Romance

Episodes: 24

Broadcast network: SBS

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търся субтитри за този сериал за серйте 20 - 24 англиски или руски ако някой може да помогне че го намирам само с вградени или на езици които са ми малко мътни като виетнамски и тайландси а имам желанието до го преведа

 

Title: 대물 / Dae Mul

Also known as: Big Fish / Big Things

Genre: Drama, Romance

Episodes: 24

Broadcast network: SBS

 

20

21

22

23

24

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Някой може ли да ми каже, как да сложа гифчета, защото пробвах от click-me.gif , но ми излиза, че са твърде големи? Има ли и друг начин на качване, или няма какво да се направи ? :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При самото качване в някои сайтове има опция за оразмеряване на гиф-овете. Виж изискванията на форума и сайта ни и следващия път като качваш, просто задай необходимия размер. Не знам как е в сайта, който даваш, но примерно в Imageshack има такава опция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да се извиня, ако е питано подобно нещо (понеже пробвах с търсачката, ама нещо не ми излезе, когато написах аватари). Идеята ми е, че повечето имат някакви супер сладурски аватари, а мен тази област ми е от куцащите (не стигнах до учене на фотошоп навремето) и ми е интересно дали има тема, в която има картинки за аватари/сигнатури или всеки си търси из нета и си слага :)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...