Jump to content

Място за питане


parab

Recommended Posts

хаха,метни малко права тогава насам,че опорочих хубавото филмче с ниска оценка :) Шегувам се,ще му наваксат оценката другитя,а аз ще внимавам повече следващият път,не да цъкам като пияна мишка :)

 

Къде да гласуваме? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде да гласуваме? :D

 

Хахха :) Ако имаш желание -- :click: Хах,че много шум дигнах за една оценка,ала много мразя когато сгреша нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имате някакви въпроси, свързани с форума, нещо не ви е ясно, чудите се кое, къде, какво, можете да попитате тук.

Здравейте,имам един въпрос свързан с един филм и той е ''легенда за бялата змия'' гледах го по ТВ и искам да си го истегля от някъде и незнам от къде надявам се вие да ми помогнете!Участва и Jet Lie в него!Разгледах му филмографията и не го открих...много ми е важно и ще съм много благодарна ако ми помогнете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам един въпрос свързан с един филм и той е ''легенда за бялата змия'' гледах го по ТВ и искам да си го истегля от някъде и незнам от къде надявам се вие да ми помогнете!Участва и Jet Lie в него!Разгледах му филмографията и не го открих...много ми е важно и ще съм много благодарна ако ми помогнете!

Ако това е филмът, който търсиш, над трейлъра има линкове за сваляне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен става, ама аз съм админ... де да знам. При мен всичко става. :lol:

 

На младото му става, нали е админ :lol:

 

пп: отиде у кошчето, ама не се сдържах...

 

А филма "Магьосникът и бялата змия" може да се свали оттук, оттук и оттук.

Ако не знаеш що е това торент и има ли той почва у нас - значи няма да си свалиш филма :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да попитам за този проект ( http://www.easternspirit.org/news.php?extend.45.2 ), той осъществил ли се е или още го оправят. И преди съм питала, но сега може да има хора, които знаят туй-онуй. :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Първо искам да изкажа благодарност, че има такова място в интернет за всички любители на азиатското кино, какъвто съм и аз! Благодаря ви от все сърце!

Искам да попитам, понеже не успях да се ориентирам, как и къде се дава заявка за направата на български субтитри по даден филм? Трябва ли да намеря английски такива и самия филм като видео файл? Къде трябва да пусна тема и как да я оформя (ако има линк за информация, моля да бъде предоставен тук). Благодаря ви за помощта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, d3Mn, и добре дошъл!

Тук нямаме практика да се дават заявки за субтитри. Всичко се прави от добра воля и по желание на преводачите. Ако филмът, който искаш да се сдобие с превод на български, все още няма тема (провери преди това заглавията в съответния каталог), можеш да направиш такава в секцията на държавата производител (виж как се прави) и по този начин да провокираш интерес към него. Възможно е някой да го хареса и да го преведе. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Бих искала да Ви попитам защо не мога да публикувам теми и коментари във форума.

 

Поздрави :)

 

anna_sima1

 

izvinete ne izkam da prozvo4a nahalno no izkam da popitam moderator za6o pravata mi v tozi forum sa ugrani4eni? az napisah imail do poso4eniq imeil (forum@esternspirit.com) no ne polu4ih otgovor stava v1pros za profila anna_sima1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама я моля ти се! На този потребител се написаха милион писма с предупреждения да престане с писането на неадекватни теми или да ги пренапише според правилата тук, тя се правеше на разсеяна. Сега следствие ще води! :mad:

 

 

Други продуктовия микс отделно, след това се смесват с подготвената зеле, я дайте малко стойката и да служи, предварително охладена в хладилника.

Funcheza

Подгответе домашно направени юфка, заври. Поставете ястието се задушава със зеленчуци на върха, за да се сложи на домашно приготвени спагети.

На удебелени маса изложени върху поднос. Когато се е втвърдил бонбони, тя се срязва.

Поръсете със ситно нарязан червен пипер и се поставят върху един параход. Победи яйца и печете тънки палачинки, които след това тънко парче.

"Октопод" да се справя. Пропарен.

 

 

Някои кипим за внимание ли?! :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо така отрицателно възприемате въпросната потребителка?! :blink: И на мен ми е правило впечатление, че не си оформя добре някои неща от темите, но си мисля, че не е толкова голямо престъпление, че чак да и спрат достъпа до акаунта(говорим е ако е такъв случая)... :( Доколкото съм я наблюдавал, когато пише мнения или отговаря така с две, три думи скромно, скромно все едно се притеснява от нещо и не смее да си излее мислите както примерно аз си редя моите глупости постоянно на килограм и както ми падне. Спомням си в темата за едно аниме и една манга не беше поставила линк за даунлоуд обаче като и писах как да го направи и веднага се поправи смисъл човек като му се обяснява и разбира грешката си защо трябва чак банове и такива истории? Спомням си, че и мойта котешка дружка Deninda и се беше скарала за един такъв кратичък коментар дето човек като го асимилира на първо четене и наистина би се изнервил, но така става като пишеш телеграфно като ana_sima и не обясняваш защо и по каква причина. Лично аз съм темпераментен характер и лесно се ядосвам и губя търпение, когато даден човек ме дразни с нещо и ако беше така в нейния случай нямаше и да си играя да пиша сега, но не мисля, че заслужава такива мерки чак, а и все пак допринесе доста за кулинарният раздел хич да не е, вече кой как му се е сторило е друг въпрос. Но от мене не зависи нищо така или иначе просто реших да дам мнение като потребител имащ еди какви си наблюдения върху въпросната личност пледираща за възстановяване на акаунта и може би да погледнете нещата от друг ъгъл...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На потребителката не й е налаган бан, само временно й бяха спрени правата за писане. С основание. Ще й бъдат възстановени, с условието да започне да пише темите си както трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E да прав си батка ама просто това дето го пише е не заради друго, а просто защото се чуди какво става с акаунта й и то по струва ми се безобиден начин. И на мен да ми се случи и да не мога да си го обясня и аз ще питам тук, а то излезе, че я изкарахте, че се прави на важна и едва ли не нахалства и като специалист по нахалстването ( :D) не мисля, че задаването на един въпрос може да се впише в това определение . Затова и се зачудих защо така се отнасяте с нея определено от това, което показва в форума не е лош човек особено щом се мъчи предимно да създава теми без да вреди умишлено на други потребители. Не знае момичето пита...казва й се къде е сбъркала и защо се е получило така и това е. А въпреки това дето се написа тук съм почти сигурен, че няма да ви каже нищо накриво или да спори.. дори няма й да се защити по някакви си нейни причини, което си е безпомощност затова и реших да нахвърлям тези си мисли тука пък и все пак пише титла Хонг Гил Донг на акаунта ми и съм неофициален "защитник на глупачетата" пък който каквото ще да си мисли :lol::rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модераторите от край време се опитват да й обяснят как трябва да публикува темите си - да са с ясно посочен източник или да са авторски. В единия случай източник липсваше, а темите бяха директно копирани от други сайтове. В другия - бяха превеждани с Гугъл от чуждестранни сайтове и без никакъв смисъл. Половината от тези теми бяха докладвани от трети лица за нередност, а потребителката не вземаше отношение по забележките, правени от модераторите. Щом съм прибягнал до ограничаване на правата за писане (нещо, което никога преди това не съм правил), значи съм преценил, че няма друг начин. В един момент дори започнахме да си мислим, че anna_sima1 e бот и затова не получаваме никакъв отговор от нея. Действията ни са в отговор на проваления ни опит за комуникация.

 

Към настоящия момент правата за писане на anna_sima1 са възстановени. От името на целия екип я моля да вземе предвид написаното по-горе, когато отново започва да пуска теми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предварително се извинявам, че се включвам нито където ми е мястото, нито къде ми е работата. :D Ще се приеме като подмазвачество, но в случая съм съгласна с модераторите. Не се познаваме добре, в други форуми съм била и изритвана, защото винаги си държа на мнението или тръгвам да защитавам някого, когото смятам за прав, било то и с цената да си навлека гнева на админи и модове. Това девойче ме ядоса наистина, верно има хора, които са болезнено чувствителни и затворени в себе си- познавам такива, но човек когато желае да е част от една общност си дава малко зор. Нищо не й коства да се опитва да е по-конкретна. Ето в моя случай- аз избухнах и я нападнах, но не получих обяснение от нея, а от теб- Razzormaw. Реакцията й относно моите постове и оформление по-скоро я усетих като тревога, че ще я изместя в кулинарния раздел, което не ми е цел нито пък ме интересува кой какво ще си мисли. Естествено, че може да не съм права и да не съм я разбрала, аз имам сили да се извиня, ако не съм права. Виждам, че и с други така постъпва- с една дума обръща внимание произволно, което определено не е сигнал за болезнено интровертна натура, а така я устройва. Не я титулувам за "черна овца" на форума или нещо такова, нито пък търся кофликт. По-скоро с беглите си познания по психология бих казала, че е дете, т.е. може би доста по-малка от нас на възраст, и иска да е деен участник в групата, но допуска грешки, от които я хваща срам, не знае как да се справи, което довежда до мълчание и крайният резултат е манджа с грозде. Но, Razzormaw ако всеки път има крайна толерантност към всичко и всеки в групата /и не само/, накрая ще настъпи тотален хаос. Хора сме, грешим, но като имаме искрено желание се стараем да се поучим от грешките си. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно твоята тема аз просто исках да ти дам съвет нищо повече. И на мен са ми давал подобен съвет на една от първите ми теми (Темпура).Извинявай Deninda ако с коментара си съм те засегнала по някакъв начин. И колкото за мен не съм дете нито затворена ,чувствителна човек и повярвай не се притеснявам ,че някой друг ще започне често да публикува в кулинарния раздел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, грешката е моя. :) Ето- видя ли, щяхме да си спестим много, ако всичко беше започнала така. Благодаря за отговора. Няма емотикон със стискане на ръце тук, затова приеми, че съм го направила. ;) Осъзнавам, че общуването по този начин, в нет-а е малко по-сложно, не си чуваме тона на гласа, нито си виждаме реакциите, физиономиите и мимиките и стават недоразумения. Не тая лоши чувствам към теб, надявам се, че вече всичко е точно. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че се разбрахте накрая един вид happy end. :D . Пък и все пак кулинарите трябва да се подкрепяме ..е макар че аз съм малко пишман готвач. :rolleyes:

 

ПП Deninda ако не си още пускай телевизора, че говедата ще мъчат локото да ги подкрепяш, че имат нужда горките :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...