Jump to content

Място за питане


parab

Recommended Posts

Едно предложение към каталозите, те са по азбучен ред, не може ли още една класификация ... поне на драми и комедии, да ги разделите :rolleyes: ?

 

Надали има човек на света, който може да определи жарна на всички корейски сериали - дали са драма или комедия примерно... Още повече преди да ги е гледал :)

Има си сайтове, които съдържат подобна информация, така че винаги можеш да провериш там. Колко е достоверна е друг въпрос. Не един път сме ставали свидетели как една комедия се обръща в драма или как една мелодрама се оказва голяма комедия. Както казах - трудно може да се определи един сериал дали е драма или комедия... при тях всичко е толкова смесено :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна съм, че е упоменат жанра, но така трябва да ги прегледам всички един по един(на каталога с корейските сериали го направих) и отнема много време. Ако имаше комедии на едно място щеше да тегля на ред, без да се ровя. Не че нямах полза и от робенето, но отиде много време.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна съм, че е упоменат жанра, но така трябва да ги прегледам всички един по един(на каталога с корейските сериали го направих) и отнема много време. Ако имаше комедии на едно място щеше да тегля на ред, без да се ровя. Не че нямах полза и от робенето, но отиде много време.

Поздрави!

То няма лошо, но ако всеки поиска да изпишем любимите му жанрове в каталога, нали се сещаш каква боза ще стане? ;) Да не говорим, че и в сегашния си вид каталогът е страшно труден за поддържане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз искам да питам за евентуална нова тема за нов сериал : http://www.kimchidramas.net/2011/11/fermentation-family.html :rolleyes: :rolleyes: или ако може някой да намери сайт за да го дръпна :) благодаря предварително ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не успях да разбера какво е питането ви? Искате да направите тема, искате да се добавят линкове или искате да ви се посочи място от където да изтеглите сериала? Ако е първото - има тема, тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам технически въпрос. Наложи ми се за първи път да пиша лично съобщение на потребител на този форум. Влизам в неговия профил и избирам изпращане на лично съобщение но в отварящата се форма не виждам опция за вмъкване на емотикони към текста. А аз получавам лично съобщение с емотикони. Как да вмъквам емотикон лично съобщение? :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, така се получава, изскача ти малко прозорче, без екстри. Лично аз после ходя в изпратените ми съобщения и от "Редактиране" си прибавям емотиконки, линкове и тн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия вариант е, да влезнеш в лични съобщения.........ново съобщение........... от твоя профил.

Да си избереш на кого да пратиш личното съобщение и тогава си излиза всичко и емотата даже ;)

Малко по дългичко е, но пък с всички екстри 28558.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам да питам.Ако без да искам съм щракнал на различна оценка от тази,която съм искал да дам за дадена тема,може ли по някакъв начин да се поправи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха,метни малко права тогава насам,че опорочих хубавото филмче с ниска оценка :) Шегувам се,ще му наваксат оценката другитя,а аз ще внимавам повече следващият път,не да цъкам като пияна мишка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...