Jump to content

Място за питане


parab

Recommended Posts

Но разлика между тайванец и тайландец има, нали? ;)

И продължавам да твърдя, че всяка страна си е уникална с нещо, дори и да говорят един и същи език. <_<

Не е нужно да им се правят самостоятелни раздели и т.н., но ми се иска поне в каталога да се разбира кой откъде е и за какво се бори...

Обаче предния път никой не разбра какво точно искам, затова и се отказах... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сте съгласни на този вариант, аз не възразявам каталога за сериалите от Китай и Тайван да го разделя на две. Най-уместно засега ми се вижда два списъка в една тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли и аз да предложа нещо, свързано с каталозите...

Става дума за разделите, в които има филми и сериали на повече от една страна...

Не може ли по някакъв начин да се отбелязва от коя страна е филмът/сериалът...

Иска ми се да разбирам, без да се налага да отварям всички теми. <_<

Мисля, че в стария форум имаше надпис в заглавието... или може би знаменце...

 

 

Сабринка, знаменце до заглавието, хрумвало ми е и на мен. Пък и напълно достатъчно.

Но не знам до колко е по-лесно, чисто технически.

В няколко сайта забелязах, че всички са в кюпа, по азбучен ред, само знаменцето/ флаг на държавата/ ги диференцира.

Нашето е по-добро и прегледно. Хем по държави, хем азбучно, хем индикация за превод. :yes:

Остава да измислим тайвано-тайландо-китайската част. Сини не знам дали проблема е до каталога.

В самата тема ако се "бучне" знаменцето на държавата. Това предлагам само е ако е лесно за правене, защото идея нямам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам въпрос относно свалянето на определен сериял.По темата за серияла марс сте посочили места от където да се свали,което е супер улеснение разбира се ,но от два дена се пробвам да го гледам и серийте от 13 до21 не мога да ги сваля предполагам поради слаб сийд.Какво правя в тази ситуация? Чакам някой да благоволи да сийдва или има и друг вариянт.В момента проблема ми е за този торент,но се случва и за други.Моля ви за отговор . Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробваш в BGSHARE.com,

megaupload.com

asiatorents.com - но изисква регистрация,

и тн. напиши го в Гугъл, ако тези варианти свършат.

После закачваш нашите букви, които си изтегляш от сайта и готово. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсих тема за предложения, и не намерих , затова извинете ако съм объркала темите, но се сетих нещо което отдавна ме "дразни" , а и смятам че и на други ще им е полезно. Всички знаем как си харесваме един сериал, почваме да го теглим, и докато се ровим през това време из нета, се натъкваме на още един и на още и т.н. , но докато изгледаме въпросния сериал забравяме останалите които сме си набелязали (само не ми казвайте, ами запиши си или нещо от тоя род защото е глупаво ;) ) , мисълта ми е да се сложи един бутон на всяка тема за филм или сериал " ще гледам" и така после като си изгледаме единия филм просто поглеждаме в списъка с маркираните за гледане, и сваляме :) . Смятам, че ще е много полезно. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, това няма нищо общо, този бутон е за получаване на известия по пощата за нови мнения , целта е нали да се улеснят потребителите, че като се абонирам това какво ми гарантира че ще се сетя аджеба за кво ми е тоя абонамент ??! А ако го има тоя бутон просто си преглеждаш списъка и си цъкаш на сериала, така от една страна може и да се направи една статистика да речем за най-гледан сериал,филм, любима група и пр. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, това няма нищо общо, този бутон е за получаване на известия по пощата за нови мнения , целта е нали да се улеснят потребителите, че като се абонирам това какво ми гарантира че ще се сетя аджеба за кво ми е тоя абонамент ??! А ако го има тоя бутон просто си преглеждаш списъка и си цъкаш на сериала, така от една страна може и да се направи една статистика да речем за най-гледан сериал,филм, любима група и пр. ;)

Това все пак е форум и няма такива фунционалности. За подобен бутон трябва някой специално да пренаписва кода, а в момента не разполагаме с човек за целта.

 

като се абонирам това какво ми гарантира че ще се сетя аджеба за кво ми е тоя абонамент ??!

"Аз, като имам глава, защо трябва да мисля с нея, когато някой друг може да го прави вместо мен?" Горе-долу така ми звучи приведения от теб аргумент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Аз, като имам глава, защо трябва да мисля с нея, когато някой друг може да го прави вместо мен?" Горе-долу така ми звучи приведения от теб аргумент.

 

Аз говоря принципно ;) , вече кой какво има и какво няма.. и защо пък да няма такава глезотийка, не на всеки му се рови излишно из пощи и да си търси писмата, но вече, че няма подходящ човек за тая работа си е друг въпрос, хайде peace :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с “Абонамента“ върши добра работа.

Няма нужда да си ровиш в пощата,щом отвориш дадения раздел ти излиза всичко за което си абониран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, това няма нищо общо, този бутон е за получаване на известия по пощата за нови мнения , целта е нали да се улеснят потребителите, че като се абонирам това какво ми гарантира че ще се сетя аджеба за кво ми е тоя абонамент ??! А ако го има тоя бутон просто си преглеждаш списъка и си цъкаш на сериала, така от една страна може и да се направи една статистика да речем за най-гледан сериал,филм, любима група и пр. ;)

Напротив, с този бутон си създаваш списък с форуми/теми, които да следиш. С каква цел - вече си е твоя работа. Получаването на известия за нови мнения в пощата е по желание. И, хм, списъкът с избраните теми се появява на главната страница - долу, вдясно, точно под прозорчето с новите теми. По-удобно от това... Свързано е обаче с малко скролиране и трябва да цъкнеш 2-3 пъти, надявам се да не ти се види твърде трудоемко ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсих тема за предложения, и не намерих , затова извинете ако съм объркала темите, но се сетих нещо което отдавна ме "дразни" , а и смятам че и на други ще им е полезно. Всички знаем как си харесваме един сериал, почваме да го теглим, и докато се ровим през това време из нета, се натъкваме на още един и на още и т.н. , но докато изгледаме въпросния сериал забравяме останалите които сме си набелязали (само не ми казвайте, ами запиши си или нещо от тоя род защото е глупаво ;) ) , мисълта ми е да се сложи един бутон на всяка тема за филм или сериал " ще гледам" и така после като си изгледаме единия филм просто поглеждаме в списъка с маркираните за гледане, и сваляме :) . Смятам, че ще е много полезно. ;)

Опцията "Отметки" при браузърите не е за украса и е точно предназначена за подобни цели. Трябва ли да пояснявам как се работи с нея? Повече от елементарно е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм слагала модове на айпи борд, ама не вярвам да е някаква философия, ако е като при пхпбб. Тук намерих това, не съм го гледала за коя версия е и не знам дали ще стане, но може да се пробва, ако на някой му се занимава:

 

http://invisionmodding.com/files/file/1198-adriano-favorite-topics-v12/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете, но не намерих къде е обяснено - как да изпратя лс на потребител? Пресен пример ми е за едни субтитри, като не мога де се оправя и да питам по няколко пъти в дадената тема ми е неудобно, не мога да занимавам хората като не съм разбрала веднага нещо...

Въпроса ми сигурно е глупав за вас, може и да не може да изпращам лс, но все не успявам да намеря къде е обяснено. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно под аватара на даден потребител има иконка с плик за писма. Другият вариант е от Потребители->цъкаш на дадена буква от азбуката и ровиш за човека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно под аватара на даден потребител има иконка с плик за писма. Другият вариант е от Потребители->цъкаш на дадена буква от азбуката и ровиш за човека.

 

Вариант 1 - пробвам, излиза ми "Зареждане" и после по средата на екрана изскача прозорец на който пише "Не можеш да извършиш това действие".

Вариант 2 - сега пробвам на теб да изпратя... ето, пробвам :) и дотам ..Добре, ама като намеря човека какво да правя? Виждам speedy86, аватара на speedy86, група...регистриран...мнения.. разглеждания... бутон "добави като приятел", намери теми, намери мнения. И само това. Няма дори пликче с писмо :( Значи мога да влезна да "Разгледам профила на потребителя" и там да напиша коментар. Това ли искаш да ми кажеш? Да, ама лично съобщение си мисля, че значи лично до човека, без да го четат другите... Оф, сигурно аз нещо не вдявам.

Извинявай за дългото обяснения, ама наистина не знам как да го направя, а сигурно е елементарно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При втория вариант иконката с пликчето излиза не до аватара, а вдясно, но явно има някакъв бъг, щом нямаш тази опция. Ще опитам да ти пратя аз ЛС, да видим поне дали можеш да отговаряш.

 

edit: Изписа ми, че не можеш и да получаваш съобщения... Ще помоля някой от админите да провери какъв е проблемът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами т'ва е сигурно щото съм VIP и не може току така да ми пращат разни ми ти л.с.

Ще се разминеш само с добавяне като приятел, то се видяло :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

edit: Изписа ми, че не можеш и да получаваш съобщения... Ще помоля някой от админите да провери какъв е проблемът.

kandala, махни отметката, която си сложил (незнайно защо) Settings > General Settings > Personal Messenger Options > Disable my personal messenger

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...