Jump to content

Място за питане


parab

Recommended Posts

Не знам дали тук е мястото, но искам да направя едно предложение. Може ли да има тема за редакторите и колко проекта са поели в момента, за да няма излишно натоварване върху най-заетите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали тук е мястото, но искам да направя едно предложение. Може ли да има тема за редакторите и колко проекта са поели в момента, за да няма излишно натоварване върху най-заетите.

Потърси ме на ЛС. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здраво мои пријатели од Бугарија :) Од поодамна сум член на форумов ама дури сега пишувам прво мислење. Ќе пишувам на кирилица се надевам не е проблем да ме разберете затоа што јазиците ни се многу слични :) Јас од пред неколку месеци станав голем фан на азиските филмови и досега имам изгледано 34 :) претежно романтични драми/комедии. Не видов некоја друга тема за поставување прашања па се решив да напишам тука. Сакам некој да ми препорача комедија ама баш комедија, да не е нешто посебно романса и никако драма значи чиста комедија која добро ќе ме насмее. Секако предност имаат корејските филмови ама ако има и некои добри кинески или јапонски во ред е :)

 

Секоја чест за тоа што ги следите азиските филмови, јас се зачудив колку азиски филмови има на замунда и тоа поголем дел од нив со бугарски преводи. Големо браво од мене :D кај нас во Македонија многу ретко некој да гледа азиски филмови. Јас сега на пријателите им препорачувам по некој филм за да ги заразам :)

 

Поздрав од Македонија :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, ъъъ... Боби?

Няма проблем да пишеш така, разбираме се, а ако има нещо неясно, ще питаме. :)

Имаме специална тема за препоръки, там ще намериш някакви насоки. Понеже не знаем какво си гледал, няма как да знаем какво да препоръчаме и какво ще харесаш. Обикновено всички харесват My sassy girl, He was cool, My Girlfriend is an Agent също е много добър, може да започнеш от тях.

Приятно гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, ъъъ... Боби?

Няма проблем да пишеш така, разбираме се, а ако има нещо неясно, ще питаме. :)

Имаме специална тема за препоръки, там ще намериш някакви насоки. Понеже не знаем какво си гледал, няма как да знаем какво да препоръчаме и какво ще харесаш. Обикновено всички харесват My sassy girl, He was cool, My Girlfriend is an Agent също е много добър, може да започнеш от тях.

Приятно гледане.

 

Благодарам на брзиот одоговор. Инаки јас си водам евиденција за сите излгедани филмови и им ставам оценки со ѕвездички од 1 до 5. А ако е recommended за гледање и насловот во црвена боја. Инаку My Sassy Girl ми е секако еден од најомилените, а и My girlfriend is an agent ми е гледан исто така :)

 

http://www.megaupload.com/?d=NXXVJFNX - списокот на моите изгледани филмови ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, явно най-хубавите си ги изгледал вече. Не знам какво да ти препоръчам в момента, ако се сетя нещо, ще пиша на лично. Разгледай раздела с корейско кино и опитай да се ориентираш по коментарите. Успех и приятно гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,извинявам се ако съм объркал нещо,но искам да попитам може ли да даваме заявки за субтитри?Аз не можах да открия такъв раздел за заявки,например намерих един филм който предполагам е много хубав и искам да помоля за субтитри като мога да дам линкове за информация за филма,IMDB,трейлър,релийз и т.н.как мога да пусна заявка за субтитри?Благодаря предварително! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май това не е точната тема, но не намерих по подходяща. Ще помоля някой от екипа на форума да се свърже с мен, тъй като имам желание да Ви помагам в редакцията на субтитрите и също така да ви качвам сериалите в замунда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно предложение. Знае се, че :essubs: е меката в България на азиатските филми, сериали, музика и т.н., и тъй като всеки черпи информация от тук, не може ли да се маркират и останалите продукции със знаменце за бг субтитри, дори и да не са правени от нас. Идеята ми е, маркировката която стои отляво на темите за бг суб, ако превода е наш да е бг знаме с инициалите на Eastern spirit, а останалите да са просто :subs: Например, защо City Hunter, Spy Myung Wol,Temptation of an angel и т.н. сериали с бг суб, които не са правени от нас, да нямат маркировка, че има бг превод за тях, просто иконата им да е по-различна от нашата за бг суб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз съм за това, да бъдат отбелязвани като преведени и сериалите и филмите, които не са превеждани от наши преводачи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз съм за това, да бъдат отбелязвани като преведени и сериалите и филмите, които не са превеждани от наши преводачи.

+ 1

А "чуждите" певоди ще стават все повече... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами те си се отбелязват с българското знаменце, независимо от кого са преведени, стига да има информация за бг. субтитри. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами те си се отбелязват с българското знаменце, независимо от кого са преведени, стига да има информация за бг. субтитри. ;)

При филмите - да, но при сериалите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Където сваря слагам знаменца ( :896767: ), а от първи пост може да се разбере чии са субтитрите.

 

А също така има филми и сериали, които имат наши и чужди преводи, така че...

Редактирано от desjer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво. Нека фотошоп майсторите да скалъпят някаква иконка с наши инициали и ще я добавя в опциите за избор при публикуване на темите. А работливите модове ще я добавят в каталозите. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Например, защо City Hunter, Spy Myung Wol,Temptation of an angel и т.н. сериали с бг суб, които не са правени от нас, да нямат маркировка, че има бг превод за тях, просто иконата им да е по-различна от нашата за бг суб.

 

Ако целта на идеята е и чуждите преводи да са отбелязани със знаменце - няма нужда да е по различен начин. Вината да не са отбелязани не е в негативно лично отношение към нещо, което не е правено от нас, а просто в немърливи модове (визирайки себе си :blush: ). Няма смисъл от нова иконка. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...