Jump to content

Място за питане


parab

Recommended Posts

Незнам дали тук е мястото да попитам,но ме интересува как се свалят филмите за да се гледат ? Аз си мислех,че е като в другите торенти.. Цъкаш на заглавието и сваляш. Моля да ми обясните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали тук е мястото да попитам,но ме интересува как се свалят филмите за да се гледат ? Аз си мислех,че е като в другите торенти.. Цъкаш на заглавието и сваляш. Моля да ми обясните.

Това тук не е торент тракер и няма да стане от заглавието.

Влизаш в темата на сериала или филма, който си си избрала, преглеждаш картинката, информацията за него и най-отдолу има линкове към външни или български тракери, откъдето да си го свалиш. Пише си "Свали тук". Българските субтитри за него, ако са написани такива, се намират на сайта, ето тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за отговора. Разбрах вече как става. Още по хубаво е от торент тракерите,защото предварително можеш да прочетеш доста за филма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали тук му е мястото, но имам една забележка отправена като въпрос: защо не можем да си трием собствените мнения? Много често напоследък ми се случва да публикувам по няколко пъти мнението в конкретната тема и всеки път трябва да докладвам за да се трие. Според мен трябва да можем да трием собствените си мнения. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такова е решението на администраторите. Има си причини за това, а и има вариант за докладване, както си споменала. Има достатъчно хора с права, които веднага да отреагират ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам за това само песничка ли е или има такъв филм ? Или песента от кой филм е? Моля ви някой ако знае да ми отг. ? Gummy - As A Man Може и да не питам на правилното място за което се извинявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички потребители на това невероятно общество за азиатско кино.

 

Хвала за хората, които поддържат този сайт и за създаването му.

 

Пиша ви тук с едно предложение на ум. Амии, как да започна... нека първо да ви представя идеята и вижданията ми за нея.

 

Виждам, че постоянно качвате преведени азиатски сериали и филми по най-различни известни торент сайтове, което е много добре, защото така ще се популяризира азиатското кино в България. Моята идея е следната: Занимавам се (малко или много) с уеб сайтове и уеб дизайн. Идеята ми е да се направи един торент тракер (български) само и единствено за азиатско кино и анимации(анимета). Така всичко преведено на български, дори и на английски, да се качва в този тракер, но най-вече говоря за българските субтитри. Така всеки фен на азиатското кино ще може да разглежда само база данни с азиатско кино, а не както в другите торент сайтове, всичко да е смесено. И не само, така ще се изгради база от данни с азиатски филми, сериали и анимета. Мисля, че така ще е много удобно за всеки потребител и дори ъплоудер.

 

Аз бих помогнал за изграждането на този торент сайт, заедно с един приятел. Но искам да видя какво мислите за това и дали ще има успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички потребители на това невероятно общество за азиатско кино.

 

Хвала за хората, които поддържат този сайт и за създаването му.

 

Пиша ви тук с едно предложение на ум. Амии, как да започна... нека първо да ви представя идеята и вижданията ми за нея.

 

Виждам, че постоянно качвате преведени азиатски сериали и филми по най-различни известни торент сайтове, което е много добре, защото така ще се популяризира азиатското кино в България. Моята идея е следната: Занимавам се (малко или много) с уеб сайтове и уеб дизайн. Идеята ми е да се направи един торент тракер (български) само и единствено за азиатско кино и анимации(анимета). Така всичко преведено на български, дори и на английски, да се качва в този тракер, но най-вече говоря за българските субтитри. Така всеки фен на азиатското кино ще може да разглежда само база данни с азиатско кино, а не както в другите торент сайтове, всичко да е смесено. И не само, така ще се изгради база от данни с азиатски филми, сериали и анимета. Мисля, че така ще е много удобно за всеки потребител и дори ъплоудер.

 

Аз бих помогнал за изграждането на този торент сайт, заедно с един приятел. Но искам да видя какво мислите за това и дали ще има успех.

 

Здравей и на теб :)

 

Първо, благодарим за хубавите думи :bow:

 

Второ, радвам се за идеята ти да създадеш местенце, в което да има само азиатски продукции (кино, музика и т.н.).

 

Трето, относно предложението ти...

Единствената помощ, която можем да ти окажем като интернет общество, е да предоставяме субтитрите, които правим.

 

Всеки един от хората тук (като индивидуалност, а не част от интернет обществото) може да изяви желание да ти помогне по някакъв начин за реализирането на идеята ти. За целта трябва да си комуникира лично с теб.

 

Дали един такъв сайт би имал успех? Ами това може да се разбере, когато бъде пуснат в експлоатация.

 

Успех в начинанието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей те ! Аз съм от скоро във вашия форум и имам един въпрос към вас. Когато съм във форума незнам от къде и как се поставят снимки, клипове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес влизам да разгледам форума и какво да видя - нов раздел с името "Помощ и напътствия", а отстрани пише "Protected Forum". Та, помислих си няколко неща. Първото беше, разбира се, "WTF!?" Второто - "разбирам за какво става въпрос, ама тея все едно се правят на интересни". И в този ред на мисли, не е ли по-добре пак да си имате съответния раздел, но просто да го направите скрит за потребителите, които нямат съответните права?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този раздел е скрит и наистина е само за преводачите и редакторите. Явно отново имаме проблем с форума. Админите са уведомени за проблема. Раздела в най-кратки срокове няма да се появява :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ragnos, имам едно питане към теб. Защо, когато добавям линк към вече направена тема(визирам само моите), линковете не остават скрити в спойлера, а той стои постоянно отворен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ragnos, имам едно питане към теб. Защо, когато добавям линк към вече направена тема(визирам само моите), линковете не остават скрити в спойлера, а той стои постоянно отворен?

Доколкото виждам, всичко си е наред с твоите спойлери с линкове. Може би си затворил неправилно някой таг? Дай ми някоя конкретна тема за пример. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ragnos, имам едно питане към теб. Защо, когато добавям линк към вече направена тема(визирам само моите), линковете не остават скрити в спойлера, а той стои постоянно отворен?

 

В Затоичито беше станало мазало с таговете.... затова не ти излизаха... Пиши всеки линк на нов ред, за да не се получават подобни проблеми ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото виждам, всичко си е наред с твоите спойлери с линкове. Може би си затворил неправилно някой таг? Дай ми някоя конкретна тема за пример. :)

 

Е тук спойлера ми стои отворен:

http://www.easternsp...?showtopic=3314

http://www.easternsp...st=0#entry36093

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махни всички тагове център в спойлера и има голяма вероятност да се оправи.

Виж в темата за Демон. Махнах ти всички център тагове в спойлера и всеки линк е на нов ред и няма никакви проблеми. Просто в спойлерите ти всичко е леко боза...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...