Jump to content

Място за питане


parab

Recommended Posts

Добре че бе @daneto за да зададе въпросът си за спойлера.И аз това го "нямах",а ми е трябвало:D Благодаря ти наистина.

Благодаря и на @seal_reinforce за ясното обяснение:)

На телефонът ми го "нямаше",обърнах екрана както обясни и ми се появи:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От известно време много от снимките във форума, включително и моят подпис, не се виждат на Уиндоус 10 и на Андроид. Поне аз не ги виждам. На Мак операционна система всичко си е нормално. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, bond написа:

От известно време много от снимките във форума, включително и моят подпис, не се виждат на Уиндоус 10 и на Андроид. Поне аз не ги виждам. На Мак операционна система всичко си е нормално. 

качвай си ги тук

аз ги качвам и тук, виждам си ги през мозила и хром, пък дали е така с всеки, не знам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За този сайт – от седмици има изчезнали доста снимки, но не всички. Доколкото успявам да навържа нещата, без да твърдя, че съм на прав път, май са изчезнали снимките, качени през профил в сайта (в моя профил имам качени стотици, нито една вече не се вижда). Няма проблем със снимките, качени не от профил, а директно от заглавната страница. Там се избира файл, без оразмеряване, и се качва, а после се ползва директният линк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@mrnkaloto в picbg всичко наред ли е със снимките ти? :huh2:Моите ги качвам там, ама от известно време не се виждат - папки, инфо за снимки - всички си седи в профила, но не могат да се визуализират самите снимките. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок са тук, в други сайтове може да не са ок, щото тук сме пипнали малко настройката. Но принципно всички сайтове трябва да минат на https иначе нема да ги бъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, vivivan написа:

в picbg всичко наред ли е със снимките ти? :huh2:Моите ги качвам там, ама от известно време не се виждат - папки, инфо за снимки - всички си седи в профила, но не могат да се визуализират самите снимките. 

 

При мен е също така – в папките има само бели петна вместо снимки :D Затова и казах, че явно проблемът е със снимките, качени с регистрация и от профил в сайта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@helyg, нали знаеш поговорката "ако нещо работи - не го барай". Тука става, у фейса става, на приятели като пращам става, другия ми форум го закриха и нищо не става, у Сумпи вече не ме интересува дали става :D

Като му дойде време за бекъп, тогаз ще го мисля :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...