Jump to content

Място за питане


parab

Recommended Posts

В полето за вход имаш с дребни буквички забравена парола. Цъкаш там, пишеш си имейла, с който си регистрирана и чакаш да ти пратят на мейла линк, откъдето си сменяш паролата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та, излязох и се логнах наново.Подвели са ме осемте точки за паролата, а те били просто така осем, а не че паролата ми е с осем знака. Но имам питане. Забелязах, че няма опция "анонимен", а долу на потребители фигурират пет анонимни в момента. Как става номера да ме светнете, че може да ми се прииска и на мен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не става това с излизането и логването пак :D и аз си стоя анонимна няколко дни и мислех, че е заради това, че влизам от няколко места във форума ама явно си е заради ъпдейта :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля за помощ ! Публикуваните стари линкове за видео от фейсбук ги няма, но не ми разрешава форума да ги редактирам или заменя с нови ! Къде греша ?!?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, tikitoliq написа:

Моля за помощ ! Публикуваните стари линкове за видео от фейсбук ги няма, но не ми разрешава форума да ги редактирам или заменя с нови ! Къде греша ?!?!?

За коя тема става въпрос и кои линкове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, parab написа:

@tikitoliq А имаш ли някои от тези линкове, за да ги тестваме?

Защото в самия код на страницата няма и следа от тях.

Не ! Само знам, че са от фейсбук от няколко различни профила-те са действащи и отворени публично към момента-така, че проблема не е в тях!

Ако мога да ги редактирам ще ги променя, но само в тези постове форума не ми разрешава да редактирам !

Благодаря! Успях да заменя някои от линковете с такива от ютуб !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.12.2020 г. at 22:39, Lawandula написа:

Та, излязох и се логнах наново.Подвели са ме осемте точки за паролата, а те били просто така осем, а не че паролата ми е с осем знака. Но имам питане. Забелязах, че няма опция "анонимен", а долу на потребители фигурират пет анонимни в момента. Как става номера да ме светнете, че може да ми се прииска и на мен?

Тази опция са я преместили при ъпгрейда. Вече не е при логване, а след логване. Влизаш у настройки - секюрити. :click:

После пишеш паролата си и ти показва статуса ти, ако ти е hidden / скрит или анонимен, както беше преди, можеш да го сменим на видим. И обратното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, helyg написа:

Тази опция са я преместили при ъпгрейда. Вече не е при логване, а след логване. Влизаш у настройки - секюрити. :click:

После пишеш паролата си и ти показва статуса ти, ако ти е hidden / скрит или анонимен, както беше преди, можеш да го сменим на видим. И обратното.

Само, дето не разбрах обратния номер и не видях опцията за невидим. Или като излезеш и се логнеш отново си анонимен и ако не препотвърдиш чрез още веднъж въвеждане на паролата оставаш анонимен, така ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Lawandula написа:

Само, дето не разбрах обратния номер и не видях опцията за невидим. Или като излезеш и се логнеш отново си анонимен и ако не препотвърдиш чрез още веднъж въвеждане на паролата оставаш анонимен, така ли?

Оставаш анонимен, докато не цъкнеш пак там. Няма нужда от разлогване, вътре в профила се променя тази настройка. Ако си анонимен, там показва Hidden. Ако си видим, е Visible.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам един въпрос не знам дали това е правилния раздел във форума.

Каква програма използвате да синхронизирате субтитрите пробвах Subtitle Workshop казват че е сред най използваните

но нещо не ми допадна първо не ми излиза видеото а само аудиото вярно файла е mkv със резолюция 2160p 60fps ама все  пак и второ постоянно ми забива   бих искал да знам вие нея ли използвате или някоя друга и също така и незнам как се работи с нея

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами компютъра ми не е слаб (MB:Gygabyte Z370 Aorus Gaming 5 ; CPU:Intel Core i7 8700K ; Video:MSI Nvidia GTX 1080 Gaming X ; SSD:WD Black 250gb ; RAM:G Skill RipjawsV 2x8gb DDR4 3000Mhz) програмата много често забива от само себе си май ще пробвам друга версия

пробвах да синхронизирам едни субтитри донякъде са добре после почват да  се разминават незнам как да ги оправя като хората.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...