Jump to content

Място за питане


parab

Recommended Posts

1 hour ago, seal_reinforce said:

Пак може да ти се наложи, щото някои са странни комбинации и може да не ги намери, ако не ги уцелиш. Ама поне вече няма да пишеш моя с главна буква :D

Когато пиша никовете с главна буква, то е в знак на уважение. Все пак никовете са имената ни в този форум. Но пък от друга страна е прието да не са с главна буква. Иди че разбери как е по-възпитано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, seal_reinforce написа:

Лу, така не известява тагнатия. Ако го види - види, на късмет.

Ами нали него ще цитираш? Или аз нещо не разбрах?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам питане, като сме на цитати. Получавам от вчера съобщения, че някой ме е цитирал, цъкам да видя, пък цитатите ги няма.:28558:

Де изчезват, аджеба?

 

@lukreciana,  Лукрецийке, само ей така с кльомбата и падащото меню известява, или ако си копнал мнение и отговориш след него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лу, ако цитираш мнение, ще го извести. Обаче ако тагваш (а не ме цитираш), както ти си ме тагнала, няма да разбера. Да речем, ако в някоя тема не съм писала и ти речеш да ме викнеш за нещо, трябва да ме тагнеш с @

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз оставам от цитата това, за което коментирам-отговарям,другото трия.

преди 10 минути, seal_reinforce написа:

Лу, ако цитираш мнение, ще го извести. Обаче ако тагваш (а не ме цитираш), както ти си ме тагнала, няма да разбера. Да речем, ако в някоя тема не съм писала и ти речеш да ме викнеш за нещо, трябва да ме тагнеш с @

Ами ще те цитирам, иначе защо да те викам?

Знам, че ще  го намериш., и без да те викам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е така пак известява, но ако само тагнеш, както беше написала горе- не.Може би, ако не се цитира непрестанно, като се води последователен разговор, а се пише с кльомбата, се пести пространство във форума- идея нямам, да кажат знаещите има ли значение и дали е добре с по-малко цитати, когато може да се избегнат. Когато е с кльомба излиза съобщение, че някой(името)) те е споменал, като е цитат, че те е цитирал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лу, ако е чисто нова тема как ще ме цитираш? Е примерно, ако бях решила да викна bond в китайската, как да го цитирам, като не е писал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Lawandula, то място се пести главно като не цитираш снимки, видеа или дълги чаршафи. В някои форуми е забранено даже или искат да ги слагаш в спойлер. Аз в общи линии карам на принципа: ако е ясно на кого говоря или пишем един под друг -  без тагове. Ако има много народ - тагвам, ама рядко цитирам. Или само част от мнение, на което ще отговарям, не примерно 20 реда, ако толкова е изписал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак съм тук. <_<

Моля модератор да пооправи заглавния пост на пусната от мен тема - 

Да вмъкне линкове за гледане, субтитри и от този род. 

Моите големи предварителни извинения. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

Имам въпрос и нужда от помощ ... и понеже не зная къде е по-редно да питам, затова питам в мястото за питане :D

Вече разполагам с покана и  регистрация в мечтания авистаз и съм наясно, че трябва да поддържам коефициент и да сийдвам, но нещо не мога да се ориентирам кои са т. нар. златни торенти, за да мога да повиша коефициента си.

Предварително благодаря за помощта и ако имате други съвети ще съм благодарна!:bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ees написа:

Привет!

Имам въпрос и нужда от помощ ... и понеже не зная къде е по-редно да питам, затова питам в мястото за питане :D

Вече разполагам с покана и  регистрация в мечтания авистаз и съм наясно, че трябва да поддържам коефициент и да сийдвам, но нещо не мога да се ориентирам кои са т. нар. златни торенти, за да мога да повиша коефициента си.

Предварително благодаря за помощта и ако имате други съвети ще съм благодарна!:bow:

 

Не съм сигурна доколко ще ти е полезно това, което намирам, и дали точно за това питаш, но ето тук има обяснение за част от иконите към торентите – кой колко рейтинг носи, отнема и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bealonenomoreБлагодаря!

Доколкото разбирам / без претенциите да е така :blush:/, за да имам по-висок рейтинг трябва да изтегля и и сийдвам филми с Double Upload. Ако бъркам ще съм благодарна да ме поправите:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само това, в началото се ориентирай към нови и популярни заглавия. Сийдвай колкото се може повече при тях, защото така най-бързо коефициента ще стигне едно. 

Съвет от препатил; ако заглавието е старо гледай да сийдваш поне месец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, никога досега това не ми е било водещо при тегленето на торентите – тегля това, което ми е нужно, и после го сийдвам максимално дълго. Така че може и аз да подвеждам, но прочитйки отгоре-отгоре, най-добре за рейтинга е да се теглят торенти с диамант и със звезда – едното носи двойно по-голям рейтинг, а другото не го намалява при теглене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам питане относно оставането регнат в сайта. Когато се регна, постоя известно време и реша да пиша мнение, ако е изминал период повече от половин час, в който съм влязла сайтът ме отчита като вече излязла. Т.е. активната ми сесия е изтекла. Онзи ден успях да остана регната през целия ден, но беше еднократно явление. Допитах се до съфорумци и те казаха, че нямат подобни затруднения. Не разбирам много от техничната част, но искам да попитам, на какво се дължи това? Предварително благодаря на тези, които ще се отзоват с насоки :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...