Jump to content

Място за питане


parab

Recommended Posts

Здравей и на теб и добре дошла.

Всъщност, незаконно е и тук, както и в други държави, но опции за сваляне винаги се намират ако решиш да рискуваш;)

Относно въпроса - когато си избереш филм/сериал, влизаш в темата и автора и/или модераторите са сложили линкове и за сваляне и за онлайн, при това с различни субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, въпросът ми е дали има тема или място в сайта, в което можеш да поръчаш или предлагаш сериали/филми, които да се преведат, ако има желаещ? Благодаря предварително за отговора и се надявам, че не звучи твърде нахално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, нямаме практика да превеждаме по заявки. Всеки преводач сам избира какво да превежда.
Ако коментарите за даден филм/сериал са хубави, има вероятност някой преводач да си го хареса за превод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, yapo написа:

Здравейте, тъй като не го намерих, да ми кажете дали е качен някъде тук "Right Now, Wrong Then"? 

 

Здравейте! Тук не качваме филми и сериали, пускаме информация за тях, а ако са преведени от нас – качваме и нашите субтитри. В първите постове на темите за отделните филми и сериали има линкове за сваляне. Може би търсите този филм – :click: (няма български превод, може да се свали с английски и руски субтитри).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, bealonenomore написа:

 

Здравейте! Тук не качваме филми и сериали, пускаме информация за тях, а ако са преведени от нас – качваме и нашите субтитри. В първите постове на темите за отделните филми и сериали има линкове за сваляне. Може би търсите този филм – :click: (няма български превод, може да се свали с английски и руски субтитри).

Да, мерси. Имам друг профил, ама съм забравил регистрация, пароли, как точно фунционираше и т.н.  Търся филма с английски субтитри, препратрили сте ме, макар че точно оттам трудно ще го изтегля.  Благодаря все пак. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, yapo написа:

Търся филма с английски субтитри, препратрили сте ме, макар че точно оттам трудно ще го изтегля.

 

Може да се изтегли от руския тракер, там регистрацията става по-лесно, доколкото си спомням, а английски субтитри намирам тук – въпросът е да паснат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помощ !

Търся човек, който може да достави нещо от Китай ! Условието е, че то трябва да бъде платено от китайска банкова сметка. 

Естествено, че нямам очакване услугата да е безплатна !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравете,знам че не е редно да Ви питам.Искам да попитам как мога да си изтрия профилът,ако реша за вбъдеще да го направя?Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20.05.2020 г. at 22:13, ftisland написа:

Здравете,знам че не е редно да Ви питам.Искам да попитам как мога да си изтрия профилът,ако реша за вбъдеще да го направя?Благодаря.

Потребител сам не може да си изтрие профила, но при молба от твоя страна, админите могат да го направят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, parab написа:

Потребител сам не може да си изтрие профила, но при молба от твоя страна, админите могат да го направят.

Благодаря Ви много.

От настройките като съм пипала,явно съм изтрила чатбокс кутията и икнката за профилната снимка.Сега ми стои ето така.Мога да пиша коментари и да гаресвам.Пробвах от настройките пак,нищо не стана.Излезнах и влезнах пак в профилът си и нищо.Казаха ми,че админите могат да ми си върнат кутията.

Ето така ми изглежда профилът.

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще проверим какво може да се направи.

Снимката не се вижда обаче.

Ако си изтрила кутията, няма как да върнем съобщенията - провери дали не си маркирала просто други меню - Нови например.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ftisland, като си влезеш в кутията, имаш една опция "Изключване на месинджъра". Натиснала си я и иконата е изчезнала.

Ако си идеш горе на профила вдясно и натиснеш падащото меню, под "Съдържание" и "Профил" ще видиш, че се е появила опция "Съобщения". Избираш я и те пита искаш ли да си върнеш инбокса. Като го върнеш, старите ти съобщения се пазят.

 

p.s. Опцията за връщане е за комп, в телефона не я виждам де е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много наистина мнго Ви благодаря:bow: Страхотни сте:yes: 

Обещавам,че при никакви обстоятелства няма да си пипам настройлите там.А до колкото до изтриването ми на профилът,онзи ден не знам какво ме прихвана,а форумът не е виновен за това ми реагирване.Съжалявам наистина много:( Бкагодаря ви за разбирането:icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, аз от телефона кви неща съм лайквала и чат-пат хора у фейса добавяла, дето после се чудя как да ги изтрия незабелязано. Случва се да ти се подхлъзне пръста :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че е тъпо, но съм забравил, ако изобщо съм знаел. Как се поставя в пост никът на този, към когото се обръщате. Аз постоянно го изписвам, но виждам, че има и друг начин. Дано сте разбрали какво питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce, Господ здраве да ти дава и дълът живот. Вече ми беше писнало по няколко минути да проверявам дали съм изписало ника правилно, че някои никове са сложни за моята простичка натура.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак може да ти се наложи, щото някои са странни комбинации и може да не ги намери, ако не ги уцелиш. Ама поне вече няма да пишеш моя с главна буква :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Отиваш на ника му над картинката- копираш и поставяш.seal_reinforce-копирах и поставих.

Ако не искаш да има връзка-маркираш,отиваш на линк,горе в менюто и отменяш връзката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...