Jump to content

Място за питане


parab

Recommended Posts

@Lawandula, бе къде ще ходиш, седи тука да оберем реколтата :D

 

Линковете едно на ръка, че са трудоемки, ама аз на друго се чудя. Като се има предвид колко време отнема да се направи една хубава тема, дивя се на хората, дето си хвърлят труда, без да проверят, че такава вече има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, seal_reinforce написа:

@Lawandula, бе къде ще ходиш, седи тука да оберем реколтата :D

 

Линковете едно на ръка, че са трудоемки, ама аз на друго се чудя. Като се има предвид колко време отнема да се направи една хубава тема, дивя се на хората, дето си хвърлят труда, без да проверят, че такава вече има.

Някой път заглавията се разминават, затова темата се дублира. 

Иначе всичко остава за моя,за тяхна сметка....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, ама ми става жал. Предимно тия за актьорите визирам, че те са най-дълги. В китайския ги проверявам една по една, щото ако бех дублирала Мима, примерно, щех да се гръмна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно благодаря за тема е достатъчно... Но както виждам не всеки е склонен да благодари,няма нужда от съжаление...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, seal_reinforce написа:

На мен благодаря не ми трябва, достатъчно е да се пише в нея.

 

Ей за т'ва поддържам ежедневния бюлетин.:D

И реколтата немой я пропуснем, при толкоз чакане и инвестиции в Дедо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми е приятно да съм правила тема и да чета после само негативни коментари или никакви,

затова "благодаря" ми е достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, lukreciana написа:

На мен не ми е приятно да съм правила тема и да чета после само негативни коментари...

 

@Lawandula, чу ли :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, lukreciana написа:

На мен не ми е приятно да съм правила тема и да чета после само негативни коментари или никакви,

затова "благодаря" ми е достатъчно.

 

Ха-ха- пълно щастие няма.:D

Или прави теми само на готини тогава. Я за Дедо да е написал някой нещо лошо? Питам, нали е място за питане.:na2: Знае Никс за кой да прави теми, че да не се пишат кофти работи.;)

Пък темата за Бини е дадена за еталон.Не разбрах що, като има по 10-15 снимки на пост!? Гледай и се учи и ние покрай теб, ще слагаме по  10-15 снимки. На Дедо може и 16.Може, нали?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Освен от Aviztaz има ли др. торент сайтове от които могат да се теглят азиатските сериали, даже се интересувам специално откъде да тегля китайски сериали?

И има ли въобще възможност да са без вградени субтитри? Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайските сериали са с вградени субтитри винаги. Тяхното сериално производство повелява героите да се дублират от професионални дубльори и освен това да има субтитри. Много наречия имат и субтитрите са задължителни. Някой може да ги трие или да ги изрязва, виждал съм такива видео файлове, но се нарушава качеството на картината. Има сайтове за гледане онлайн и от там също могат да се теглят епизодите директно, без торент клиент. Ето от този сайт може да гледаш или да теглиш епизодите.

 

Аз обикновено тегля от руския торент тракер. Не е задължително да ползваш руските субтитри, ако не искаш. Те качват видеото от Aviztaz, но имат магнитни линкове и не отчитат коефициенти по никакъв начин.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали тук е най-доброто място за моя въпрос; уж разгледах, но не намерих подходяща тема. Има ли тема, в която могат да ми помогнат да намеря няколко филма (не като помощ за сваляне, а като това кой е самият филм)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната аларма от мен. За която пак съвсем сериозно се извинявам и :blush:

Пуснах тема и съответно има нужда от редакция на заглавния пост.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, @Шоши-сан, щом си я пуснала би могла да я редактираш...но все пак кажи какво е нужно да се поправи, може да ми пуснеш лично съобщение и ще се заема!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, как да не може, просто момичето не умее и иска съдействие от модератор за оформянето. Няма лошо. На мен ми е най-лесно като маркирам текста и му натисна Тх опцията - тоест премахване на форматирането и после ръчно махам всички интервали и табулации, с които е бил напълнен текста и просто ползвам опция за центриране на текста. Оттам насетне са нужни линкове, които обичайно Лазето слага... ;)
 

f6dd42bce600f54d.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...