Jump to content

Място за питане


parab

Recommended Posts

Не знам какво ви пречат линковете.По-лесно е вместо всеки да  тръгне да търси, като се цъкне, да се види нещо за актьора, актрисата, макар и да не е при нас, особено като става дума не за корейци. Едва ли могат да се направят теми тук на милионите китайци и на тайландците, дето даже и не може да им прочетеш имената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Lawandula, щот викаш актьорския състав при корейците е много по-малък? Ако погледнеш темите в двата раздела, ще видиш, че за корейците е много по-подробен.

Просто няма кой да пуска теми. 

Относно китайския раздел. Така смятам, че е по-нагледно и по-правилно, тъй като държа препратките да са към форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да, ама аз като зрител, предпочитам да има препратка.Като гледам, теми предимно се правят на интригуващи обсъждани Убавци, но и другите в крайна сметка са хора, така,че какъв е проблема с линковете, щом е за улеснение, че не разбрах- някой да се прави на началник ли?

Пуснете анкета и хората да си кажат искат ли да има препратки или не.Все пак форумът не е за модераторите, нали и създателите на теми се трудят за хората все пак.

Нищо лично.Изхождам от позицията на ползвател на форума.

 

П.П.Корейците нормално да имат повече теми.До скоро корейските сериали бяха по на мода, но напоследък, мисля вече има по-разностранен интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то хубаво да си има препратки но доста ще е трудоемко особено в китайките с кат от 50 човека, все пак всичко правим в малкото си свободно време. Но както си реши човека който качва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Lawandula, освен че си зрител, си и човек, който не спира да пише по темите. В такъв случай можеш да пробваш да сътвориш теми и за по-грозноватите пресонажи в сериалите. Така всички ще са щастливи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@NyXe @bealonenomore Добре , благодаря за отговора .Няма да слагам повече линкове за актьорския състав при каста на темите от външни източници .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NyXe написа:

@Lawandula, освен че си зрител, си и човек, който не спира да пише по темите. В такъв случай можеш да пробваш да сътвориш теми и за по-грозноватите пресонажи в сериалите. Така всички ще са щастливи.

 

Аааа, мога и да спра да пиша, да няма проблем.То и без това доста дългогодишни съфорумци вече не пишат. Модераторите, ще си имате форум идеален само за вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не бих искала това от теб. Просто ти давам идея, защото твърдиш, че за грозноватите няма теми.

Пусни ми някои от тях, при първа възможност ще ги добавя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мила мисля, че не разбра майтапа и откъде дойде това "Модераторите, ще си имате форум идеален само за вас". Пиши колкото си искаш никой за нищо не се спира...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лазе, както писах , нищо лично. Девойките ,създаващи теми са се трепали за улеснение на ползвателите , което и адмирирам и не намирам логика в изискването за препратки само към форума, за това си позволих да коментирам, видя ми се нелогично, необосновано и авторитарно. Цитирам-  "Така смятам, че е по-нагледно и по-правилно, тъй като държа препратките да са към форума".

Край на дискусията от моя страна.Хубав ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ползвател ще кажа, че много се улеснявам, даже ми е кеф, като разглеждам темата на дадена продукция, да цъкна на името на актьорите и да видя кои са, какви са, как изглеждат, филмографията и т. н. Но когато излиза страница другаде, а пък в Спирита знам, че има, тогава се дразня. Още по-неприятно ми е, когато имената на актьорите изобщо не са линковани. Така че, моля, нека има компромисен вариант - непременно да има линкове, ако са от тук на сайта - добре /ако съществуват такива/, ако няма тука, тогава да се слагат външни. Но, когато се вземе решение по въпроса, моля да го запишете в поста с правилата за публикуване на теми, за да знаят хората, които ги правят, защото и това си е труд и аз съм им много благодарна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна съм с Благоуханна, има доста актьори,които нямат теми, и ще стават все повече, не само че никой не иска да им прави ,

но и бройката им/на актьорите все повече нараства. 

А аз или вие да търсите на всички актьори дали имат тема, няма да стане. 24 актьора, как се търсят например...:o

Така че, оставете линковете.

Модераторите, слагайте линковете  им към Спирита, така както и снимките,  когато се счупят, когато имате време,

както си и правите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana, когато въвеждам теми по каталозите точно това правя. След дали всеки от тях има тема, добавям линк. Съответно на актьора слагам линкове с новите добавени филми/сериали. Ти не го правиш, забелязала съм. Един линк от форума нямаш добавен по темите

 

Мисля, че @Gia13 ме разбра, момичето нищо не казва повече.

Когато ти или така наречената Благоуханна пуснете тема ще ви оставя на воля линковете, стига да не са с 18 цвята, 12 различни шрифта, светлосенки от копирания, маймуници и прочее.

 

Приключвам темата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно пак е настанала суша :896767:. Надявам се това да не е началото на поредното безумие, че започне ли дърлянето няма спиране .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, NyXe написа:

@lukreciana, когато въвеждам теми по каталозите точно това правя. След дали всеки от тях има тема, добавям линк. Съответно на актьора слагам линкове с новите добавени филми/сериали. Ти не го правиш, забелязала съм. Един линк от форума нямаш добавен по темите

 

Мисля, че @Gia13 ме разбра, момичето нищо не казва повече.

Когато ти или така наречената Благоуханна пуснете тема ще ви оставя на воля линковете, стига да не са с 18 цвята, 12 различни шрифта, светлосенки от копирания, маймуници и прочее.

 

Приключвам темата.

 

Не ми стана ясно какво искаш да кажеш!?

Писала съм-слагайте линкове към Спирита,когато имате време.

Аз просто нямам такова. Но защо да не се ползват от чужди сайтове,докато им се спретне тема, и ,или  им се сложи линк-нищо лошо няма.

Пък шрифта, маймунеците и цветовете нямат общо с линка.

Като видя, че не харесвате дадено нещо, гледам да се изясня и поправя и да не се повтаря.

Но оставете и малко лично творчество и предпочитание...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се, че се приключи вече темата няма за какво още да се разтяга, да сме живи и здрави и да се радваме на форума и хората в него ...лека вечер...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успокойте размислите и страстите малко.

@NyXe като модератор следва Правилата за публикуване на тема в конкретния раздел.

В тях никъде няма упоменато, че е позволено да има външни линкове, а само, че задължително се слага линк към форума, ако съществува такава тема. Затова и премахва линковете.

Признавам, че на мен тези външни линкове не ми пречат, защото реално наистина за много от артистите, било то певци, актьори, наистина няма теми. Освен това при гугъл справка за някои китайски имена невинаги се вади точният резултат поради сходни или еднакви имена на не толкова популярни актьори, затова линк с връзка към точния актьор лично за мен е дори полезна, при условие че няма такава тема за артиста при нас. В тази връзка, неволно съм подвела @Gia13, защото тя попита мен дали може и й казах, че не виждам проблем, стига линковете да са към сайтове тип енциклопедии, а не към лични блогове или форуми. Съжалявам за конфронтацията с колегите, които не споделят това виждане и се придържат към установените правила. Ако желаете те да бъдат променени, ще пуснем анкета по темата и ще помолим и администраторите да се включат, все пак те имат финалната дума по въпроси, касаещи установени правила на форума, работещи с години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за мненията и забележките.

Искам да уточня, че ако в правилата не е уточнено, всеки модератор действа по своя преценка как да оформя темите във форумите, който модерира.

Затова може да се получи леко разминаване. Нещата се решават с комуникация.

 

Дали има или няма външни линкове е също лична преценка. Gia смята, че съответният сайт е добър, друг може да мисли, че не е и да сложи друг линк. 

Най-чисто е с добавяне на линкове към форума, когато има такива теми за съответните звезди или продукции. 

 

Ако някой попита защо няма унифицирани правила, ще му отговоря, че тогава масово ще се наложи да се трият теми, неотговарящи на критериите (имаше такива опити преди). Модераторите тук са достатъчно отговорни, умни и с добра преценка, за да се справят отлично.

 

Надявам се потребителите да публикуват теми за нови актьори и продукции, като се съобразяват с формата на останалите теми в съответния форум и да не оставят на модераторите да оправят след тях, просто защото си мислят : Ами модераторите за какво са? 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз едно по-различно питане имам.

Някой запознат ли е/има ли инфо за актуалните инфраструктурни проекти в България, в които има участие Китай? Например като този за ЖП линията Елин Пелин-Септември. И евентуално има ли контакт в посолството, който отговаря за тях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...