Jump to content

Място за питане


parab

Recommended Posts

:D Поне не пускаш нова тема да предложиш на екип от добри преводачи да работят с Гугъл транслейт. :huh: И аз кат лекарство за простата, дет алармира, ходя да лекувам раздела. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча сайт, от който да си тегля субтитри на корейски? Трябват ми за лично ползване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, lazeto написа:

В темата му си има линк към теглене и субтитри ...:click:

Свалила съм го от замунда,там не е активен линка за субтитрите,а тук никак не излизат.
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алармирам че пуснах тема в раздел японски сериали. И тя очевидно има нужда от редакция. Моля за това. За този сериал данни за сценарист, режисьор на английски не попаднах.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Попадна ми едно китайско филмче, което не го видях в каталога - I Belonged to You (2016)

По принцип си падам по корейските сериалчета, но тук музиката много ме грабна! Освен това 29.09 е любимата ми дата (голямата ми любов е родена тогава, a и не само тя), а премиерата е била именно 29.09! Направо съм задължен да го гледам :wub: 

Оценката му в mydramalist e 7.7

Ето и самата песничка. Ако има някакво раздвижване/буквички, пишете ми :)  

 

Edit: Може би трябваше да публикувам в ОБЩИ ПРИКАЗКИ. Но пък цяла тема ли само за това?

Би било добра идея във всеки раздел да си има МЯСТО ЗА ПИТАНЕ. Така щях да питам директно при китайските филми ...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали го има тук, но ето ти:

с руски онлайн, с добра оценка.:click:

Английски субтитри и торент да свалиш филма.:click:

За български не знам дали има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...