Jump to content

Място за питане


parab

Recommended Posts

На 12.12.2017 г. at 11:22, seal_reinforce написа:

И аз мога, тоест, имам я опцията, обаче брояча не отчита.

 

 Сега се сетих за още една възможност: дали когато ти свърши лимита от 7 лайка на ден, броячът спира да отчита?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@cucyta, мила, не го мисли. Проблемът си е в OC-то на Нокиата.

През тел-а избягвам да влизам, щото зареждането на темите с повече линкове е кошмарно, и го правя, само ако съм заминала някъде без лаптоп или вися на някое летище и ми е скучно. А щом съм без комп, няма как да съм лайквала каквото и да било за деня, че чак и лимита да мина.

 

Не ми е важно, просто се чудех. Ако имаше начин, щях да ти прехвърлям мойта квота през седмиците, когато не влизам. Да не ходи зян :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От известно време се чудя, но не знам къде да прочета и ще питам тук :) Какво означават точките под потребителските имена и  какво означават надписите под тях: млад господар, пълководец, дорама фен на годината, глупаче/само за този си обяснявам, че е за най-новодошлите с най-малко изказани мнения/ :)  и много други. Как се преминава от едно към следващото? Каква е последователността / разбах, че от глупаче се става млад герой, но кога.../  и разни такива неща се чудя :)  Ако на някой му се занимава, моля, да ми каже къде да прочета! Много благодаря! Извинявам се, ако въпросът ми е тъп и досаден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли има написано някъде тук. Точките са всъщност брой мнения май че и точно с нарастването на техния брой се минава от едното название към следващото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както helyg каза, тези точки са броя мнения, които имаш. Имената се сменят с нарастването им. И аз не мисля, че ги има някъде изброени. Не гарантирам 100% точност, но горе-долу вървят така:

 

1. Глупаче - от 1 до 25 коментара

2. Млад герой - от 25 до 50

3. Посветен - от 50 до 100

4. Млад господар - от 100 до 200

5. Пълководец - от 200 до 500

6. Пазител - от 500 до 1000

7. Небесен пратеник - от 1000 до 1500

 

п.п. Малко допълнение - имената продължават и след 1000:

8. Небесен оракул - от 1500 до 2000

9. Небесен император - от 2000 до...

10. Азиатски Бог - тук вече си трябват доста коментари.:)

 

По-специфичните имена, като "дорама фен на годината" и т.н., са в следствие на проведени преди години номинации и гласуване, ето Тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако не си харесваш грам титлата, а в същото време действаш със скоростта на куц охлюв пред пенсия, може ли да си добавиш едни 4000+ мнения от друго място? За един приятел питам :896767: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, seal_reinforce написа:

А ако не си харесваш грам титлата, а в същото време действаш със скоростта на куц охлюв пред пенсия, може ли да си добавиш едни 4000+ мнения от друго място? За един приятел питам :896767: 

Че това да не е състезание някакво :lol2:? За един преател питам:lol2:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как състезание, посочил си е причина човека - боде му очите и му разваля личния рахат :D То тва оставаше, състезание, да е вечно последен :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лъжат, да знаеш :896767:

 

Я по същество - има ли опция за четене в разгърнат режим? Да ми разпъне 35 страници тема, вместо да прехвърлям страница по страница. Не вярвам да съм чак толкоз кьорава и да не я виждам, ама надеждата умира последна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДорамаКун ми стои на публикациите от 17.05, защо не се обновява, някой може ли да помогне? Изписвам го в лентата - същата работа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От любопитство потърсих ДорамаКун и отворих сайта. Тъй като досега не съм го отваряла, със сигурност няма нищо кеширано от браузъра. На заглавната страница последно е публикувана тема на 17.05., но като се отворят коменарите, се вижда, че си пишат там и след тази дата. Предполагам, че нямат какво да публикуват като тема или просто си почиват. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, kitket написа:

ДорамаКун ми стои на публикациите от 17.05, защо не се обновява, някой може ли да помогне? Изписвам го в лентата - същата работа...

 

В какъв смисъл? Не мога да разбера проблема.  Ето я дорамата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като отворя сайта виждам, че последно е качвано на 17.05., тоест питането е дали е нормално да няма нищо оттогава. Аз поне така го разбрах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:click:

Off Topic

Дорамакун в фазе неактивности. Т.Е. всей администрации закрыли доступ к сайту. Здесь нельзя выложить обновления дорам и новости. В основном все ушли на другой сайт. если интересует 2 темы для обсуждений
https://grouple.co/forum/posts/list/480/273906.pag… 
https://grouple.co/forum/posts/list/274134.page 
здесь только те кто ждет, что будет дальше. Во Флудильне. Иногда выкладываем отзывы о сериях, которые смотрим на том, другом сайте.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алармирам че пуснах нова тема в японски сериали, която има нужда от редакции от модератор. По -зле от пускането на теми в предишния формат на форума се получи. Бъговете при писане  и форматиране са същите , че даже и повече при мен. Скоро няма да повторя . Спокойно.

:blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...