Jump to content

Място за питане


parab

Recommended Posts

22 hours ago, aria said:

Виждам, че след промените в сайта може вече да се правят заявки за субтитри /преди не можеше, помня, защото съм питала/... 

Отделно да питам, къде се правят заявките? Тук или в темата за субтитрите?

aria, в случая с Father is Strange не става въпрос за заявка - просто след въпроса дали някой не планира да го превежда, няколко души се организираха и ще започнат работа по него. Разбира се, можеш и тук, и в други теми да питаш дали не предстои превод на даден филм или сериал, но това не означава, че някой ще откликне. Преводачите са твърде малко и предпочитат да работят по проекти, които на тях им харесва. Но пак казвам, не ти пречи да питаш - може пък и да намериш ентусиасти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Solomon’s Perjury  да кажа вече има си руски отделни субтитри с хубаво качество на видеото...:D дала съм линк в темата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кид, схванах, но там където превеждам основно, не мога да пускам видео. Затова си мрънкам за проклетия текст файл.

Така, че всъщност проблема е мой, а не глобален:-))))

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже, след промяната в сайта и оптимизацията му, защо не мога вече следното: да сложа скрит линк/връзка, и да се отварят, но да не седи връзката така наплескана грозно?; да редактирам ако съм цитирала грешно, и да вмъквам поправки и да трия цитатът?; Да коригирам собствения си офтопик /спойлер, ако грешно съм го направила вече, но искам да не е в спойлер? Идея си нямам защо след промените вече не мога, а преди можеше....

Примерно ако сега пиша нещо и искам още в процеса на писане, да махна отметката за спойлер, да подменя цитата /примерно грешно съм задала неправилен цитат и искам да сменя източника, да сложа линк към външна страница и да не се вижда и адреса, а само да може да се отваря определена дума и т.н...... тоест проблемът е, че преди го правех, сега не намирам начин в контралната лента.

Малко помощ може ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да попитам, има ли някъде в нета субтитри/превод на български на тази песен-Това е от сериала и много ми харесва песничката,обаче нищо не разбирам.Има ли възможност някой да преведе тази песничка?Благодаря!
Because I Miss You (Beige) Moonlight Drawn by Clouds

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луната, изгряла зад облаците, ще разкрие ли сърцето ми,

скрито зад порутени стени.

Щом и незнайните диви цветя са винаги заедно,

защо аз все тайно проливам сълзи?

 

Пр.: Така ми липсваш - ти, незабравим за мен!

Сълзите и сърцето ми теб само зоват.

Обичам те, не ще те пусна вече.

След теб изгубих своя път,

намерих само сълзи.

 

Зърнах дрехата ти да се вее

и се извърнах, сграбчила сърцето си в ръце.

Ти, който мо даде хиляди спомени,

единствен оставаш за мен.

 

(Никак ме няма с поезията, но като за един през нощта и със съмнителен изходен текст - толкоз. :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте извинявам се,че тук ви пиша.Виждам че в разделът за корейските групи не сте добавили и тази, момчешката група HALO. Те вече са от три години на сцената и са много добри (според мен):) Мисля,че заслужават да им се направи темичка в разделът.Момчетата ще правят и европейско турне от началото на Март през 2018 и на 13-ти ще идват в зала Универсиада в София.Те са мисля и първата К-Поп група,която ще посети България за пръв път.За това си заслужава да си имат и те темичка тук.Благодаря ви предварително.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12/10/2017 at 22:13, mike написа:

Последните две страници са...

 

... за 'Общи приказки', да не кажа по-голема дума :896767:

 

Я, в темата за питане, да питам нещо. Що от тел не може да се лайква и по-точно, дали ще може?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мога, тоест, имам я опцията, обаче брояча не отчита.

Мерси, отговорихте ми на чуденката. В мене е проблема, аз съм с win phone. На андроидите и айфоните явно работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би е там разковничето. Моят лайк го е отчел. Но пък и други са се оплаквали от тази опция през мобилните си. Може би наистина зависи какви точно устройства ползват и с каква ОС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпи съфорумници, темата беше почистена. Коментарите ви са разпределени в следните теми/раздели: покани за asiatorrents, masters, форумни срещи и офтопик

Вече има създадена нова тема за обсъждане, предложения и идеи относно рождения ден на форума. Ето я: 10-ти рожден ден на Eastern Spirit - дискусионна тема.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една опция: "маркирай форума като прочетен". Не знам защо е сложена, но вече за втори път я натискам по погрешка и не намирам начин да променя това. Та въпроса ми е не може ли да има и опция отмени промените, защото сега ми е по-трудно да намеря непрочетените от мен теми? И някак си губя желание да ги търся. 

А тук има толкова интересни теми.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При условие, че въпросният бутон е забит горе и долу вдясно, далеч от всякакви полета (плюс, че ти иска потвърждение, за да направи всички нови теми прочетени), направо е необяснимо как успяваш да го натиснеш случайно. :lol:

И все пак, за да бъда и полезен -  в левия горен ъгъл имаш меню (точно под логото на форума), където има бутонче "Activity".

Така ще наваксаш с всичката безценна информация, която си пропуснала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...