Jump to content

Да замерим Екипа с домат


Ragnos

Recommended Posts

Заради подкрепата ви на този ........ и бих казала груб разговор тука, всички участници с титла модератори  заслужавате поне по 2  домата.   :no: неща "не по темата" в големи форуми  .

*На мястото на точките каквото и да си помислите, че имам предвид, все ще е вярно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че съм админ, че и аз щях да отнеса домат. В крайна сметка сме хора ;) - тук не правим бизнес или хроники, а дискусии, случва се да залитат нещата на една или друга страна. Фън да има ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

    неща "не по темата" в големи форуми  .

 

Осъзнаваш ли, че тази тема се намира в раздел наречен "Общи приказки"? Ако не можеш да го асимилираш слято пробвай да вникнеш в смисъла на "общи" и на "приказки" поотделно. Форумът е с насоченост към Азия обаче не ти ли прави поне малко впечатление, че точно в този раздел има теми за котки, кучета, домати, краставици, вицове, гушкави анкети и бог знае какво още?! Самото присъствие на този раздел е един голям офтопик и се предполага, че в него словоблудството би трябвало да е с по малко затегнат режим отлколкото в строго дефинираните сектори в форума. Че въпросната потребителка дето предизвика тази лавинообразна форумна драмичка не е наясно със себе си и смисъла на присъствието си тука как да е ама нека да не издребняваме за други нелепости от типа на това, че на някой му се смеели в темата за вицове или кой убил стадо крави купувайки кисело мляко от кварталният....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля въ не пипайте темата! Тя ми остана единственото четиво напоследък във форума. Постигнахте толкова добра и закръглена художествена форма, която мога да сравня с някое рондо от класическа виенска симфония. Може да се поработи малко върху ритъма. Ще се справите. Вярвам във вас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме виновни, че това остана единствено четиво в форума.

 Никой не пише в темите за филми и сериали.

 Аз съм пример. Лошият пример - Гледам накуп и не коментирам.;

Хем го превеждам, и пак не коментирам., от пусти мързел.

.



Ако съм на мястото на Рагнос, обявявам "лятна ваканция".

 Поне на тази тема?   ДА ДОЧАКАМЕ НИСКАТА ЦЕНА НА ДОМАТИТЕ, А?



Моля да не плюете по екипа. Имам честта да познавам повечето,

 и те са непоклатими, неразбиваеми и с уникално чувство за хумор.

 Не разбирам Колор, и не искам вече. Четях и прощавах, вече не искам.

 

подкрепям моите си хора! Обичам ви.

 

Лека!
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мир и лИбов бе хорааа! :icon_sunny: Както добре го каза нашия любим крал на любимото ни малко царство - Рагнос!  :icon_sunny:

Рейзъре, това за убийството на стадото крави с купуване на кофичка кисело мляко ме уби! Спиди, Кевичка, Ксе, обичам си ви,но понякога грешите!  Елате на вилата да ви направя по една пържола/  :)Приятно лято

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повишаването на температурите е обърнало форума на Томатина. 
Да се спазва добър и приятелски тон не е лошо за форум (особено след като за последните шест години не ми е омръзнало почти ежедневно да съм на линия.) 
Пък що се отнася до темата, от която тръгна ''гнилата ябълка'' : моят съвет е да не се кълнете в онлайн източници, не всичко е вярно. 
Метнете по някой друг зарзават (щом не ще да са пържоли) и весело и прохладно лято.

П.С. Не стойте много на слънце, не се връзвайте много на тролове, гледайте хубави филми и после коментирайте, обикновено чета всичко в темите, които ме вълнуват. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...