Jump to content

Recommended Posts

Voice

GQV4Mf.jpg

 

Година: 2009
Произход: Япония
Жанр: Медицински/Мистерия
Епизоди: 11
Субтитри: Английски

Участват:
# Eita as Kaji Daiki
# Ikuta Toma as Ishimatsu Ryosuke
# Ishihara Satomi as Kuboaki Kanako
# Endo Yuya as Kirihata Teppei
# Sato Tomohito as Hanei Akira
# Izumiya Shigeru as Kaburagi Makoto
# Yada Akiko as Natsuigawa Reiko
# Tokito Saburo as Sagawa Fumihiko

# Shida Mirai (епизод 6)

# Ishida Takuya (епизод 6)

Сюжет: Група студенти по медицина попадат в семинар по патология и се заемат с разплитането на историите на телата, които пристигат при тях за аутопсия. Всяка серия се занимава с отделна медицинска мистерия и човешка история.

Линкове за сваляне: :click: 

 

Свали с :subs: :click: :click:

:essub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляне с руски субтитри

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В момента не мога да намеря и другите 4 серии но когато имам повече време да ровя ще го направя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Великолепен сериал! Всички главни герои са големи скици, особено Дайки (с неговото "Защо това, защо онова") и Рьоске, (който е супер шматка) а Ишихара Сатоми ми е много сладка. Всичко беше много интересно - до края. Всички истории за телата на починалите бяха много трогващи. Като го изгледах целия, вече спокойно мога да кажа, че ми се изкачи на една от челните позиции в класацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми това, че нямаше пряко касапене на трупове, наблегнаха предимно на историите на починалите, търсеха причините за смъртта им и какво са мислели малко преди да умрат.

Главният герой - Дайки, притежаваше наистина великолепен ум и показа завидна последователност в наредбата на фактите. А иначе едно земно и обикновено момче със старо палто.

Смисълът на добрата работа на патолога бе изнесен много красиво - умението му да чува гласа на починалия и да предаде последните му думи към хората, които той е обичал.

Оказа се, че не всеки може да чуе този глас - само този, който носи такава дарба в себе си и е истински отдаден на работата.

Много добър и човешки сериал.

 

Ето линкове за теглене на сериала, моля изнесете ги в първия пост.

 

:click:

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първата серия преди да го потърся тук. Страхотен е, различен и уникален, според мен! Вярвам, че следващите серии ще са също толкова добри. 

P.S. И тук бг субтитрите не могат да се свалят. Все пак са налични в subsunacs:yes:.

Редактирано от cucyta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, желанието ми се изпълни. От първата до последната серия имаше какво да се види, разбере и почувства. Почти всички серии ме разплакваха накрая. :cry:И все пак завърших гледането с едно такова приповдигнато настроение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...