Jump to content

Как си измислихте ника?


Recommended Posts

С доста и различни никове се подвизавам, този го използвам за пръв път. Художник съм, няма кой знае каква потайност зад него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, каква тема имало ...

Принципно Аша  беше името на едно мое любимо коте  от далечното начало на този век .

 / Господата от НОКИЯ , вземат да си ми плащат авторски права за именцето  :na2:  / в момента Аша  говори по А(да)ша   :28558:

Котето се беше родило сивичко ,та от "аше" / на немски "пепел"/ , стана Аша .  После то почерня , но името си остана . В момента при мен е нейната внучка - Даша , щерка на Маша , внучка на Аша , правнучка на Рози  и праправнучка на Първата ни котка -Дейзи .  Направо аристократка , нали !

Когато дойде време за първата ми официална поява във виртуалното пространство,  доста мислих как да се кръстя ... Най -накрая се спрях на това , първо защото е звучно , кратичко и запомнящо се  ; второ , защото ми е скъпо на сърцето , и трето .... защото номерологично  сборът дава "1" , което е един вид "ново начало" , старт на нещо ново и т.н.

А самото ми навлизане в Океана на Виртуала си беше нещо Ново за мен и един такъв скъп " талисман"  никога не е излишен . 

И наистина " аша"  ми донесе много хубави емоции и  приятелства . И продължава да е така. 

Междувременно , научих доста неща за това именце , които много ме изненадаха .И все приятно.  

Като започна от там , че то  има много древен източен произход  и е ключов термин в Зороастризма ,  до това , че на хинди,  Аша  означава  Надежда .

Казано , иначе - съм виртуална адашка с всички Надета и Надежди . :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hwang - рендъмли избрано, просто ме кефи, а и да има нещо корейско

Mimzie - прякорът ми от години

Boneta - фамилията на един певец/актьор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно рандом. Никой не ме познава под този ник. Няма никакво значение в ника. Просто като форума се премести и трябваше да направя нов акаунт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За едно съжалявам, че отскоро съм тук. Толкова интересни и забавни моменти има в този форум и да наваксам с четенето и общуването е трудно. А иначе с този ник се подвизавам навсякъде. Има едно любимо мое семейство за което съм Цуци, а Cucyta  е опит за умалително с леко изкълчване при и-то :-).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам темичката е забавна и интересна,хареса ми.До колкото знам,а и съм виждала много от потребителите на сайтовете се пишат с любимите им групи,включително и аз.Моята се подразбира коя е,а и почти навдякъде където имам регистрация се пиша с нея,или с фен името и.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Yamashita, харесва ми, дойде доста случайно и ..........директно от съдбата ха ха, нали знаете тези калкулатори, виж своето японско име и аз го натиснах и затова сега Ямашита и така,  иначе съм си Тони бонбони. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...