Jump to content

Как си измислихте ника?


Recommended Posts

Моят ник за този и много други форуми/сайтове е Faramir.Използвам го от началото на това хилядолетие :) .И Фарамир от филмът няма нищо общо с Фарамир от КНИГАТА,което е един от много дразнещи детайли в трилогията Властелинът на Пръстените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят ник за този и много други форуми/сайтове е Faramir.Използвам го от началото на това хилядолетие :) .И Фарамир от филмът няма нищо общо с Фарамир от КНИГАТА,което е един от много дразнещи детайли в трилогията Властелинът на Пръстените.

 

;) ех братко :) аз след средата и преди края на ПО-миналото (далечната 1998) бях и Боромир. , бая годинки ми се насъбраха от тогава, беше феврури или март 1998 (от 97 до тогава ползвах ZED съкратено от ЗЕДикус Зул Зорандер от Сагата Мечът на Истината и 1вата тогава излязла книга на Тери Гудкайнд "1вото Правило на магьосника".)

 

Тогава като станал веднага част от АМБЪРското общество(и Толкинското от тука и временно Боромир) Трябваше да си избера, никове от книгите, тъй като веднага ме надушиха, че съм от върлите фенове както на Зелазни така и на Толкин. (истината е че 97 се опитах да използвам Амбърски никове, но тези които исках бяха заети, та времмено бях под кожата на Древно Стария Магьосник ЗЕД) ;)

 

Голяма част от историята на "Риналдо" в книгите на Амбър (" Хрониките на Амбър ") от Роджър Зелазни, си прилича с моята, да не казам 99%, че не знам с колко ще по излъжа.. Това е друга от причините да избера това име, което ми пасна идеално още тогава.

 

( Някой ако си е мислил, че това е футболнo име да не се бърка повече НЕ Е) - това си нямате и на идея, колко чето ми се е случвало, още от него време... и продължава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

( Някой ако си е мислил, че това е футболна име да не се бърка повече НЕ Е) - това си нямате и на идея, колко чето ми се е случвало, още от него време... и продължава...

Риналдо нали знаеш, че се пошегувах за Роналдо :D определено не съм те сбъркала с него :)

А моя ник произлиза от името на едно момиче понеже много ми хареса. Казва се Демира, но аз го поскратих на Деми и сега определено съжалявам за ника, защото можеше да е по-различен, но не исках да правя нова рег и после да казват, че имам двойно-форумно гражданство :д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Риналдо нали знаеш, че се пошегувах за Роналдо :D определено не съм те сбъркала с него :)

 

Деми, знам от мига в който го написа, спокойно ;) и за базиците важи, че са от тогава :) , дори по този повод получих, един стикер преди 10тина или повече години с натпис : " рИналдо вкара гол номер 100 " все още ми е залепен на вратата на спалнята.

( и за протокола не съм Фен на футбола с главно Ф, бивш баскет и волейболист съм и други спортове съм тренирал не един. )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗЕДикус Зул Зорандер

 

Mалее, колко отдавна не бях чел това култово име! :yes: Фентъзи книги, любима и обширна тема! ... :Х Гледам аз обаче да не се регистрирам с такива имена, тъй като избора ще е изключително труден - има толкова много и все култови персонажи, че... :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят ник е видно към кого реферира :lol:. Просто обожавам Достоевски, начинът му на писане и най-вече образите които изгражда - сложни, гениални, ненормални, човешки, морални, неморални, грозни, красиви, уродливи, странни, близки...и още и още...всеки, който е чел нещо от него ще ме разбере...или пък не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накратко и аз да обясня за моя ник. Та преди години имах една приятелка -Михаела,която доста харесвах но така и не и признах за чувствата си,а после тя взе,че се залюби с мой много добър приятел.Но аз продължавам да си я държа в сърцето и всеки път когато вписвам където и да е 'mi6lence' си спомням за нея и та затова така си се пиша кажи-речи навсякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моя ник си има оправдание,в моя защита ще кажа,че го измислих,когато бях на около десет.

Интерсното е,че имам още два ника,които използвам.Единия е име на звезда от ''Близнаци''другия-митологична героиня.

И точно на мястото,където се ''отбивам'' кажи речи всеки ден използвам името на псевдо-пънкар джебчия от филм на Чоу Юн Фат.A числото е рожденната ми дата.

'Виновникът''' да се подвизавам така тук е ето този съвсем маловажен,епизодичен злодей от ''Брониран монах''

 

не ми се коментира колко ''гениална'' съм била :D

18457787.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старият ник, който съм го използвала най много, ми омръзна и реших да го сменя. Мислих си за Sephirot но там където исках да се регистрирам беше заето и реших вместо да слагам цифри зад него, да измисля друго подобно и се сетиха за Sephiria от анимето Black cat, което скоро бях го гледала. Не че героинята от анимето ми беше направила голямо впечатление, просто ми хареса името. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този ник го използвам само в два сайта. Общо взето няма кой-знае каква история ... просто се чудех преди 3-4 години как да се регистрирам в един сайт и така ... Никой не ме нарича така, тъй че ник-а е просто формалност в случая :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време, когато за първи път си взехме компютър и започнахме да ровим с детето тук и там, почти навсякъде ни искаха регистрация. След дълго пробване на разни имена, който се оказваха все заети, на дребното му писна и след поредния ми въпрос:

- А това става ли?, тя писна;-Де да знам аз! :lol:

Та така ника ми се получи-DDZAZ :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше да се регна някъде много бързо и не ми пукаше какъв ник ще измисля и ми хрумна алегро.

Занимавам се с музика, но няма нищо общо. Просто спонтанно решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Името ми е Тереза, на кратко Тери, та от там идва Тери-доно (само съм добавила японско обръщение). Но това е просто нещо, което напрасках в бързината. Иначе официалният ми ник е Seiryu - Azure dragon - символизира двете ми любими неща: синьото и драконите ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е името от първата поща в abv.bg. След доста опити да се регистрирам, ми прие това име, през 2003-та година и с това съм навсякъде, където не е заето!Всъщност,на дъщерята и беше омръзнало да се опитва да ми регистрира поща и ми заяви, че съм много капризна, тогава ми прищрака да опитам с kapriz, но беше заето, опитах с kapris и то взе ,че стана и така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят дойде от традиционно ганайско име,което пък е внесено от стари корейски заселници в Гана,аз съм 3тия с такова име,надявам се да наследя Ганайско-корейската корона скоро. :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

* Първоначално много харесвах името Сора..,ама ми доскоча и го измислих Сорая.А за самото име..,означава слънце.

 

Бтв..кремът на баба ми се казва така :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят предполагам е очевидно от къде е... :lol: Общо взето го избрах, защото мисля, че е забавно и по- различно.Е определено и детето в мен проговори докато се чудех какъв да е никът ми. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

* Първоначално много харесвах името Сора..,ама ми доскоча и го измислих Сорая. А за самото име..,означава слънце.

 

Това на какъв език е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят идва от филма "Подземен свят" първия филм. Когато гледах филма за първи път преди 6 или 7 години не помня точно :) ,реших за първи път да си направя поща в абв-ето.И докато се регистрирах реших да си запиша ника varkola4kata, но по някаква причина изпуснах "4" , и чак след като се регистрирах забелязах, че съм допуснала грешка, и съм се записала Varkolakata :) .Гледах и се чудих на глупостта си . Така или иначе реших да не си правя нова регистрация ,за да си сменя потребителското име ,защото започна да ми харесва, как звучи и как изглежда, беше нещо различно.Та така си и остана, до ден-днешен където и да се регистрирам, винаги използвам този псевдоним, и мисля, че и за напред винаги ще си използвам него, някак си съм се превързала към него, и си го обичам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...