Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

The Magnificent Five / Великолепната петорка

Произход: Тайланд, 2006

Жанр: Приключенски, комедия

Режисьор: Бхандит Ритакол

Участват:

Джесдапорн Полди .... Суер (Тигъра)
Паула Тейлър .... Рака (Пилето)
Нот Черн-им ....Пра (Монаха)
Коти Арамбави .... Дек (Хлапето)
Саравут Мардтонг .... Уаук (Маймуна)

Описание:

Ако харесвате "Седемте самураи" и "Великолепната седморка", няма начин да пропуснете това. Още един прочит на старата китайска приказка за бедстващото село и героите, които ще го спасят, този път с реверанс и намигане към предишните филмови класики... и към "Карибски пирати".
Страховитият, но мързелив наемник Мастър Тигър, Монахът-беглец, некадърният знахар Маймун с "женското биле", малолетният бомбаджия Хлапето и крадливата побойничка Пилето ще обединят усилия, за да получат своя дял от парите на селяните. Е, ще трябва да върнат и децата им, продадени в робство, разбира се.

Допълнително:

Филмът е това, което е - екшън-комедия. Гарантира приятно прекарване на времето, без напъни на мозъчните клетки в търсене на дълбок смисъл, но с напъни на неудържим хилеж от култовите диалози smile.gif
Това беше филмът, който избрах за Вечерта на Тайланд в Нощ на музеите и галериите 2010.

Превод : Крал
Редактор : Тим (taumaster)


Свали с български субтитри: Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, Детелино моя, да беше казала, че го пускаш. ;)

Аз имам и DVD-то на въпросния филм, ще го кача скоро в masters, avatar и axel.

Иначе диалозите са много смешни, както и много от сцените. А и тайландката с европейско име е красавица. А другите мутри са уникални. Разтоварващ филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Па цял ден те чакам вчера да си прочетеш пощите, как да не съм ти казала. Пратих ти субса наново, малко цензурирах по-директните изрази - няма да е зле тях да сложиш в двд-до, че да не умра от срам :D.

Добавям още линкове в първия пост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В досегашните субтитри имаше малко грешки. Оправил съм ги и ще ги пусна в subs.sab.bz. A DVD-то се отказах да го качвам, иначе съм вградил субтитрите в него. Ако някой го иска - да пише.

Иначе филма в IMDB: Ей го - на!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...