Jump to content

Recommended Posts

4757742096.jpg

RHPlus
Страна: Япония
Също така известен като: RHプラス
По мангата на: Suwa Ayako RH Plus (manga)
Година на излъчване: 2006-Януари - 02 до 2008- Март - 26
Формат: Renzoku
Жанр: Хорър, фентази, екшън
Епизоди: 13
Субтитри: Английски вградени, Руски

Участват:
Miura Yuu as Nogami Makoto
Tochihara Rakuto as Seto Ageha
Ojima Naoya as Tamura Masakazu
Takano Hassei as Kiyoi
Tomatsu Haruka as Misaki Ami
Fujita Rei as Konoe Haruka
Miyagi Kentaro as Michitaka

Резюме: Историята в тази драма следва живота на четирима души, които на пръв поглед са съвсем обикновени хора, но в действителност са...... вампири. Киои, Масаказу, Агеха и Макото обитават голяма къща в европейски стил и водят един нормален живот, като от време на време се налага да разрешават заплетени криминални случаи. Като най-голям от всички, Киои се грижи за останалите, които все още ходят на училище. Четиримата са едно истински сплотено семейство, което се бори да оцелее в необятния човешки свят.
Филмът е направен много увлекателно. В него има обрати и изненади до самия край. Той не е като останалите филми за вампири. Различен е и това го прави любопитен и интересен.
Музиката е завладяваща!
Резюмето е страхотно благодарение на ukio разбира се заради това и го гледах.
 

Свали с вградени английски субтитри :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

                         

Онлайн с руски субтитри :click:


Личен коментар: Сериалът е страхотен малко нестандартен но затова ми хареса не е само екшън а се набляга и най-вече на техните чувства и взаимоотношения. biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от най-прекрасните вампирски дорами няма коментари. Много ми е скъпо това творение. И то, и музиката му са уникални!

Включвам се в темата, развълнувана от факта, че току-що открих видеото към началната песен на сериите.

Kelun - Heart Beat

Ето и ендингът:

SunSet Swish - Passion

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли Ракуто, има ме и мен. Толкоз. 
По спомен от време оно, много леко се гледа, не е шедьовър, но не мисля, че някой има подобни очаквания. Останах предоволна.И тези дни си го изгледах пак даже, след като мярнах темата.  :)

Много ми се четеше мангата едно време, но пусто никъде не я намерих сканирана, може би пак трябва да потърся.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах, какво стана с Точихара Ракуто? Наскоро си пречиствах старите дискове и харддискове и видях Aquarian Age филма с него.. ех, какво чакане беше за тоя филм, ама май после не ми хареса толкова xD

Редактирано от JoJolina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И той зачезна. В театъра, предполагам. 

От този филм ще ми остане само дебюта на Го Аяно.

Ето, че японците забравиха вампирската тема. А правеха такива интересни неща по нея. Тази дорама беше приятна и реалистична. Представяше героите като хора, без някакви свръхестествени измислици.

Между другото, наскоро проверявах една друга дорама, пак с наши хора, която чакам от много време да събнат изцяло и още не е завършена. Срамота! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Индиго но йору. Помня, как я издирвах и гледах първите няколко преведени серии. Великолепни! В момента и до половината не са стигнали. Минаха повече от 10г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...