Jump to content

No Regret (2006)


Recommended Posts

Какво да кажа за филма, в началото ми беше странно и бях доста :blink::unsure::huh: и най-вече като дойде сцената,когато богаташчето го купи за една вечер бях много :o и само си мислех, Боже, Ким Нам Гил защо му се оставя да го .... Но после някак си влезнах в час и се насладих на филма,щом накрая се надявах, че ще се съберат или поне ще намерят начин да са заедно без да умират, защото и това ми мина през главата, все пак това е корейски филм.

Като цяло нямаше противене и големи драми, дори и от страна на родителите му да са заедно,което чак ми се стори странно.

Определено ми хареса много историйката и начина, по който беше показана емоционална и истинска още от първия момент. Благодарности за субтитрите :thanks:

Тъй като и на мен ми стана любопитно се поразрових из инретнета и намерих Break Away, но за съжаление само на корейски,никакви субтитри не намерих поне до момента, иначе го има тук, който иска да го гледа My link

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що го изгледах. Страхотен филм. Да си призная малко ме шокираха някои сцени, въпреки че знаех какво да очаквам :lol: Наистина си заслужава гледането, а и двамата сладури бяха невероятни. Изисква се голяма смелост да изиграеш подобна роля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фантастични роли изиграват момчета!

превъзходно и с усет са предадени както драмата, така и противоречивите, многопластови емоции в любовта между двама...

страхотен филм :up: наистина съм очарован

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, аз пак леко ще се отцепя от колектива. Първият час ми беше скучен. Нито усетих, нито хванах "логиката" на "любовта" от пръв поглед. А с нагласената втора среща, нещата още повече ми доскучаха.

 

До сцената когато му каза:

 

 

"Защото съм самотен.

Ти - също."

 

 

 

И до края на филма не успях да отлепя поглед от екрана.

 

Лично за мен Lee Yeong Hoon засенчва Kim Nam Gil, въпреки че последният ми е по-симпатичен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо особено като история. Гледали сме я вече,

но в нормален вариант (не видях никъде срам от същността). :D

Тук се набляга на скандалните сцени,

които целят да провокират и да разчупят закърнялото мислене.

Определено революционен филм за Корея.

Главните актьори правят страхотни роли, особено Ким Нам Гил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах и аз го гледах този филм, за да видя нещо различно. За пръв път гледам нещо подобно и през цялото време бях като ударена, въобще не очаквах чак такива сцени....Хубав сюжет имаше, карате да се замислиш, че живота в Корея не е чак толкова невинен, както го представят по драмите. Актьорите винаги са едни плахи, когато се обичат не правят първата крачка, защото в повечето случаи обществото не приема всичко. Е в този филм имаше всичко любов, секс, тъга, малко радост, неволя, социални различия много ...това го прави различен, а някак странно е, защото всеки има някаква представа за гей двойките, но тук е всичко е представено много нагледно...Хубав беше филма.., a aктьорите бяха невероятни, определено аз харесах Ким Нам Гил, леле гледала съм го в Bad Guy, но тук, хах доста добър актьор е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен филм. Гледах го с истинско удоволствие. Наблюденията ми показват, че вземат ли да правят еротика, много дебре им се получава на корейците. Няма значение какъв е полът, еротичните сцени са страхотни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е най-дълго отлаганият филм за мен. Откровените сцени ме притесняваха, защото го открих още в началото, когато прохождах в този жанр и гледах далеч по-лежерни неща. Стори ми прекалено брутален тогава, но днес реших да не отлагам повече и да го гледам докрай. Много трудно ми беше да възприема Ким Нам Гил в тази роля, особено след като в момента го гледам като непоправим лудак в 'Кралица Сондок' и ми пълни душата с екшън сцените. Винаги съм се възхищавала на актьорите способни да поемат подобни предизвикателства за смелостта им. Това е показване на любов и правене на изкуство, какво по-хубаво от тези две неща. Споделям напълно мнението на Ива от по-горните мнения. Преминах през същите етапи. А краят на филма беше култов просто, смяла съм се с глас. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре направен филм, въпреки ниския бюджет. Дори изобщо не изглежда нискобюджетен, така че не се притеснявайте. Въпреки, че беше на гей тематика успях да го издържа до края и останах доволен. Има и страхотен саундтрак.

 

Има ли подобни азиатски филми, но с женска любов? Аз поне на такива не съм попадал или чувал, но ще ми интересно да видя и нещо такова. Предполагам, че ще ми е доста любопитно и интересно, все пак съм от мъзката част. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна го гледах, но все повече съм му  БЛАГОДАРНА на този филм! Ако някой ми беше казал, че един ден ще напиша подобен коментар - сигурно щеше да получи "middle finger" и  кютек  :nunchako: Но това си е истината! Забелязвам как някои от съфорумците се "разтърсват", "потрисат" и пр... при вида на гей сцени из другите продукции - ебреее... народе гледайте "Без съжаление" и след него вече всичко ще ви се вижда приемливо и в нормални граници... След No Regret, аз ли станах по - хард не знам, но еротичните актове между мъже, из други корейските филмографии са ми направо като "Мики Маус" ...честно...даже не ми и въздействат - толкова са ми ок, че чак безразлични...а тук, докато гледах, и аз правех от ония странни физиономии (ала пръднал в рейс)... :swoon:   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен филм! Любовта си е любов с всичките и противоречия, без значение м/у кои полове е...Много добре пресъздадени емоции и от двамата актьори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът ме впечатли изключително много! Гледах го 4 пъти накуп, защото някои неща просто не можах да ги разбера....вероятно и 5ти път ще го гледам, тъй като не схващам. Май ми трябва един учебник по сексология и един по психология /първият повече/. Впечатлена съм от начина на представяне от страна на режисьора и на сценариста. И за двамата - едно голямо "Браво!" - много майсторски заснети и въздействащи сцени и много точни и въздействащи реплики, без нищо излишно! Момчетата също се справиха изключително добре, чак им се чудя на уменията, но явно им идва от вътре, много естествени изглеждаха в отношенията си. Впечатлена съм и вероятно ще помня този филм дълго време, ако изобщо някога мога да го забравя!

Не разбрах някои моменти от филма, един от тях беше краят, а друг - изцапаните пръсти, и още няколко подобни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

края..., в смисъл - избирам ТОВА.., дето се вика..., и полицая ще го протоколира дори :D, няма връщане назад

 

а кои изцапани пръсти визираш, щото имаше два такива момента :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.09.2017 г. at 15:14, Aretka написа:

края..., в смисъл - избирам ТОВА.., дето се вика..., и полицая ще го протоколира дори :D, няма връщане назад

 

а кои изцапани пръсти визираш, щото имаше два такива момента :D

 

Първите, когато богаташа за първи път нае нашия жиголо. Никак не разбрах какво беше това.... и други неща не разбрах, ама да не влизам в режим на изброяване.... общо взето пистолета с нещо зелено, бялото по пръстите /на кожа ми приличаше/, и края, но не частта с полицая, а честта с "да го закопаем в трапа", не ги разбрах. За пръстите и пистолета си е чисто невежество от моя страна, но за трапа - логически за мен това усилие да го закопаят си беше безмислено и нелогично, можеха по-лесно да го накажат, а и да не мръзнат в снега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, aria написа:

Първите, когато богаташа за първи път нае нашия жиголо. Никак не разбрах какво беше това.... и други неща не разбрах, ама да не влизам в режим на изброяване.... общо взето пистолета с нещо зелено, бялото по пръстите /на кожа ми приличаше/, и края, но не частта с полицая, а честта с "да го закопаем в трапа", не ги разбрах. За пръстите и пистолета си е чисто невежество от моя страна, но за трапа - логически за мен това усилие да го закопаят си беше безмислено и нелогично, можеха по-лесно да го накажат, а и да не мръзнат в снега.

за пистолета пък е пропуск от моя страна, дори не се сещам сцената -_-(да не би да е било нещо метафора на...*искам да гръмнеш вътре*, нещо от сорта беше)

за пръстите сцената на първия им път си беше чисто натуралистична ..

Off Topic

според мен си беше ТХ, с която се беше почистил след акта:blush:

 

а момента с *да го закопаем в трапа* си беше съвсем чисто намерение да го направят, първоначално не искаха да го плашат, за да го накажат, а си искаха да го заровят, че май и жив..., но в последствие нашия разбра, че не може да го направи

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам има ли вариант субтитрите на български да са на едно цяло,а не в две части? Изтеглих си целият филм от Тубата,защото не мога да си го изтегля от Замунда или Мастерс.Видях,че и така няма как да стане да го гледам,заради разделените субс,ако има начин да са на едно цяло ще съм ви много благодарна за помоща.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, Aretka написа:

за пистолета пък е пропуск от моя страна, дори не се сещам сцената -_-(да не би да е било нещо метафора на...*искам да гръмнеш вътре*, нещо от сорта беше)

за пръстите сцената на първия им път си беше чисто натуралистична ..

  Скрий съдържанието

според мен си беше ТХ, с която се беше почистил след акта:blush:

 

а момента с *да го закопаем в трапа* си беше съвсем чисто намерение да го направят, първоначално не искаха да го плашат, за да го накажат, а си искаха да го заровят, че май и жив..., но в последствие нашия разбра, че не може да го направи

 

Не се бях сетила за тоалетната хартия. :D

А пистолета беше нещо неоново-зелено. Но са ми слаби познанията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...