Jump to content

Recommended Posts

:lol: малко ми е трудно да напиша адекватен коментар !

Свалих филма заради Kang Ji Hwan, защото смятам, че е сред класиците в правенето на физиономии ... наред с Jae Hee и Kim Jae Won - в комедии нямат равни с уникалните изражения, които си докарват в различни ситуации.

Не очаквах нищо сериозно и може би поради този факт филма ми се стори изключително забавен, да съгласна съм, че имаше "дупки" за кърпене, но целта му е да забавлява, а не да се доближава до класическата и изтъркана история за любовта. Та тези измислени моменти му предадоха различие, което определено колкото и да са ни подразнили ще запомним ...

Доста се посмях на определени реплики, но нещото, което ми се стори дразнещо е Lee Ji Ah ... (фенове не се сърдете) гледала съм я точно в три сериала и в един от тях ме спечели след 1-вата минута - но тук ми приличаше повече на умствено изостанала на моменти от колкото на наивна девойка ...

Всичко останало и беше леко и приятно за гледане общо взето то освобождава съзнанието от всякакви мили и просто гледаш и това е ! не те натоварва или ангажира с някакви размисли за началото, средата или края.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма е хубав, и актьорите в него

допадна ми идеята за харесването на човека и не само, това да харесваш не само обвивката или фасадата, а същността.

Филма е весел и не ангажира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като са ми хубави актьорите и филмът ми е хубав.

И аз така :) Да си кажа знаех си,че щом Джи А участва няма как да съм разочарован. Все пак филма си беше адски забавен,голям смях падна. И аз като "пирани" през целия филм се смях като ряпа.Адски много ми допадна тази крайност в думите ,например богиньо-грозилище ,маймуна-хубавец и т.н Аз просто съм фен на крайностите,и моят речник е наситен само с такива думи,та затова и ме грабна страшно много филма. Бих посочил моменти,които ме направиха на пух и прах,но са прекалено много за да ги описвам.

Гледайте това мега,гига ,хипер яко филмче. Смейте се на воля и разбира се мотото на филма,както и на много ,много други: не гледайте фасадата,важна е и вътрешноста. И не го казвам само защото съм грозен laugh.gif

Пък дори и историята да ви се стори клиширана(такава си е) то заради тази двойка,не правете компромис,ами грабвайте пуканките и смело пред монитора. Само да не го изцапотите с хвръкналите пуканки от устата ви,когато се хилите като репички biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за субтитрите. :lol:

На мен филмът ми хареса, весел, непретенциозен. С чудесна игра на актьорите.

Интересното е, че темата не се показа в търсачката. Така и не разбирам защо. Случайно сега я намирам, търсейки друг филм. А тръгнах като алтавите да го превеждам. А най-странното е, че използвах като резюме същия сонет на Шекспир. Значи филмът ни е навял еднакви мисли. :lol:

Отново благодаря за субтитрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен филмът не ми хареса особенно. Имах доста по-големи очаквания предвид каста и останах разочарована. Имаше тук там смешни моменти, но като цяло не бих се хванала да го гледам отново или да го препоръчам на някой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятна комедия. Разтоварваща и усмихваща те. Повишава ти настроението и те настройва позитивно - какво повече ти трябва?

Е, имаше и нещо, което в началото особено ме издразни. През цялото време ни се набиваше идеята, че външният вид е нищо, важна е вътрешната красота. И за сградите, и за хората. Да, така е, всички искаме да сме със стабилен и разумен човек. Но… първо избират очите, после оценя сърцето, двете неща са неразривно свързани като деня и нощта. Заложено ни е още от древни времена, когато сме били само на инстинкти – да продължим рода с възможно най-добрата комбинация от гени. И това не може да се промени, освен ако не ни атрофират очите… Но в името на идейната реализация на филма корейските сценаристи пак са изпаднали в крайности, ама те си ги обичат крайностите. Но преглътнах го. Някак си ми се връзва с комедия, в която участва Джи Хуан – сякаш, че му подхождат всякакви пародии, измишльотини и фантасмагории. Той се справи прекрасно в типичния си отнесен преекспониран комедиен стил.
Имаше красиви картинки филма – сградите, парка, крайбрежието на реката, но най ми хареса висящият червен офис – със съвършено проста, но впечатляваща визия , избрали са подобаващо място за свърталище на архитекти.
Грозницата не беше грозна, по-скоро неугледна, пък и доста грим ще се иска да загрозят Lee Ji Ah, не че не е възможно, де. Неестествен ми изглеждаше персонажът й – което и да е момиче със сигурност би положило поне минимални усилия да изглежда по-добре. Ама тогава нямаше да се получи контрастът между двамата. Иначе момичето се справи сравнително добре с образа, макар да се убеждавам, че е по-добра в драмите. Филмът ме разсмя, но имаше и своите искрено-топли моменти – както когато той дойде до къщата й и й призна какво чувства и когато я “видя” с ръце. Въпреки кусурчетата, дето му вързах, филмчето ми хареса, ако не очакваш нещо световно значимо и извисено – хубаво е, ваканционно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не изгледах целият филм, защото просто се ужасих от глупостта, която струеше от него. Преждепишещите може да виждат някаква сценаристко-режисьорска идея, обаче аз нищо не видях. Елементаризъм от първата до минутата, която за мен бе последна. Сигурно са усвоявали някакви рекламни пари хората, или пък филмът е предназначен за дементни аджуми, на които са им спрели и пиенето и хапчетата едновременно.

Много ми допадна, обаче, идеята за болестта. Та си мисля сега, що не ми изскочи едно пале и на мен пред колата. Нищо, че нямам възглавничка, в която да си издрънкам главата, на мен и воланът ще ми свърши работа. Да прасна аз челце яко и ей така от раз, да взема да възприемам грозното като красиво. Егати кефа ще е тогава, 24 часа или повече няма да виждам мръсотията, простотията, а панелките ще ми изглеждат като творения на Гауди. И още нещо, алкохоликът съсед Стефчо, да ми замяза на Кимура Такуя, или за разкош на Огури Шун, или айде да не сме толкова на високо хвърчащи на главния от тази боза - егати кефа ви казвам.

Та, не си губете времето хора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...