Jump to content

Coed School (남녀공학)


valenceto_753

Recommended Posts

ааами не :blink: ако ги отсранят аз ще умра :o просто след скандала когато един от тях го бяха видяли в някакво нощно заведение да пие алкохол, а нямал 18 и се вдигна някакъв скандал (знаеш ги корейците) пък и си мислят, че по ще оспеят да се внедрят в кпоп-а с момичетата :huh: което е страшно тъпо! Момчетата си бяха много свесни, за к'во залагат а тия "кукли" според мен момчетата биха се справили по-добре,а пък и ми писна от женски :lol: само гъръл групи дебютират на последък,достатъчни са ми.Не е нужно да разделят и тая група и то (най-вече) да изберат женската аудитория .Ужас :o !! Единствената актовност на другата част от групата (момчетата) е снимките който те САМИ си правят и сами си ги КАЧВАТ !! Ето и някой от тях :

tumblr_lkxorutIZ71qdtgjwo1_500.jpgtumblr_lkxoo5BCPn1qdtgjwo1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, много драма, много нещо. Ама не е вярно това за момиченцата - аз знам поне 4 нови, нови та парят момчешки групи. Не е толкова зле положението. Виж, женско-мъжки групи почти не виждам вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

валенце, мила, за страна кат нашата мила родина мое и да е нормално 15годишни да се наливат, ама корейците малко се ядосват като им се показва това, тъй че...Имат малко извратена идея за възпитание, ама по това им върви и шоубизнеса. Та сега младежите почиват, докато се уталожи скандала...Вероятно ше ги пуснат като некъв юнит, може да разкрат двете деградета и да оставят останалите,в се едно...

 

Миксираните групи по начало трудно пробиват в попа, камо ли в Корея. Аз знам една истински популярна за 20 години кей-поп. Тъжно, а?

 

Новата им песен освен на Мадона ми мяза не на друго, ами на оная турската на Каризма.

 

Иначе девойките са ми не особено хубави, съмнително талантливи и твърде нагли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5dolls - Like This Like That (Inkigayo)

 

 

Този път са облечени в бели униформички и не знам, но малко ми приличат на тези на SNSD от Genie

:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5Dolls в The Greatest Love Eп.3. Снимки

 

227283_192985610747025_138340592878194_493895_3915686_n.jpg

230360_192985664080353_138340592878194_493897_5667020_n.jpg

 

 

229130_192985640747022_138340592878194_493896_6362109_n.jpg

230370_192985680747018_138340592878194_493898_7538656_n.jpg

226288_192985764080343_138340592878194_493901_7368802_n.jpg

230690_192985950746991_138340592878194_493907_7109894_n.jpg

226428_192986187413634_138340592878194_493916_199572_n.jpg

 

 

 

✿ ✿ ✿ Co-Ed School ✿ ✿ ✿

 

Chanmi и брат и

225810_192984760747110_138340592878194_493888_3444412_n.jpg

 

✿ ✿ ✿ Co-Ed School ✿ ✿ ✿

 

5DOLLS Cake по случай новата им песен (при всеки нов сингъл празнуват с торта)

tumblr_llbtdwnqmF1qdtgjwo1_400.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20120208_speed_loveydoveyplus.jpg

 

След 5Dolls, най-накрая, и момчетата ще направят суб юнит. Ще се казват SPEED и песничката им ще бъде римейк на T-ara - Lovey Dovey. Клипа ще излезне на 13 февруари 1 часа на обяд корейско време.

В клипа ще участват Hyoyoung и Hwayoung.

 

--

А KangHo е напуснал групата през ноември миналата година по собствено желание, за да осъществи актьорска кариера. Но все още е в Core Contens Media. На негово място са сложили Jongkook, финалист в Superstar K3.

 

--

А на един стейдж на Тиарките, Hyewon,Sungmin и Kwanghaeng танцуват в интрото на песента.

http://www.youtube.com/watch?v=ZWw_jf6Q4eA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже защо изгубих 10 минути от живота си да ги гледам тия клипове......

 

http://www.youtube.com/watch?v=eaaq5li8cnY

http://www.youtube.com/watch?v=_tZ-jG-tXuM

 

Core Content за поред път затвърдиха мнението ми, че са най-ужасната компания..... Горките им изпълнители......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите лица на групата.. Тъй като отскоро почнах да им слушам песните (те не ча са много и още не съм ги запомнила ) за да не объркам нещо направо копвам нещата, които Бо е постнала в изгрева...

Най-новото момиче в 5dolls - Shannon:

 


Едното ново момче Yoohwan
Това е било едно от момчетата спрягано за Биг стар..ммм да беше останало още в Браве щяха нова група да направят не го искам тука..като знам каква ужасна фирма е Core



И другото е Taeha ав ...



Само като виждам колко много са идвали и са заминавали ми става тъжно..
Също така доколко разбрах близначката си остава тук..

Официалните профили на всички момчета :click:
на момичетата :click:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата : Тaewoon, Sungmin, Saejoon, Yooseung, Taeha, Yuhwan и Jongkook..Не знам дали са точно така на снимката...НО SPEED ще направя завръщането си през декември. Песента ще носи името It’s Over

tumblr_mcfpd29epY1rn8ul3o1_1280.jpg

 

А този на 5dolls през февруари 2013..Момичетата: Shannon, Eunkyo, Hyewon, Hyoyoung, Nayeon. Като сега близначката записва драма School 2013

 

tumblr_mbyf8j6geo1qggv8io1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SPEED - в групата засега са останали 3ма от оригиналния състав Tae Woon, Jung Woo, Sung Min и 4терима нови Jong Gook, Se Joon, Yoo Hwan and Tae Ha.

Албума е продуциран от Shinsadong Tiger ..Ще бъде издаден на 15 Януари...Както сигурно се досещате CCM ни доставят изненадата да пуснат още една песен и един клип - Last Promise/"Sad Promise (като в песента и клипа ще участва Канг Мин Кьонг от Davichi ) ..а 26 Декември очакваме тийзър на Last Promise, на 7-ми Януари ще бъдат пуснати видео клиповете

Тъйзъра на It’s over със Парк Бо Йонг , която също е пожелала да пее в песента...Песента е в стил R&B

 

 

ИНФО : В допълнение, Канг Мин Кьонг ще се появи в денс версията на клипа на SPEED "Last Promise". Парк Бо Йонг ще участва в драма и денс версията на клипа "It's Over".

 

Тъйзърни снимки заедно

 

tumblr_mfipcm8V4O1rmpj7bo7_1280.jpg

 

tumblr_mfioq4fuN11rviz0no5_r1_1280.png

tumblr_mfipcm8V4O1rmpj7bo8_500.jpg

 

 

Момчетата самостоятелни снимки

 

Saejoon

tumblr_mewfr6ya711qhqsi3o1_500.jpg

Jong Kook

tumblr_mfiogeF5in1rviz0no2_1280.png

Sungmin

tumblr_mfiogeF5in1rviz0no1_1280.png

Taeha

tumblr_mfiogeF5in1rviz0no5_r1_1280.png

Yuhwan

tumblr_mfiogeF5in1rviz0no6_r1_1280.png

Taewoon (братчето на ЗИКО ОТ БЛОК Б)

tumblr_mfiogeF5in1rviz0no8_r1_1280.png

Yoosung

tumblr_mfiogeF5in1rviz0no7_r1_1280.png

 

 

Цялото инфо благодарение на БГ СТРАНИЧКАТА НА CO-ED SCHOOL...МОЖЕТЕ ДА ПРОЧЕТЕ ОЩЕ ИНФО ОКОЛО КЛИПОВЕТЕ ОТ ТУК :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзъра към другия клип на момчетата Last Promises/Sad promises ... Сцените, които виждаме са нещо като възстановка на случващото се от

18-ти Май - Възраждащото се демократично въстанието в Куангджу".
...Видеото е изтекло и било премехнато ...И днес е било качено много по рано от планирането..

 

 

[27.12.2012] Official Fan Cafe Update - Jung Woo

 

Това е Джунг У. Имам честта SPEED най-накрая да имат официално фен кафе. Освен оригиналните членове на Coed School, които включват мен, Таеун и Сонгмин, има още 4 нови мембъра Теха, Юхуан, Джонг Коок и Седжун. Моля ви викайте и за тях, както за нас и ние работихме наистина много усилено, така че моля ви очаквайте ни ^^ Моля ви идвайте често във фен кафето и бъдете активни. Благодаря ви и не се разболявайте. Чао~

[27.12.2012] Official Fan Cafe Update - Saejoon

 

Здравейте, това е Седжун със сивата коса.

Мембъра на SPEED, който служи като рапър

Моля ви дарете с много любов SPEED.

Всички заедно

S P Double E D SPEED! (това е лозунга на SPEED)

 

 

[26.12.2012] Fan Cafe Update - Taeha

 

Здравейте.!

Аз съм Теха от SPEED !

Благодаря ви, че дарявате с много внимание SPEED,През останалото време, което имаме, ще рябота по-усилено за да покажа на феновете добро изпълнение !

Тези дни ще намеря време за да прочета внимателно всеки пост от феновете, защото това ме прави много щастлив~! Всички наши фенове бъдете винаги щастливи, защото така давате повече сила на SPEED !!

Благодаря ви ~~ ^^

 

[26.12.2012] Fan Cafe Update - Jong Kook

 

Здравейте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPEED Джонг Кук Здравейте! Аз съм мембъра на SPEED, чиято позиция е главен вокал - 20 годишен, 93-та година роден, Джонг Кук.

Уау~~~~~~! Обсипан съм с голямо количество любов от феновете и не съм предполагал, че ще има такава реакция~~ ㅠ0ㅠ

Моля ви да продължите да ни дарявате с любов и внимание! хе хе хе хе хе хе хе Искам да стана Джонг Кук, който феновете финаги ще обичат и ценят!

Покланям се и искрено ви казвам благодаря!

 

[26.12.2012] Fan Cafe Update - Taewoon

 

(speed) wisdom Здравейте всички! Знаете ли кой съм аз?

Моля ви дарете ни с много внимание в комплект с много любов ке ке ке ке ке ке ке ке ке ㅇㅅㅇ

Източник бг страничката на момчетата и момичетата :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така на 31/12/2012 момчетата имаха специален шоукейс където са били около 200 и няколко избрани фена...

 

Ще имат специални предавания, не се знаят епизодите също така

06.01.2013 "Dreaming of Polaris" по Mnet .

07.01.2013 "SPEED Lucky Guys" по MBC Music

08.01.2013 "SPEED's Wild Stories" по SBS MTV

 

Можете да се насладите на денс версията на Last Promises/Sad promises с участието на Davichi - Minkyung..За жалост в самата песен от момчетата взимат участие с рапирането си само 3 ма момчета(rapper's line)

Доколкото виждам това са Taewoon, Sungmin(май) и още някое от новите момчета..Виждаме кадри и от клипа

 

 

Драма версията е на ваше разположение...Е CCM признвам ви ..Наистина поне в клипове ви бива..А тази война е била нечовешка...

 

 

 

 

Източник бг страничката на момчетата и момичетата :click:

[/b]

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата са Taewoon, Sungmin и Sejun. Не очаквах той да рапира.. Иначе песента много я харесвам ! Моят малък Сънгминчо <3 Драма версията на клипа не ми се гледа.. Сега искам и другата песен да излезе, че да се порадвам на всички.. Нищо, че аз най-вече ги следя заради Теун и Сънгмин.. Само гадното е, че в тайръл песента ще участва и актрисата.. Извинете, но аз колко време ги чакам искам тях да гледам и слушам .. :/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом стане въпрос за видео клипове май няма кой да бие CCM! Някъде бях чел, че са дали 700 000 долара за заснемането на клиповете. Че то Ки Док прави цял филм с толкова пари :D Явно има някакви актьори, които аз или не мога да разпозная или не съм ги гледал. Някой ако може да даде повече информация за хората, които участват в клипа.

 

Песента е много интересна, а гласа на Канг Мин Гьонг я прави просто невероятна! Голям фен съм на Davichi и най-вече на невероятните им гласове.

 

Драма версията е много увлекателно направена. Донякъде ми напомня и на филма "What Happened In High School".

 

 

Сега забелязах, че няма отделни теми за SPEED и 5dolls, така че да попитам тук очаква ли се нещо ново от момичетата?

 

И имам едно такова странно усещане, че няма да е само една песен, а скоро най-вероятно ще излезе и албум, дори може и момичетата да чуем там. Само времето ще покаже дали съм бил прав.

 

 

И едно обращение към little_angel: CCM са супер! :D Ако са най-смотаните как така имат такива изпълнители, правят такива клипове и имат такива успехи? Чувствам се много засегнат от думите, които са писала преди време, но съм сигурен, че и сега мнението ти е такова. Лош ангел!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И едно обращение към little_angel: CCM са супер! :D Ако са най-смотаните как така имат такива изпълнители, правят такива клипове и имат такива успехи? Чувствам се много засегнат от думите, които са писала преди време, но съм сигурен, че и сега мнението ти е такова. Лош ангел!

 

Обръщението прочетено :lol: Виж как се знаем хахаха еми мнението си важи така е. Не помня какво точно съм писала, а ме мързи да проверявам, но все още съм на мнението че са ужасна компания. И казвам компания не изпълнители....

Ужасни са защото наливат пари само в продукцията и хич не ги интересува айдолите им живи ли са умрели ли са... Не градят стабилни и последователни кариери, а пълнят бюджетни дупки горе долу... Когато искат пари решават че е време за нечии къмбек.

Лош ангел си остава лош :lol: :lol: :P

 

Иначе да са живи и здрави Hyomin от T-Ara и Taewoon от SPEED заради тях ще продължавам да гледам 15 минутни клипове на песни с еднакво звучене... ако не друго тях ги правят интересни. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно има някакви актьори, които аз или не мога да разпозная или не съм ги гледал. Някой ако може да даде повече информация за хората, които участват в клипа.

 

 

Сега забелязах, че няма отделни теми за SPEED и 5dolls, така че да попитам тук очаква ли се нещо ново от момичетата?

 

И имам едно такова странно усещане, че няма да е само една песен, а скоро най-вероятно ще излезе и албум, дори може и момичетата да чуем там. Само времето ще покаже дали съм бил прав.

 

Ами нека бъда аз тази която да ти отговори.. :D

Актьорите са Park Bo Young, Ji Chang Wook, Ha Seok Jin, and A Pink‘s Na Eun as well

as Choi Ji Yeon, Kim Young Ho, Choi Minah, and Jung So Young. Като Park Bo Young ще пее в другата тайтъл песен - It's over. Ще има и клип(ове), който ще е втора част на първия, доколкото разбрах, не съм сигурна за това последното.

Няма отделни теми, защото са една група попринцип.. Дебютираха заедно и се надявам да имат завръщане и заедно, макар че вече почти не останаха от оригиналните мембъри... А за момичетата по принцип bubble е постнала, чв евентуално са през февруари, но аз мисля, че ще бъдат малко по-нататък..

И.. Усещането ти е донякъде вярно, защото ще издават мини албум на 15-ти януари заедно с клипа.. Но момичетата няма да ги има.. Или по-точно не би трябвало.. Защото си е албум, дебютен, на момчетата.. Трябва малко и те да блеснат, я ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И официално ЧЕСТИТ ДЕБЮТ на момчетата от SPEED..ПЪрво искам да благодаря и на това как изглежда темата страхотно

 

Продължението на драма версията....В него се чуват 3 песни That's my fault , It's over и Heartbreaking Painful Love, която също ще бъде пусната в full албума им..Засега нямам линкове да ви предложа

 

Ето я Денс Версията..

 

 

Този танц доколкото разбрах е репетиран и упражняван много време..Хареса ми..Дано и тези ръкавички да имат същия ефект и на сцената ..Също така That's my fault е била една от малкото предебютни песни (да не кажа единствената),която направо я влязла в топ10 от група която ще дебютира. Ето статията за тази новина :click: CCM май ще искат да промотират и That's my fault но затова не съм много наясно..Защото все пак клипът на дебютна им песен си излезе..би трябвало предимно на нея да наблегнат но ще видим

 

Нещо интересно Minkyung (Davichi) е обещала, че ако Sad Promise/That's My Fault достигне в топ10 на чартовете, а песента не направи само това щяла да купи нови телефона на всички членове..Сега очакваме само момчетата да се похвалят с новите си придобивки..Oще нещо песента е написана от Double Sidekick и DayDay (бивш мембър на Далматинците)

 

Eто една статистика на това къде се намират момчетата един час след излизането албума/песента

 

 

tumblr_mgnfjcOpx91rviz0no1_500.png

 

 

Ето трак лист какво можете да намерите в албума им:

 

1 빵빵 2 IT`S OVER (Feat. 박보영)

3 슬픈약속 (Feat. 다비치)

4 Luv Ya.

5 지독히도 가슴아픈 사랑

6 I do I do (Feat. 더 씨야)

7 하루종일

8 IT`S OVER (Only Speed)

9 슬픈약속 (Inst.)

10 IT`S OVER (Inst.)

tumblr_inline_mgndenLH4A1re3ypy.jpg

 

 

Малко снимки на момчетата: От тук можете да видите още техни промо снимки :click:

 

tumblr_mgnfjfV7bo1s3um2jo1_1280.png

tumblr_mg4y8mt6mo1rviz0no1_1280.jpg

tumblr_mgfwzlSRmv1qh6f6to1_1280.jpg

 

 

Това е и Първи епизод от предаването Dreaming Polaris,където ни показват подготовка,.репетиции,снимане на клипа и двете версии

 

Ето какви предложения за фен клуб на момчетата има

 

1. Boo 2. D/T 3. Deep 4. High speed

5. Peedback 6. Skids 7. Speeder 8. Speedream

9. Pacemaker

 

Kangho снима филма Covertness, където ще си партнира с Kim Soo Hyun

 

Момичетата без Hyoyoung която снима драмата си, която става истински хит в Корея

 

tumblr_mg24r7fuys1rt47oqo1_500.jpg

 

Източник бг страничката на момчетата и момичетата :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау много впечатляваща хореография дори и без ръкавиците. Браво на тях , сега само да им стискаме палци да си останат в този състав хахаха А Yu Hwan голямо мятане му удря по сцената дано не се нарани нещо...

 

M!CD

 

Music Bank

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...