Jump to content

„БИ БОЙ И ТРАДИЦИОННИ УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ” Република Корея


Recommended Posts

Още малко остана, нямам търпение, хаха. Знае ли се от колко часа започва пускането на хора в залата?

Б-боу изпълнителите са наистина много добри и си заслужава да се отиде : )))

Official site - Last For One
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още малко остана, нямам търпение, хаха. Знае ли се от колко часа започва пускането на хора в залата?

Б-боу изпълнителите са наистина много добри и си заслужава да се отиде : )))

Official site - Last For One

Откъм статуята се влиза, малката пресечка на Раковска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до колко часа ще е събитието горе долу?

 

 

Последно входа свободен ли ще е и до колко часа е сабитието?

Не са обявили края. Може да се предполага, че ще не повече от час, час и половина.

Вход свободен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли някаква организация, или всеки ще ходи сам. Понеже от 22.11 ще съм в Банкя и си мисля да посетя събитието :unsure: , почти съм се ориентирала как да се добера по най-бързия начин от Банкя до София, обаче трябва да разучя как да стигна до операта. Та затова, питам дали ще има нещо подобно на организирани групи, ако е възможно да се включа в някоя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше някакъв автобус от Банкя до метрото. Ако го хванеш, слез на станцията на Ректората/Софийския и от там пеш е съвсем наблизо. Ако не успееш да се ориентираш от метрото до операта, аз и без това ще посрещам едно момиче, та може да се видим и с теб да ви заведа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са обявили края. Може да се предполага, че ще не повече от час, час и половина.

Вход свободен.

 

Последно вход свододен или се плаща от 10 до 50 лева.. Съжелявам, че трябва да повториш да 3-4 път, но вчера ми казоха, че се плаща и само някои могад да влязот без пари ... с покани или не знам... :unsure::(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става :es: , ще бъда много благодарна за оказаното съдействие.

Най-лесно - звънни до операта и питай, ако ти кажат, че се плаща - ги навикай хубаво да си оправят организацията и развалените комуникации :).

Официалния плакат на събитието го казва.

koreis10.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние ще сме няколко момичета от Пловдив и искам да попитам дали ще си организираме преди това среща или направо там ще се видим..

..за да знаем кой влак да хванем... и дали после направо към операта да се отправяме ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеделник е работен ден, предполагам че има работещи и едва ли ще могат да се организират за среща преди това. Но това не пречи на хората освободили си деня да се съберат преди събитието :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже и аз възнамерявам да ходя, ако искате можем да се срещнем - час, час и половина преди да започне (може и по-рано, тъй като автобуса ми пристига в 15:30 :lol: :lol: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз съм от София и училището ми е на 15-20 мин от операта ако се организира грипичка с удоволствие ще се включа само определете място защото видях че има и от провинцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда ще има доста от нас които са свободни през деня. Някой да предложи място и час за среща преди концерта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, мястото се уговаряше досега, затова не писахме по-рано.

 

Заведението: О!ШИПКА, адрес: Будапеща 13 (това е втората пресечка на Дондуков, като се тръгне от операта към паметника на света София)

Час: 16:00

Моля, който е сигурен, че ще дойде, да ми драсне едно ЛС, за да имам някаква бройка за места, когато отидем.

 

Така, след събитието, който има желание, или шума не е бил достатъчен - предлагаме ходене на по бира, мястото ще бъде доуточнено в последствие.

 

 

хаха, и само един въпрос - входа свободен ли е? :D:D:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавям малко детайли - самият концерт ще продължи 1 час, обаче преди това ще има към 20 минути откриване, след него ще има томбола с награди - цифров фотоапарат, тонколони, чаши, книги и др. подобни, които ще се раздават на късметлиите, така че приемете, че може да стигне като продължителност два часа.

Започват да пускат хората в 6 и половина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...