Jump to content

„БИ БОЙ И ТРАДИЦИОННИ УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ” Република Корея


Recommended Posts

„БИ БОЙ И ТРАДИЦИОННИ УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ” Република Корея

 

Току що го видях в сайта на операта на 22-11-2010 от 19:00 няма друга информация засега. Струва ми се мн добро продължение на корейската треска обхвнала почти всички сега :):P

ето и линк Моята връзка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще споделя малко информация за представянето на 22 ноември.

Две групи от Корея съвместно ще изнесат едно съчетание от концерт и танц. Това са момичешкия квинтет Dodo, които ще представят няколко изпълнения на корейски традиционни ударни инструменти, и би-бой групата Last for One, световно известни със зашеметяващите си брейк и хип-хоп представления, участници в документалния филм Planet B-Boy (който може да се намери по тракерите), спечели редица награди по световните фестивали.

Dodo

776f1e930d904f0b.jpg

 

Last for One

c1aa811d4bd2d3ee.jpg

 

Входът за техния концерт по последна информация ще е свободен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Додо нищо не мога да кажа, за сефте ги чувам, но младежите се сетих кои са и определено ще си струва зрелището, при тях за ходили за съвети някои от най-известните к-поп звезди, работят с огромни компании и дори сами се справят чудесно на сцената. Дори да искат вход ше ида.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, колко се радвам за това събитийце....Пропуснах GUILD, ама тука със сигурност идвам....особено щом има hip hop dance ... :P

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що говорих с операта и от тях научих че входът ще е с билети от 10 до 50 лева. Който ще ходи да го има в предвид да не остане в денч на представлението без билет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що говорих с операта и от тях научих че входът ще е с билети от 10 до 50 лева. Който ще ходи да го има в предвид да не остане в денч на представлението без билет.

 

Ти направо уби всичко детско в мен... Ако е така... то май няма смисъл да идвам ;(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти направо уби всичко детско в мен... Ако е така... то май няма смисъл да идвам ;(

 

Сори Румба ама е така .Аз със сигурност ще отделя време и средства колкото и да ми се искаше да е free :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аууу...това с входа изобщо не ми харесва :blink:

ако някой може да потвърди или да назове точна цена ще съм му много благодарна !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, че са ти казали подобно нещо. Аз знам от организаторите, че входът е свободен.

Сигурно ли е, че от операта са дали подобна информация за точно това събитие? Ако трябва да се сигнализира все пак, че е грешка от тяхна страна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, че са ти казали подобно нещо. Аз знам от организаторите, че входът е свободен.

Сигурно ли е, че от операта са дали подобна информация за точно това събитие? Ако трябва да се сигнализира все пак, че е грешка от тяхна страна.

 

От централата на операта ми казаха това че ще се плаща.Не си го измислям. Ако наистина имаш връзки с организаторите провери и изясни нещата,че то и време не остана а да не останем " ни лук яли ни мирисали" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За този концерт не съм сигурна, че ще ми понесе, имам някакъв проблем с техните ударни инструменти :) . Преди няколко години на подобен корейски спектакъл ми стана много зле, нямам представа точно какво, но сякаш сърцето ми влезе в някаква аритмия с ударите на барабаните и се наложи да изляза, направо щях да се задуша.

Но на 3 декември пак в операта ще има концерт, който според мен не е за изпускане - корейски певци ще изпълняват традиционни песни и оперни арии. Това е, което имам засега като информация, не знам дали ще е безплатен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За този концерт не съм сигурна, че ще ми понесе, имам някакъв проблем с техните ударни инструменти :) . Преди няколко години на подобен корейски спектакъл ми стана много зле, нямам представа точно какво, но сякаш сърцето ми влезе в някаква аритмия с ударите на барабаните и се наложи да изляза, направо щях да се задуша.

Знам за какво говориш, но проблемът не е в инструментите, а в озвучителната техника. Понякога настройват баса на много висока честота и ако си в близост до някой голям усилвател от вибрациите може да ти прилошее по начина, който описа. Оправя се с времето. В началото, когато почнах да ходя по хардкор концерти, редовно ми призляваше от издупената им техника, но след 4-5 редовни посещения свикнах и сега без проблем си се облягам на колоните. Може би просто съм оглушал. :lol:

 

Ако седнеш някъде в центъра на залата, звукът ще се разсейва и не би трябвало да ти пречи. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията, има логика в това, което казваш. Може би все пак ще се пробвам. :)

(но да го имат предвид и другите хора, които ще ходят на концерта)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да попитам точно, къде ще се провете концерта на 22 и последно ще се плаща ли за билети или не, защото една моя приятелка иска да ходи. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концертът ще се проведе в Софийската национална опера на 22 ноември от 19:00. Входът е свободен (до запълване на местата... предполагам ;) ), но корейците и корейките са ограничени (да не кажа, че вече са разпределени) :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...