Jump to content

Fun Corner


Recommended Posts

Шефе, това нещо, ако накрая смени празната ролка и зареди нова хартия,

веднага му давам Нобелова награда за мир в семейството.:-)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://xn--e1atdf.bg/%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D1%83%D0%BC%D0%B8%D0%B5-%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B4-%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%82/ title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gifНикнем, там където най-малко ни очаквате :), не , че смятам написаното за достоверно - просто вярвам, че всичко си има лимит, но пък  е весело :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших, че Гугъл превежда и надписи на снимки, докато се досетя, че май тая корица Е НА БЪЛГАРСКИ :28558:  :28558:

 

http://netizenbuzz.blogspot.bg/2016/11/hollywood-melania-trump.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроси, зададени в сайт за пътешественици относно Южна Африка и отговорите от собственика на сайта:

- Ветровито ли е изобщо в ЮАР? Никога не съм виждал да вали по ТВ, как растат при вас растенията? (Англия)
- Внасяме растенията пораснали и след това седим и ги гледаме как умират.
- Ще видя ли слонове по улиците? (САЩ)...
- Зависи колко сте пили!
- Искам да вървя пеш от Дърбан до Кейптаун - мога ли да следвам линията на влака? (Швеция)
- Може, само 2000 километра са. Носете си повечко вода...
- Безопасно ли е да се тича около храстите в ЮАР? (Швеция)
- А! Значи е вярно това което разправят за шведите...
- Има ли банкомати? Можете ли да ми пратите списък на тези в Йоханесбург, Кейптаун, Книсна и Дърбан?
- От какво, казвате, умря последния ви роб?
- Можете ли да ми дадете повече информация за надбягванията с мечки коала в ЮАР?
- Авс-тра-лия е оня, големия остров в средата на Тихия океан. Африка е големия триъгълен континент на юг от Европа на който няма... Ооо, забрави! Да, бе. Надбягванията с коали са всеки вторник вечер в Хилброу. Елате голи!
- Накъде е север в Южна Африка? (Англия)
- Значи заставате на юг и се обръщате на 180 градуса. Като стигнете дотам ни се обадете за по-нататъшни указания.
- Можете ли да ми дадете програмата на Виенския момчешки хор? (САЩ)
- Авс-три-я е оная чудата малка страна в средна Европа, която... Ооо, забрави! Да, бе. Виенския момчешки хор свири в Хилброу всеки вторник вечер, веднага след надбягванията с коали. Елате голи.
- Имате ли парфюми в ЮАР? (Франция)
- Не. Не миришем!
- Можете ли да ми кажете районите в ЮАР, където женското население е по-малко от мъжкото? (Италия)
- Да. Нощните гей-клубове.
- Празнувате ли Коледа в ЮАР? (Франция)
- Аха. Ама само по Коледа.
- Има ли пчели-убиици в ЮАР? (Германия)
- Не, ама за вас ще внесем.
- Има ли супермаркети в Йоханесбург и продава ли се мляко целогодишно? (Германия)
- Не! Ние сме мирна цивилизация на строги ловци и събирачи. Млякото е забранено.
- Ще мога ли да говоря английски на повечето места на които отида? (САЩ)
- Ще можете. Само първо трябва да го научите.

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руски не знам, но картинките си ги бива ( особено след средата  :28558: )

http://fishki.net/2135636-russkie-balkony-samye-krutye-balkony-v-mire.html?from=fb title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем. Помогнете! Днес и собственият ми компютър се изгаври с мен. Търся едни диалози от Dolce vita с Марчело Мастрояни,.Компът услужливо ме кани да гледам on line. Цъкам и ... на екрана цъфват едни лица с дръпнати очи. Говорят на корейски! Нямам сили!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...