Jump to content

Fun Corner


Recommended Posts

Младеж с разноцветно боядисана коса, стърчаща нагоре, седи на пейка до възрастен мъж. Старецът го зяпа опулено.

- Кво бе, дядка? - казва младежът. - Никога не си ли правил нещо лудо през живота си?

Старият човек отговоря:

- Правил съм, като бях войник и една отпуска така се напих, че правих секс с един папагал. Помислих си, че може да си мой син.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, последният си го бива :lol:

Една жена поканила любовника си вкъщи, докато съпругът й бил на работа. Нейният деветгодишен син влязъл в стаята, в която те правели секс и, след като ги видял, се скрил в гардероба, за да продължи да гледа. Изненадващо съпругът се прибрал по-рано. Жената скрила любовника си в гардероба, без да знае, че синът й е вътре. Там протекъл следният разговор:

- Тук е тъмно. – казало момчето.

- Да, тъмно е. – казал любовникът.

- Аз имам футболна топка.

- Това е хубаво.

- Искаш ли да я купиш?

- Не, благодаря.

- Баща ми е отвън...

- Добре, колко искаш?

- 250 долара.

След няколко седмици мъжът и момчето отново се засекли в гардероба.

- Тук е тъмно. – казало момчето.

- Да, така е.

- Аз имам бутонки.

Припомняйки си какво се било случило предишния път, мъжът попитал:

- Колко?

- 750 долара.

- Добре.

След няколко дни бащата казал на сина си:

- Хайде да отидем да поиграем футбол.

- Не мога – казало момчето – продадох топката и бутонките си.

- Колко получи за тях?

- 1000 долара.

- Това е ужасно – казал бащата. – Как си могъл да поискаш толкова много пари? Това е много повече от истинската им цена. Извършил си грях и трябва да се изповядаш в църквата.

Бащата завел сина си на църква, за да се изповяда. Момчето влязло в изповедалнята, затворило вратата и казало:

- Тук е тъмно.

А свещеникът отвърнал:

- Я не започвай отново с този номер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вицове за Северна Корея

 

Превеждам моите фаворити.

 

Ким Чен Ир и Владимир Путин провеждали среща на върха в 20-етажна сграда. По време на почивката двамата лидери решили да се обзаложат за това чий охранител е по-верен. Първо Путин извикал пазача си Иван в стаята, отворил прозореца и казал:

- Иван, скачай!

Иван отговорил със сълзи на очи:

- Господин Президент, как може да ми причинявате това? Имам жена и син.

Путин му обяснил, че просто се е пошегувал и го пуснал.

Тогава Ким Чен Ир извикал пазача си Лий и му казал да скочи. Лий се затичал към прозореца. Путин го хванал и казал:

- Луд ли си? Ще умреш, ако скочиш!

Съпротивлявайки се, Лий отговорил:

- Пуснете ме! Имам жена и син!

 

САЩ и Северна Корея провеждали среща в Пханмунджом. По време на среща един американски офицер си опънал крака и без да иска докоснал крака на севернокорейската преводачка срещу него.

- Извинете, госпожице.

Преводачката се изчервила и прошепнала нещо на лейтенанта, който седял до нея. Лейтенантът прошепнал нещо на полковника до него. Полковникът пък прошепнал нещо на генерала, който бил начело на делегацията.. Генералът станал,, излязъл от стаята и се обадил в Пхенян.

След 30 минути генералът се върнал в конферентната зала и прошепнал нещо на полковника, който прошепнал на лейтенанта, който пък прошепнал на преводачката. Американецът бил объркан, тъй като не разбирал корейски.

След като всичкото шушнене приключило, преводачката се усмихнала на офицера и казала на английски:

- Няма проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Семейство Иванови все не успявали да заченат дете и решили да си вземат баща под наем. В деня, когато трябвало да пристигне бащата-донор, г-н Иванов целунал жена си и смутено казал:

- Аз изчезвам скъпа, човекът ще дойде скоро.

Половин час по-късно, по една случайност, пътуващ фотограф на бебета позвънил на вратата, надявайки се да реализира продажба.

- Добро утро мадам, аз бих искал да ….

- Оо, няма нужда да обяснявате, аз Ви очаквах – прекъснала го малко нервно г-жа Иванова.

- Наистина!?! – озадачил се фотографът.

- Ами добре, аз съм страхотен специалист по бебета.

- Точно на това се надяваме аз и съпругът ми. Заповядайте, влезте…

След минута госпожата попитала изчервявайки се:

- Ъмм, откъде ще започнем?

- Оставете всичко на мен, госпожо. Аз обикновено правя две пози във ваната, една на канапето и може би няколко на спалнята. Понякога, на пода на хола също се получава хубава поза, там е широко и спокойно можем да се поразхвърляме.

- Ваната!? Пода на хола!? Нищо чудно, че не сме успели да направим нищо с моя Гошо.

- Мадам, никой от нас не може да гарантира успех при всеки опит. Но ако опитаме няколко различни пози и аз щракам от шест или седем

различни ъгъла, сигурен съм, че ще бъдете доволна от резултата.

- Боже мой! Това е многоо …. – ахнала г-жа Иванова.

- Госпожо, същността на моята работа не позволява да се действа прибързано. Аз лесно мога да Ви претупам за пет минути, но съм убеден, че ще бъдете разочарована.

- Зная това – тъжно отвърнала госпожата.

- Позволете да Ви покажа някои от моите произведения – казал фотографът, изваждайки албум със снимки на бебета – Ето това го направих в рейс на градския транспорт.

- Боже господи! – възкликнала г-жа Иванова.

- А тези близнаци се получиха изключително добре, като се има предвид, че беше много трудно да се работи с майка им – продължил фотографът.

- Било е трудно?!?

- Да, тя беше много претенциозна. Трябваше да отидем в Борисовата градина за да свършим добре работата около децата. Хората се тълпяха и ни притесняваха.

- Борисовата градина!?! – разширили се очите на г-жа Иванова от

изумление……

- Да, а освен това едно бездомно куче се опитваше да захапе апарата ми и аз трябваше да се пазя от него докато работя с майката!

Госпожа Иванова се олюляла и възкликнала

- Имате предвид, че кучето наистина е искало да загризе вашият ъъъ …. апарат!!!???

- Точно така. Е, госпожо, стига съм се хвалил, ако сте готова, аз ще вадя триножника и да започваме работа.

- Триножник!?!?!?

- Разбира се мадам, моят апарат е голям, тежък, 29 сантиметров, професионален. Без да го подпра на триножник не мога да работя с него.

- !?!?!?! …..

- Мадам?! Мадам?! Боже какво и стана, тя припадна! :i love this:

  • Хаха 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...