Jump to content

Fun Corner


Recommended Posts

Mamihlapinatapai – дума от езика яган на жителите на Огнена земя, която означава поглед между двама души,

в който се изразява желанието и на двамата, че другият ще стане инициатор на нещо, което и двамата желаят,

но никой не иска да започне пръв.

 

В превод ва Български - Назлънтодора  (story of my life :bee: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си намериш партньор за цял живот е трудна работа. Но пък си струва да опиташ! Как най-лесно би станало това, в днешно времес обяви в необятното пространство Интернет.

Немската авторката Биргит Адам е събрала в книгата си „Търся жена в прилично състояние“ заслужаващи прочит обяви за контакт.

Ето някои от тях:

Виагра – обява: „Имам виагра. Търся жена между 18 и 80.“

Без секс – обява: „Жена търси слаб, честен и доста заможен мъж. Сексът не е от необходимост.“

Садо-мазо – обява: „Покорен роб търси търси домина, която умее различни видове възли.“

Енергийната обява: „Женска енергия търси мъжка централа до 70, образована и с чувство за хумор.“ :rofl:

Обява с цел наследство: „Романтиката е мъртва. Майка ми също. Мъж (42) с богато наследство.“

Рожден ден – обява: „Помощ! На 6 ноември ставам на 20. Една невидима, но неумолима сила ми отмъква младостта. Коя би ми помогнала?“

Класическата обява: „Маниакално депресивен, отчаян юрист студент (27), с удоволсвие слушащ Бах, търси нея за разрушаване на социалната изолация.“

Италианска обява: „Чао! Аз съм чувствителен италиански мъж (35/184/78) и търся жена за цял живот. Ти си пълничка и не се намираш хубава? Тогава моля прочети другите обяви в тази рубрика, а всички други моля да се обадят под шифър ХХХХХХ.“

Захарна сладост – обява: „Мъж търси жена над 100 килограма, която да сяда вурху мен и да размазва понички“.

Честна обява: „Нисичък, пълен, плешив мъж (54) търси късогледа жена с огромен сексуален апетит.“

Предизвикателна обява: „Жена християнка търси мъж християнин. Да е стабилен и устойчив на психични разстройства – чувам гласове, но държа нещата под контрол.“ :rofl:

Силова обява: „Ако се страхувате от насилствен секс, аз не съм правилния човек за вас. (едрококалеста хоби кечистка (60), шифър 123456.) „

Селска обява: „Млад фермер със 100 декара собствена земя с удоволствие би се запознал с млада дама с трактор. Моля снимка на трактора.“

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов разказ на

 

Никола Крумов - Опасен газ

 

Шеф Кольо ни учи да как да правим боб   :28558: 

 

"......Само на една жена може два пъти да ѝ дойде майорна терца на боята, която съм обявил........"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма лъжа, няма измама - официалните изисквания за преводачи за парламента:

 

http://www.economic.bg/bg/news/7/parlamentat-tarsi-prevodachi-na-21-chuzhdi-ezika.html?fb_action_ids=10153623619491237&fb_action_types=og.comments

 

Плача!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сме си заговорили за преводачи http://www.obekti.bg/chovek/prevodacheski-biseri-dostoyni-za-kolekciya title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif.

Оказа се, че не ми е пък чак толкова слаб езика ...... на няколко пъти с глас се разсмях  :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...