Jump to content

Fun Corner


Recommended Posts

Шеф-отделът помолил старшия програмист да напише характеристика за колегата си Трифон:

1. Трифон, моят колега програмист, винаги може да бъде намерен
2. усърдно работещ на бюрото си. Той работи независимо, без
3. да пилее фирмено време, лафейки с колегите. Трифон никога не
4. се двоуми, когато става дума да помогне на някого и винаги
5. приключва задачите навреме. Трифон често прекарва допълнително време в
6. изпипване на проектите си, понякога даже пропуска
7. цигарените паузи. Той е настървен и му липсват всякакви
8. суети, въпреки безграничните му
9. знания в областта на програмирането. Твърдо вярвам, че Трифон може да бъде
10. определен като работник от висок калибър, от типа, който не може да бъде
11. лесно заменен. В тази връзка препоръчвам да бъде
12. повишен в мениджърска позиция и официален документ с предложението ми ще бъде
13. пуснат по канален ред в най-скоро време.

След характеристиката пристигнала допълнителна бележка:

Тоя идиот ми надничаше през рамото, докато пишех характеристиката, моля, четете само нечетните редове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътувам в препълнена маршрутка, хората пътуват мълчешком, всеки се е замислил за нещо си. При едно спиране се освобождава мястото веднага зад шофьора, на което сяда млада майка, около 22-23 години, с 3-4 годишно момиченце. Тоест, тя седи с гръб към движението и с лице към хората в салона. Както тръгна маршрутката, и момиченцето започна да мрънка на майка си на тема "мамо, купи ми Барби!", при това едно такова протяжно и жално и с различен тон всеки път. Майка й влезе в ритъма и отговаряше с "за какво ти е Барби, имаш си вече три, по-добре да ти купя нещо друго" и т.н. Всичкото това мрънкане и виене почна да омръзва не само на мен, но и на останалите пътници. След няколко спирки стратегията на момиченцето се промени. Тя изведнъж стана важна и млъкна, като видимо се сети за нещо коварно. И след още една спирка се издаде:

... - Ако не ми купиш Барби, ще кажа нещо за теб на баба!

Майка и се усмихна: - И какво толкова ще кажеш на баба си за мен?

Момиченцето продължи: - Ще разкажа, ще разкажа! Аз видях нещо!

Цялата маршрутка затаи дъх, за да чуе какво точно е видяла малката.

- Е, и какво си видяла? - попита майката.

- Аз видях как ти вчера целуваше пишката на тати!

Цялата маршрутка избухна в смях, също и шофьорът. Майката спря маршрутката, взе си детето под мишница и изскочи навън.

Мислите си, че това е краят? Не бързайте. При спирането на маршрутката се качи млад мъж с момченце, някъде около 8 годишно и седна на мястото на майката с детето. Пътниците продължаваха да се хилят, младият мъж и той почна да се подсмихва гузно, без да знае на какво точно се смеят останалите. И в този момент синът му изтърси: "Тате, купи ми войници!" Маршрутката избухна в такъв смях, че принуди шофьора да спре, за да се смее на спокойствие. След като си пое дъх, шофьора се обърна към младия мъж: "Братче, по-добре му купи войници, не дърпай дявола за опашката". Младият мъж пътува около 4 спирки, през цялото време хората се смееха, а той седеше в пълно недоумение, вероятно мислейки си, че се вози в маршрутка с идиоти. И наистина, какво толкова смешно има в "тате, купи ми войници"? 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 15 неща, които научихме от рекламите:

 

1. Всяко момиче с ярка рокля носи в чантата си двулитрова бутилка с препарат за цветно пране.

2. Хората, живеещи в огромни, луксозно обзаведени апартаменти, се хранят с най-евтиния салам и маргарин.

3. Крайно време е да се създадат банкноти с номинал 9,99 лева!

4. Добрата домакиня винаги има в дома си безобразно мръсни плочки, ръждиви кранове на чешмите и бъкаща от микроби тоалетна.

5. Мармотите, прекалили с алпийската трева, обичат да се возят на гърба на мечки.

6. Напълно е възможно в хладилника ви да се засели огромен говорещ кренвирш.

7. Основният проблем на човечеството е пърхотът.

8. Ако на една жена й е дошъл цикълът, тя ще се облече непременно с най-късата си и развяваща се пола или с тесни, чисто бели панталони и ще отиде на купон.

9. Ако две деца злобно мърсят омразните си бели тениски, ще дойде не татко с шамарите, а някаква лелка с прах за пране.

10. При подходящото настроение хората могат да разговарят с маргарина.

11. Ако добре сте си измили косата, тя ще започне да се движи на забавен каданс. С музикален съпровод.

12. Бирата кара мъжете да скачат с парашут, да се бият с мечове и други интелигентни неща.

13. Известните хора нямат пари за храна и ще дойдат да ядат от вашия хладилник.

14. Шоколадът решава всички проблеми!!!

15. Най-важното нещо в живота ни е цифровизацията!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

O_O He is not a human beeing,is he?.....Възможно ли е това...не дори да е възможно,мускулите и костите сигурно се натоварват страшно много....от биологична гледна точка той ще е развалина за нула време.И все пак беше невероятно за гледане...сякаш гравитацията не му влияеше...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://zamunda.net/details.php?id=364970&hit=1 

 

Погледнете под плаката на филма  ...... в ролите ......Джоузеф Мазело, Лий Байънг Хън, Рей Стивънсън, Брус Уилис, Чанинг Тейтъм, Дуейн Джонсън - Скалата, Ейдриан Палики, РЗА, Рей Парк, Арнолд Восло, Джонатан Прайс и др

 

Хахах какви ли не преводи на имена бях виждал,

ама като това  Лий Байънг Хън :rofl: .................... познайте за кого става въпрос  :28558:

 

 

В маймундата наистина си е пълен маймунарник  :896767:

 

Познах те ли?  Lee Byung Hun (И Бьонг Хон)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писмо на Графиня Анета до Граф Артур. 

Мили Графе, 
Всяка топла, лятна вечер, когато се качвам на ку- 
лата на нашият планински замък, в минута на тиха умо- 
ра ти знаеш с какво нетърпение очаквам да се изпра- 
ви пред мен раздавачът, но надеждите ми са напра- 
зни. Ако продължаваш така да ме мъчиш, помни, че пи- 
ша за последен път. Отчаяна съм. Твоята мила Ани- 
чка повече няма да видиш и ще си останеш с ху- 
бавите копнежи, спомени и с цветната снимка мо- 
я в ръка. 
Твоя Анета. 
(прочети през ред)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смях из автофорумите:

K1: - Продавам гуми
K2: - Гумите кви са? Каде се намират?
K1: - Гумите са кръгли и се намират на джанти

 

 

http://vbox7.com/play:0bc2710a&ef=1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...