Jump to content

Jo Dong Hyuk (Чо Донг Хьок)


vodka5

Recommended Posts

Jo Dong Hyuk

spacer.png

 

Име: Jo Dong Hyuk (조동혁)
Дата на раждане: 11 декември 1977 г.
Място на раждане: Южна Корея
Височина: 184 см
Образование: Университет Myongji (физическо възпитание и спорт; прекъсва)

Професия: Актьор

Дебют: 2002 г.
Агенция: Namoo Actors
@chodonghyuk


Сериали:

[2020, OCN] Rugal - Han Te Woong

[2019, Channel A] Love Affairs in the Afternoon - Do Ha Yoon

[2018-2019, SBS] The Last Empress - гост еп. 17-18

[2016, tvN] Rude Miss Young Ae Season 15 - Jo Dong Hyuk

[2016, tvN] The K2 - гост еп. 8

[2016, Naver TV] Investigator Alice 2 - Jeong Re Oh

[2015, Naver TV] Investigator Alice - Jeong Re Oh

[2015, OCN] Cheo Yong 2 - гост

[2015, SBS] Late Night Restaurant - гост еп. 9

[2014, OCN] Bad Guys - Jung Tae Soo
[2014, KBS2] Inspiring Generation - Shinichi

[2013, tvN] She's WOW - гост

[2012, KBS] My Daughter Seo Young - гост

[2012, KBS] The Moon and Stars for You - Seo Jin Woo

[2011, KBS2] Brain - Seo Joon Suk
[2010, OCN] Yaksha - Lee Baek Rok
[2007, MBC] Winter Bird - гост
[2007, KBS] I Hate You, But It's Fine - Na Sun Jae

[2007, SBS] Snow in August - Han Dong Woo

[2007, SBS] The Person I Love - Lee Sang Min
[2006, KBS] Mr. Goodbye - Kyle
[2005, MBC] Young Jae Golden Days - Park Chan Ha
[2004, SBS] Miss Kim Makes 1 Million

Филми:

[2022] The Goblin
[2016] Daddy's Back
[2015] Love at the End of the World

[2010] Camellia

[2009] Searching for the elephant
[2006] Love House

[2005] Lover/The Intimate
[2004] Hypnotized

[2002] Make It Big

Телевизия:

[2016, KBS2] Cool Kiz On The Block

[2013-2014, SBS] Beating Hearts

[2013, XTM] Adrenaline - Season 2

[2010, SBS] My Partner
[2010, SBS] Invincible Saturday

 

Театър:

[2010] Fool for Love

 

Видеоклипове с негово участие:

[2013] Lee Jung Bong - Love Shalala

 

Галерия:

spacer.png

 

 

 

9e631c9ca02060e0.jpg

 

 

Награди:

SIEG Model Contest - Second Place

2007 - Andre Kim Best Star Awards - Best Newcomer

2012 - Asia Model Festival Awards - Beautiful Brand Federation Popularity Award

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммммм, приятен е за окото!

Гледала съм го само в Snow in August. Добре се справи момчето.

С огромно нетърпение чакам Searching for the Elephant. Даже и руски субтитри не съм намерила. Но го дебна, че трейлърът ме заинтригува.

Браво за темичката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го във филма Aein (Lover ).....Да се каже ,че има еротични сцени е много слабо....Направо се втрещих :blush: .Явно корейците във филмите си дават повече свобода.Филмът определено си струваше отделеното време.Свалих го от masters с български буквички.Не намерих тема за филма,за това ето трейлъра:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, филмът е приятен.

Само не знам защо всички се изненадват всеки път от еротичните сцени във филмите.

Аз вече по-скоро бих се учудила, ако гледам филм без еротични сцени или без поне някое голо дупе! :P

Хората са си доста разкрепостени. Може би за компенсация на целомъдрените сериали! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миии какво да кажа 3 в 1.Чар ,мъжественост и сексапил всичко това х100000.Не знам кога просто да умра сега или после :tongue:

Изгледах всичко преведено каквото ми попадна с него и съм зашеметена :wub: Страхотен е просто,определено има какво да покаже и с дрехи и без дрехи.

Само не знам защо сте го изоставили така тук?Ама не се бърка нека си е само мой :D

590586.jpg

590587.jpg

 

590588.jpg

590330.jpg

590303.jpg

590304.jpg

590305.jpg

590306.jpg

590592.jpg

590591.jpg

590590.jpg

590594.jpg

590595.jpg

590596.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауу тази тема как съм я пропуснала :o Сори Ели, ама и аз ще се включа. Този пич е страаашен освен като визия и като актьор. Гледах го първо в Любовник и втрещи е слабо казано, така я изигра ролята просто :inlove: И това Злати не заради еротичните сцени тя и без това беше само една. В Make It Big не можах да му обърна подобаващо внимание, защото там се разпеторих с други :lol: Обаче Демон, Елефанта и Сняг през август- невероятен. Всяка роля я изигра по различен начин. Много ми хареса. Иска ми се да гледам Камелия, ама нещо не я намирам. Tози постер Fool for Love изглежда интересен, дайте малко информация за него.

И от мен малко снимки

11.jpg

 

12.jpg13.jpg14.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз веднага пак да се включа във връзка с Fool for Love ;)

До колкото разбрах с моя никакъв английски това е театрално представление.

Ето lussy ако си наястно с езика помагай B)

My link

и още нещо,определено старо като информация ама за тогава си е било пикантно( само да не се изложа)

My link

590619.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 14 .11.2011 по KBS2 започва излъчването на Brain,медицинска драма с негово участие.

Е вече го видяхме като пластичен хирург,сега ще е като неврохирург...абе каквото ще да е балсам за моите очета ще е :i love this:

Ето има и Trailers тук и повече инфо ;)

Изглежда обещаващо,чакам с нетърпение.......... :wub:

590631.jpg

 

590630.jpg

590632.jpg

590966.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този сериал най-накрая му попълниха артистите. Ех, щеше да е хубаво на последната снимка да прегръща Сънг Хон,ама какво да се прави :huh:

 

Благодаря за линковете. И аз като теб го разбрах, че е било театър. С такъв актьорски състав бих гледала и филм. А това с Baek Ji Young беше много интересно. Преди дебюта й имали 4годишна връзка ;) , той бил фантастичен любовник :wub:ето кой го научил и след това та чак до днес останали добри приятели ;) Аз я харесвам как пее, жалко, че не са вече заедно.

 

 

aein.jpgintimate.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Люси, значи Сънг Хон да прегръща, а? Аз пък съм много доволна, че точно Шин Ха Кюн ще играе тук. :D Иначе Чо Донг Хьок се оказа, че съм го гледала в няколко роли и след като ги помня, значи си е изиграл образите повече от добре. За съжаление не ми е достатъчно харизматичен или поне не се вписва в личния ми вкус, за да му стана по-голям фен. Извинявайте момичета, но ти Ели си го каза точно - така има повече за вас.(И аз казвах същото за моя любимец) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имало едно време Jo Dong-hyuk с едни 11кг горница (пък може и повече) който изглеждал така. wub.gif
597127.jpg
Има го и сега ама изглежда така
597124.jpg
595009.jpg
597125.jpg
Определено като направя сравнение зъбната му фасада е сменена а и прекалено опънат ми се струва,май е играл ножа cool.gif
Леко съм разочарована от новата му визия.
Но пък усмивката му е все така естествена. smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен и преди и сега ми изглежда по един и същи начин. Просто за ролята си в Демон доста се беше постарал да изглежда като на първата снимка, което показва професионализъм. Пък като казваш,може и да е минал под ножа, нямам информация по въпроса. Харесва ми как играе и това ми е достатъчно. Само дето не е много популярен и трудно се намира материал за него. Ето едно видео от преди Демон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина е трудно да се намери информация за него и аз затова го карам на предположения. ;)

Единствено на страницата му на агенциятя към която е слагат по някоя нова снимка и новина,предимно свързани с новия сериал.

А и всичко е на корейски, така че каквото преведе чичко Google това знам,демек нищо ;)

Ето някои от тях:

597256.jpg

 

597257.jpg

597258.jpg

597259.jpg

597260.jpg

А ето и някои по старички

597252.jpg

597255.jpg

е това тук го изрових от един турски форум

597253.jpg

 

597254.png:kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубави снимки си изровила, благодаря ти. Сега като каза за зъбите и на мен ми се струват големички, обаче пък гледай какво съм писала, след като съм гледала първия филм с него преди повече от година: "този като видях какъв беше зъбат, пък той се оказа много еротичен" :lol: По-скоро носът му ми се струва променен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lussy мила,обърни внимание на последните снимки,зъбките му са като синци равни.Докато на по старите снимки са подруг начин.

А и доста е фрапираща разликата от кожата на лицето и шията,не ми се вярва да е само фотошоп ;)

Ей като вземат да ги подстригват всички по един и същи начин,направо ме разбиват.....или да им прикачат тези изкуствени перчеми.....

Както и да е нашия си е..... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В деня на рожденият си ден Донг Хьок е получил парти изненада от екипа на "Brain" и фенове.

Джо Dong Hyuk се вижда с щастлива усмивка, тъй като той се радва на торта, приготвена от феновете. Лицето на актьора свети като на дете,всичко това благодарение на феновете. :P

 

604115.jpg

 

това са снимки от драмата "Brain“

604089.jpg

 

604090.jpg

:wub:

604088.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...