Jump to content

Yoon Shi Yoon (Юн Ши Юн)


memi

Recommended Posts

Щом сериала ще го излъчват по tvN, надявам се наистина да е по-различен.

Каквото съм гледала от тази телевизия, все ми е харесвало. Ако не друго, поне ще

видим истински целувки :kiss2::wub::wub:, за Shi Yoon съм сигурна, но за мацката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе той набора е от тия, дето направо действат, не си играят да питат може ли, ама е вярно, че тая мома е малко заспала, та може и да оплеска работите. Дано стане заварката, защото тоя хубав момък ако иде зян, ще е кофти. А телевизията наистина яко набира скорост. И при мен очакванията са прилични. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

“FLOWER BOY NEXT DOOR”

Това наистина се случва! Първо четене на сценария!

Nяма да мине дълго, време да видим Flower Boy Next Door по телевизията (или лаптопа), тъй като бандата вече е започнала снимките които са се провели на 21 ноември в CJ E & M Center в Сеул.

Говори се, че актьорите наистина влизат в образите на героите си . Сценарият трябва да бъде добър!

източник Sports Chosun

Oчаквам талантливия чаровник Ши Юн съвсем скоро да ни зарадва с присъствието си в поредната драма!

5fbnd2.jpg

5fbnd1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И докато чакаме новата му драма ...Нека се насладим на малко фотосесии

 

CeCi декември 2012 /януари 2013

 

 

122412_ceci_yoon-shi-yoon.jpg122412_ceci_yoon-shi-yoon-2.jpg

122412_ceci_yoon-shi-yoon-3.jpg122412_ceci_yoon-shi-yoon-4.jpg

122412_ceci_yoon-shi-yoon-5.jpg122412_ceci_yoon-shi-yoon-6.jpg

 

 

с Park Shin Hye за InStyle януари 2013

 

tumblr_mfj5ygj6ax1r5z2nso6_400.jpg

 

 

tumblr_mfj3lgZzK01qk32jxo1_1280.jpgtumblr_mfj3lgZzK01qk32jxo2_1280.jpgtumblr_mfj3lgZzK01qk32jxo4_1280.jpg

tumblr_mfj3lgZzK01qk32jxo3_1280.jpg

 

 

ЗА Marie Claire февруари 2012

 

 

tumblr_me22cfiO6g1rlsoi8o1_1280.jpgtumblr_me22cfiO6g1rlsoi8o2_1280.jpgtumblr_me22cfiO6g1rlsoi8o3_1280.jpg

 

 

За Men’s Health ноември 2012

 

 

tumblr_mdt2509vNb1qccc2vo1_500.jpgtumblr_mdzmn0QQJH1r5z2nso2_1280.jpgtumblr_mdzmn0QQJH1r5z2nso1_1280.jpg

8115903243_4612ddaf91_b.jpg8115912612_10525a0c73_b.jpg8115904451_31982de1ca_b.jpg8115904979_1639eb1f73_b.jpg8115913928_c08a3b9501_b.jpg

 

 

 

И една от рождения му ден

 

8025746420_9291c13803_z.jpg

 

На 8 декември е бил в Китай за CETV Asia Top Ten Award и е взел награда: Popular Star Prize

Сега той е известен там със сериала King of Baking, Kim Tak Goo, който се излъчвал а другата година ще почне излъчването на Happy Noodle

 

tumblr_mdv64dbQBh1rkjh1go1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от любимците ми...очарована съм от него.В пекарнята ...много плаках за него,чудех се как може целия свят да е срещу него,много се бях вглъбила във филма и ми идеше да вляза при него и да го гушна .Много мъки преживя героя му във филма,миличкия,като се сетя

Какво става с новите му драми,някакви новини има ли ? Ще му видим ли скоро сладката невинна усмивка ? :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко късно откривам този сладур. Запалих се по Ши Юн от Flower Boy Next Door. От там нататък изгледах и старите му драми :) Голям сладур е и ужасно талантлив. Много ми харесва играта му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цветните момчета Yoon Si Yoon , Kouki Mizuta и San Kim Jeong наистина са много цветни и пъстри и в подобаващо настроение за новия брой на Vogue Girl

52910144.jpg

 

57548319.jpg

90850504.jpg

71411642.jpg

77354540.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден на най-големия чаровник - усмихнатото слънце Юн Ши Юн!

И скоро някой нов и забавен сериал, за да ни забавлява както само той го може!

 

Yoon-Shi-Yoon-03.jpg

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова тв роля за Юн Ши Юн, и то първата любов на Юна...

"The Prime Minister and I" по KBS2, сдобил с основния си каст, ще гледаме през декември. Не знам какво да очаквам от тандема писачи Ким Ън Хи + Юн Ън Кьонг (The Snow Queen, The Fair Lady, Winter Sonata), но пък някак каста ми изглежда интересно подбран. Дано "премиерът" и младата Юна се справят с предизвикателството с голямата разлика в годините си (и не малко и в играта си), а другите двама по-спокойно ги меля...заедно и поотделно.  :) 

Та, да се върна, съобщават, че сюжета ще разказва за премиер, работохолик, който отглежда трите си деца сам, а Юна ще се нагърби с ролята на ентусиазиран репортер, на който все още му липсва голямата "новина". Именно министър-председателят ще е нейната бъдеща тема, и така ще се озове в дома му, преподавайки на децата му..Ши Юн ще е елитен служител и първата любов на героинята на Юна. Още не виждам описанието на героинята на Че Джонг Ан, но го чакам ...

201310221527062510_1.jpg

cr: nate

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, blacky! Страхотна новина! Много се радвам, че скоро ще го гледаме отново! Много радва и в сериали и в шоу програми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И първи тийзър има за новия сериал на KBS, "The Prime Minister and I". 9-ти декември е обявен за датата за излъчване.

Не знам какво да мисля и очаквам от сюжета, но от първите показани секунди виждам типичен образ на корейска, напориста тийнка, а стечения на обстоятелствата като похвати за наченка на романтика..въпреки, че "двойката" тук аич не ми идва подходящо романтично за очите. :896767: Винаги обаче чакам от корейците нещо свежо и нестандартно като закачка към зрителите, и ще дам шанс на историята...

http://www.youtube.com/watch?v=PKjaEeteBOY

10811699215_ece9d9d020_b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И този красавец влезе в казармата :(Актьорът  официално е морски пехотинец - на 28. 04, без много шум, той е влязъл  в тренировъчния център на морската пехота в град Pohang, където  ще получи  седем седмици основен курс на обучение. По време на снимките на"The Prime Minister and I" той е кандидатствал за място в пехотата и е бил приет. Неговата агенция се съгласява с желанието му да влезе като обикновен корейски мъж  - "Всеки корейски мъж трябва да отиде в армията, " казва Yoon Si Yoon  чрез агенция си. " Не исках това внимание към мен да причини проблеми на други войници. Искам да изпълня военните си задължения тихо. " (източник) - Не е ли страхотен, а? Ще ни липсва  следващите две години :( Пожелавам му лека военна служба и големи успехи след това :)

 

8555525595_34b06a2b19_o.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излязъл е от армия през далечната 2016 г. в началото на годината.

 

Отново ще е на малкия екран с нова главна роля в нова драма, която трябва да започне преди Юни месец.  Сериала е sci-fi и носи името "Train". Ще му партнира Kyung Soo Jin

В момента е част от панела с водещи на 3-тия сезон на Heart Signal

 

2Ipg5Edi_o.jpg

 

 

 

 

Фотосесия за Austin Reed

 

Spoiler

OLzxr0Jg_o.jpgv8b3wsgB_o.jpg

 

и една фотосесия за Woman Sense

43955-399882-sample.jpg

Spoiler

43955-399881-sample.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предстоящата драма на OCN “Train” разкри нов плакат!

Описан като „мистериозна драма на паралелна вселена“, “Train“ е научнофантастичен трилър за един-единствен избор, направен в нощта на убийство, който разделя света на две алтернативни вселени. Yoon Shi Yoon ще играе ролята на Seo Do Won, високопоставен детектив, който се забърква в случай на сериен убиец в опит да защити жената, която обича.

В наскоро излязъл специален плакат за предстоящата драма, Seo Do Won се изправя срещу своя паралелен вселенски Аз в интензивно противопоставяне под дъжда. В едната вселена Seo Do Won скача напред-назад между паралелни вселени с надеждата да плати за греховете на баща си, докато в другата той води несигурен живот поради тези грехове.

По-специално, първият Seo Do Won, който е облечен по-небрежно, леко накланя глава, докато се взира в колегата си с алтернативна вселена. Междувременно вторият Seo Do Won има официален костюм и идеално права стойка, намеквайки за различията между личността между двамата герои. Различните цветови тонове на двете половини на плаката, които са разделени от железопътна коловоза, която се простира до безкрайност, също подчертават контраста между двата им свята.

Train.jpg

 

Продуцентите на “Train" похвалиха действието на Yoon Shi Yoon, коментирайки, "Yoon Shi Yoon е безупречен съживявайки двете различни Seo Do Wons, двама герои, които са пълни противоположности."

Те добавиха: „Драмата ще разкаже непредсказуема история, която е напълно различна от всяка история на паралелна вселена, която сте срещали досега. Моля, с нетърпение очаквайте “Train“, мистерия, която ще прескача напред-назад между паралелни вселени. “

Драмата ще започне през юли...

 

[2차티저] 하나의 선로, 엇갈린 두 세계! #윤시윤 트레인 0화

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...