Jump to content

Mary Stayed Out All Night (2010)


Recommended Posts

Ето новото разпределение на излъчване на епизодите:

29 ноември (понеделник)- еп. 6

30 ноември(вторник)- еп. 7

6 декември(понеделник)- еп. 8

7 декември(вторник)- еп. 9

13 декември (понеделник)- еп. 10/ еп. 11 (еп. 10 от 10pm, еп.11 от 11pm)

14декември (вторник)- еп. 12

20 декември (понеделник)- еп. 13

21 декември (вторник)- еп. 14

27 декември (понеделник)- еп. 15

28 декември (вторник)- еп. 16(финален епизод)

 

 

Нека всички да се молим да няма повече такива отлагания.

А също така и да се прекрати безумието, което се случва между двете Кореи!!!

 

И за цвят - малко снимки от официалния сайт на драмата:

 

935427.jpg935428.jpg

m431.jpg

img2304m.jpgimg5597d.jpg

182006045l.jpg182006046l.jpg

182006049l.jpg182006050l.jpg

182001067l.jpg182001068l.jpg

182001069l.jpg182003020l.jpg

934876.jpg934829.jpg

934847.jpg934866.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да няма наистина отлагания, но преди всичко да се намери достъпно и правилно решение във влошилата се ситуация между севера и юга!!!

Все пак, оставам нетърпелива за новата косa на Мо Гьол...
9e6d8b4c97485842b3de05f3.jpg

И съм длъжна да кажа, че косата и фита на Мо Гьол до тук в драмата са адски сполучливи за характера му, както и играта на Гън-сок
е на доста добро ниво. Но нямам нищо против, ако за първи път в драма, главната актриса избере втория мъж за любим до края.
Би било изключително интересно, особено с този каст и размествания на чувствата в сюжета тук wink.gif.

П.П.Този човек как успява да съчетава снимките на драмата с концерт в Япония и точно сега..бреййй, много е надъхан младежа.

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се надявам да избере Директора. Много ми е симпатичен, дано до края да остане така и да не превърнат образа му в нещо кофти. Макар, че обикновено в ролята на отритнатият е някой много добър и подходящ, който видиш ли просто не се е появил на време пред очите на на`що момиче и тя няма как да замени онзи в сърцето си :D

А след 5 епизод мога да кажа само УАУ (после се чудят приятелки защо нямам търпение за нов епизод) :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за Мери и Мо Гьол :)

и Директора не е зле, но според мен той повече си пасва с главната актриса (не мога още да им запомня имената), нека се вземат :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволна от пети епизод освен, че

 

Гън Сок официално ще ми влезе в най-зле целуващите се актьори...Аз поне не се сещам за една негова свястна екранна целувка. Толкова фалшиво, че чак на човек му умира желанието да гледа.

 

Иначе всичко беше отново убер сладко, експедитивно, интригуващо и вече се заплитат нещата. Искам 6 епизоооод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за Мери и Мо Гьол :)

и Директора не е зле, но според мен той повече си пасва с главната актриса (не мога още да им запомня имената), нека се вземат :rolleyes:

 

Хихи противоположностите се привличат и аз съм за директора :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оох, изкушавам се, но не ! Ще проявя търпение и ще изчакам да излезе целия сериал с бг буквички, за да го изгледам на един дъх. Прекрасен е. :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да го изгледам ,когато го има целия че по една серия така е кофти,

само да кажа и аз предпочитам директора ,нищо че Гън Сок по принцип ми е любимец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък директора ме нервира и ми е много скучен ;) и съм си за Мо Гьол :rolleyes: ,защото е много интересен характер и винаги ти е забавно с него. Усещам,че се задава бавно и славно драмата : :P Като цяло много съм доволна от сериала до сега и нямам търпение да видя какво ще се случи. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сериала е страхотен просто.. :yes::wub: надмина очакванията ми нямах представа че ще ми хване интереса до такава степен че да започна да го гледам с анг. субки :es: Имам въпрос относно субтитрите за 6 епизод... излезнаха ли вече.. прегледах темата за линк но не видях.. а може и да не съм гледала както трябва от вълнение :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото повече го гледам, толкова повече се убеждавам, че подбора на актьорите не може да е по - добър! Както се казва вкараха ме във филма! ;) Гън Сок по принцип си ми харесва, но в днешния епизод ми направи изключително силно впечатление - много добър, многО! Изглеждаше ми някак различен, дали защото епизода беше по - сериозен... :)

Към Дже Ук изпитвам все по - силна симпатия - изключително ми е очарователен, има нещо мистично в него, някак си загадъчен, но пък с много искрена усмивка и в добавка изключителното му лице, което го прави още по - забележим и запомнящ се. Добре си играе ролята, но ми се къса сърцето да го гледам тъжен... От видяното днес следва, че утре ще има още целувки, което много ме радва - вече наистина става драматично!!! -_-:wub:

Мери и днес е на ниво, но ми се ще някак да живне малко... Много ми е някаква спокойна, мирна и примерна... Искам екшън! :lol: :lol: :lol:

 

 

И сега като изгледах 7-ми епизод вече наистина няма да спя спокойно до другия понеделник... Много хубав епизод, много емоции и повечко сълзи - всичко си имаше! ;)

Редактирано от f_lora
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уаааауу, какъв финал на еп.6!!!

 

Му Гюл е толкова първосигнален :D

 

От следващия епизод май започват със сълзите обаче...

 

ааах, добре че е днес !!!

хехехе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега съм гледала само първите 3 епизода и съм очарована!

Geun Suk играе чудесно ролята си, а Ме Ри е много сладка - като кученце е.

 

 

много се смях на момента, когато Ме Ри гледаше като котката от Шрек, беше много сладка :D:D:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но къде намерихте 6 и 7 епизод и то със субтитри? Или гледате на корейски

 

 

 

 

субове за 6-ти и 7-ми епизод все още няма, гледат се на корейски.

 

Ето ви и линк към 7-ми епизод.

 

http://www.box.net/shared/f7t5j98qul

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз във viikii гледах 6, но изглежда не е свободно за всички

 

не че не е свободно, просто трябва да си инсталираш един plug-in за да можеш да го гледаш когато си искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз изгледах само първата част на 6ти епизод и сега съм в очакване на останалите, предполагам до утре ще го има и после следва чакането на 7ми, но си заслужава.

Вече съм решила, че няма да гледам какъвто и да е сериал с бг субтитри. В началото като започнах да гледам корейски сериали първо гледах с английските и после с българските, но бързо стигнах до заключението, че е безсмислено, макар че преводите са едно към едно точни и даже на места доста по-добре направени от колкото аз си ги превеждам. Тук не разбирам и да има разлика в превода от корейски, но на други сериали (на английски) говорят едно и друго на българските субтитри, прескачат си цели пасажи направо. :blink:

Сори малко за офф-а, но току що гледах един епизод на един американски сериал и още се чудя защо си губих времето. <_<

А заради 6ти епизод на МОМ ми се дояде мандарина, лош Директор лош :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...