Jump to content

Mary Stayed Out All Night (2010)


Recommended Posts

и аз гледах вчера вечерта че го нямаше канала, но днеска си беше пак на линия... не знам какво става...
но двата епизода са преведени


Не съм сигурна дали не е достъпно само за преводачи...

Добре тогава че го правят на сериал, та поне да видим историята в някакъв край smile.gifsmile.gif

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва серияла ,все пак е с моя любимец,и искам да отдам големи благодарности на екипа който се е заел със превода ! Чакам с нетърпение следващите епизоди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледала съм само първата серия и много ми хареса.

Jang Geun Suk както винаги е страхотен!

А Ме Ри е голяма сладурана.

Нямам търпение за другите епизоди. Мисля, че тази драма ще е една от най-добрите за 2010 година! :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм очарована, ако трябва да съм честна. Не очаквах толкова да ми хареса, чак исках да си гледам епизодите два пъти.

 

Мери е толкова чаровна, дори с този белег. Дрезгавото гласче и нюню ръста в комбинация с тия големи очи, вярно малко мяза на кутре.

А Гън Сок като и каже бау-бау. Много добре си пасват, наистина. Нашия пък с този андрогинен вид и кофти кожа...Ама си го бива де, да зарежат сцените"принц от приказките" и всичко ще е перфектно.

 

Другите двама още не ги знам как щ се развият, ама не пречат засега.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавление е да се гледа, определено. Много чаровно започнаха действието и персонажите, и продължават...въпреки клишетата за този тип драма.

Химята между Ме Ри и Му Гьол е очарователна, но тук няма как да не намеся Чонг-Ин.Младежът Дже-ук е страхотен и доста добре влезе в роля, и тук.

Неустоим фит, божествени цайси, а и начина по който се държи с Мерито е чуден и любезен, интересни са ми как ще се равият отношенията им.

Докато с Гън-сок, двойката е куку и пипи, малко приказни, малко магични. Абе на корейските Джони Деп и Ванеса Паради,

ми мязат, само дето наш'то момче пее по-хубаво :lol:

Ме Ри е прекрасна, от първите минути я заобичах. Като качваше тежкия сак по стълбите, много спомени ми върна..

Като казах спомени, идва мястото, където отидоха да се забавляват - "Хонгде" :es::excl:

 

„Хонгде” е районът около Хон’ик юнивърсити. Районът е великолепен за забавления и нощен живот – има какви ли не барове и клубове,

ресторанти и кажи-речи денонощни магазини за шопинг. Улиците са пълни с хора, предимно младежи, учещи не само в университета, но и в

близките училища.Въобще за млади хора с енергия и различни музикални предпочитания това е една от задължителните спирки в Сеул.

И като видях Сукки, как вървеше по една наша любима улица, кефффффа се изписа на лицето ми и забих поглед

 

Oтивам да наваксам, че имам още един епизод...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал все повече ме кефи (след 3-та и 4-та серия), а да ми хареса нещо от първите серии си е абсолютен прецедент.

 

Напоследък нещо много зачестиха и Тайната градина също ми хареса от първите си серии.

 

Надявам се да не разводнят нещатат нататък. За Мери имам подозрения, че ще се леят кофи сълзи след някой и друг епизод... Добре завързаха сюжета :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу страхотен сериал,много ми хареса.1 епизод беше много хубав и през цялото време сърцето ми туптеше от радост хихи нямам търпение да видя следващите епизоди. Определено ще е старахотен сериал :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 3ти и аз ги изгледах, сега съм в очакване на 4ти.

Сериала и на мен странно, но още от началото ме грабна.

Мери си прилича наистина на паленце и ми е много сладка като каже Скъпиии :lol:

Двамата младежи пък са напълно противоположни и точно в това е интересното, за разлика от други сериали където в повечето случаи се припокриват.

Единият като клошар бездомник, а другият господин Перфектен :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата серия много ми хареса,случаино някой да знае къде има руски субтитри за сл.епизоди.Нямам търпение да чакам на BG субтитри все пак участва моя любимец Гън -Сок.Ще Ви бъда много благодарна за помоща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що догледах 4ти епизод. Нямам търпение да видя какво ще стане в 5ти и по-нататък. Странно, но ми се иска Мери да хареса Директора. По-симпатичен ми е, не знам защо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, значи наистина в момента каналът е достъпен само за преводачи или сегментори, но се очаква бързо да има яснота по въпроса с лицензите, може би до седмица-две...

Аз го гледам с английски субтитри във викито, превежда се на 12 езика, но не видях руски в последните серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега гледам епизодите и направо нямам търпение да видя следващите biggrin.gif

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Токущо изгледах втори епизод с BG суб. тази МЕРИ направо ще ме съсипе жестока е .Много естествено играе ще чакам снетърпение превода на следващия епизод .Хиляди благодарности на екипа от преводачи много са бързи надявам се и за напред да са все тъка бързи .Блягодаря ,благодаря

и благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-ти епизод свърши доста интересно и сега съм в трескаво очакване на 6-ти ! Ако всичко с нета е ОК ще го гледам онлайн. :)

 

 

Трябва да изкажа едно притеснение - както е тръгнало накрая май Kim Jae Wook пак ще остане "на сухо"! Дано да греша, щото и в "Bad Guy" остана сам, а ми се ще накрая и той да си има някоя... Все пак два пъти за една година да го оставят сам ... кофти е :( Ако не му намерят някоя, аз ще го взема! :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не след 5ти епизод, едно мога да кажа, това е драмата на сезона :)

И Тайната Градина ми хареса първите два епизода, но 3 нещо ме поразочарова, докато Мерито е голям майтап

 

и все по-добре става

:D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...