Jump to content

Mary Stayed Out All Night (2010)


Recommended Posts

обърках се вече,

по едно време беше достъпен канала само за преводачи и сегментори,

а преди това мисля аз си гледах някоя и друга серия без да се логвам.

Сега са махнали пак информацията че е за вътрешни, така че не знам може би пак да са го пуснали свободно, не знам.

Плъгина се инсталира наистина, но излиза съобщение че ти трябва, ако това е проблема.

Те така или иначе сега се местят и кой знае кога ще пуснат 7ми епизод...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бог ше ги накаже с тия азиатски игри дето останахме с един епизод по-малко...Сега вместо да се вайкам, че има седмица до осми щях да си го гледам. Нарушиха графика и рамките на драмата, ужасни хора.

 

Последните два епиздоа бяха изпълнени с толкова много сладост и романтика, подправени с много кимчи и малко сълзи. Стереотипите си бяха на лицце, но поднесени ужасяващо сладко и нежно. Дрезгавото гласче на Мери, студенината на Чонг Ин и малоумието нс Мо Кьол...Гледала съм ги с безкарен интерес и искрено се радвах и съчувствах. Осми няма да ми е по вкуса, но по- ми е интересно от 9 натам с какво ше ги запълнят тия оставащи седем епизода?

 

 

Дже Ук се целува дооооста по-добре от Гън Сок, а Мери заслужава цялата завист на света.

 

 

Благодарности на моя Елвис.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен. Нямам търпение да видя следващите епизоди. Точно студенината и перфектността ми харесват в директора, ха дано Мери с него да се вземе накрая, ще го очовечи него, ще живне.

 

Определено се целува по-добре от Мо Гьол, то не че Мери е отвърнала на някой от двамата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 6-те епизода със субки и нямам търпение да излязат и за 7-ми. :lol2: :lol2:

 

Ме Ри е толкова сладка, очарователна и лъчезарна, че не мога да спра да гледам филма с усмивка, заради нея. Нашият принц е с различен облик от ангелите, но е адски секси, както се изрази приятелката на Ме Ри :kissx: . Директора е толкова мил, на моменти, галантен и изтънчен, че ми иде да го гушна.

 

Пленяваща история ииииииии искам още епизоди и субки ( поне английски )

 

Благодаря за превода! До трети епизод гледах с БГ субтитри и бе истинско удоволствие :):thanks:

 

Продължавайте в същия дух! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След два неуспешни опита да започна нова корейска драма, най-сетне попаднах на нещо интересно. Пазя си онова гифче, което Туци ми прати и все още се заливам от смях като го видя. Гън Сок е в свои води тук. Изгледах 3 епизода и вече истински а се забавлявам с историята.

Наблюдавам Дже Ук и в съзнанието ми изникват още много персонажи, които той би могъл да пресъздаде. Вампирската нишка в началото също ме накара да се размисля. Дали не му е идвало на ум да включи и Dear cloud в драмата? Или по-скоро, сценаристите да са прибавили тяхна песен към оста. Сетих се за тях, когато героят на Дже Ук гледаше изпълнението на групата в клуба.

Дано да има материал за всички серии! И да творят още музика.

П.П. Добрите думи, за съжаление, покриват само първата половина от драмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страхотен сериал! Вчера изгледах 4ти епизод .. нямам търпение за другите епизоди... супер.. много съм благодарна на преводачите :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че Гъни взе поправката с "отличен"! wink.gif (според мен поне)
 

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно самия сериал - нямам думи да опиша колко ми харесва.
В последният епизод малко избързаха с развръзката, но съм сигурна, че ще има много какво да ни покажат. Актьорите са ужасно готини.
И не само главните, ами и второстепенните. Бандата, майката на Му Гьол, татенцето на Ме Ри. Че даже лошите започнаха да ме кефят.
Само Дже Ук е такова дръвче, че около Коледа може да го доукрасят и да го "запалят" :lol2:
Страхотен стайлинг и жесток ОСТ. Какво повече (освен субки, де :lol2: ) може да поиска човек....

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дже Ук верно много дървен го дава, ама то и ролята му е една малко калпава-сам не знае да е лош, добър, отпуснат или дървен. Как да е.

 

Искам стилистката на Со Джун да бъде обезглавена, главата й набучена на кол и украсена с всички ужасии, които е подбрала. Актрисата има разкошни крака и тяло, хубави големи очи, не лоша прическа, но благодарение на някой невероятен гений прилича не на успяла актриса, а на евтина държанка далтонистка.

 

Иначе за първи път гледах епизод на корейско без субтитри и добре, че героите не са много умни та разбрах за какво иде реч и...оле-мале. Притеснява ме да не почнем много бързо с голямата драма.

 

Мама и татко няма ли да се вземат? И двамата са едни безотговорни и развей прах XD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава драма сладка двойка са тези двамата и много се смея като я нарича Мери Крисмъс :yes: увлекателно е чакам с нетърпение да видя как ще се развие драмата за по-натаък! :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава драма сладка двойка са тези двамата и много се смея като я нарича Мери Крисмъс :yes: увлекателно е чакам с нетърпение да видя как ще се развие драмата за по-натаък! :28558:

 

 

Абсолютно съм съгласна! Много си пасват двамцата, страхотна целувка направиха... :wub: Въпреки всички хубави неща, мен продължава да ме е яд за Дже Ук... Аз това момче докато не го видя да има връзка като нормалните корейци от сериалите, няма да се успокоя :D

 

Тук е момента да отбележа и жестокия ОСТ ... До днешната серия някак не се бях заслушвала, но днес вече нямаше как да пропусна - много силни песни! Има нежни и сърцераздирателни, има и лекички парчета... Много хубаво, става ми слънчево като го гледам и слушам тоя сериал! :kissx: Чакам с нетърпение понеделник и вторник - най - хубавите дни в седмицата! :) (заедно със събота и неделя, разбираемо защо!) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен ОСТ, страхотен актьорски състав. Вчера изгледах 8-ма серия и само мога да кажа, че нямам търпение за следващата :):kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно не откривам "топлата вода", но може и да има и др. заблудени като мен.

Към You Tube има опция за показване на субтитрите "CC" -от там може да се направи настройка за превод на български. Да превежда ужасно но все пак е някакъв превод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, за което говориш Персита, е най-вероятно някакъв фенски превод.
Няма опция в ютуб за автоматичен превод, камо ли на български.

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност не беше френски превод. Към 9 епизод имаше на контролната лента след настройката 360 абревиатурата "CC".
В наименованието ми изписваше, че има eng субтитри но не ги виждах , кликнах там и ми излезнаха след което ми даде и опция за избор на език. В момента не виждам подобно нещо на нито един от клиповете. Мерна ли подобно нещо ще постна линка.

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Със сигурност не беше френски превод. Към 9 епизод имаше на контролната лента след настройката 360 абревиатурата "CC".
В наименованието ми изписваше, че има eng субтитри но не ги виждах , кликнах там и ми излезнаха след което ми даде и опция за избор на език. В момента не виждам подобно нещо на нито един от клиповете. Мерна ли подобно нещо ще постна линка.



Аз съм написала фЕнски, а не фРенски превод :rofl:
Както и да е - английските субове не са се появили свише - все някй е "виновен" - колкото до българските - автоматичният превод убива
почти цялото очарование на драмата, за това лично аз препоръчвам на заинтересованите да изчакат за качествени субтитри. wink.gif

След шока от два епизода накуп, тази вечер (и ако сърцето ми оцелее), ще ъпдейтна мението си с актуалните снимки и новости ;* Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...